Jump to content
Dogomania

Zawody 2006


PARSONRK

Recommended Posts

[quote name='Anulka'] a chudy pies to zdrowy pies.[/quote]

Amen :drinking:

A przerywajac,
rzucam sobie teraz Kenii pileczke w domu (BTW ona nie jest normalnym rodezjanem), po 10 minutach, Leon unoszac puszke piwa odzywa sie do mnie:
[B] Prawie jak [COLOR=red]Border[/COLOR][/B]

....na co ja niedlugo myslac:

[B] Prawie robi [COLOR=red]roznice[/COLOR][/B]

To takie nasze przepychanki w kierunku kupna nowego psa..... :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PATIszon']
A przerywajac,
rzucam sobie teraz Kenii pileczke w domu (BTW ona nie jest normalnym rodezjanem), po 10 minutach, Leon unoszac puszke piwa odzywa sie do mnie:
[B] Prawie jak [COLOR=red]Border[/COLOR][/B]

....na co ja niedlugo myslac:

[B] Prawie robi [COLOR=red]roznice[/COLOR][/B]

To takie nasze przepychanki w kierunku kupna nowego psa..... :razz:[/QUOTE]

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

W naszym domu najwieksza negacje wzgledem nowego czlonka rodziny (czyt. bordera) wykazuje Maja :-) Pomyslalam wiec, ze zapoznanie jej z milymi przedstawicielami tej rasy, moze byc bardzo pouczajace i jakos skruszy lody pomiedzy yorkiem a reszta psiego swiata ;) Nic z tego ... borderowe dziecie, zaczepiajace Majutka do zabawy, zostalo od razu poczestowane siarczystym klapnieciem prostu w pysk, a nadaktywnej Ejo, Maja nawet nie podskoczyla ... moze dlatego, ze zupelnie nie mogla pojac czy to jeszcze pies, czy jakas mechaniczna zabawka z podwojnymi akumulatorami :lol:
A tak w ogole, to mizdzace sie pokojowo bordery przyprawiaja ja o zawal serca ... taki to jest zazdrosnik :loveu:



Pati, to kiedy? Kiedy zaczniesz biegac z nowym wlochaczem? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']
Hm, mozna wiedziec, ktora to sedzina tak Wam poradzila? Bo ja wystwiajac pewnego teriera uslyszalam, ze jest on niedozywiony, i zeby go lepiej karmic:cool1:[/quote]

Heh, teraz już nie pamiętam dokładnie, ale na 90% była to p. Chwalibóg. Pani Soleckyj-Szpunar też coś przebąkiwała że "ta suczka taka chudziutka", ale przynajmniej przyjęła do wiadomości, że to pies-sportowiec :evil_lol: (p. Chwalibóg miała problem ze zrozumieniem:roll: ). Ja to szczerze mówiąc nie wiem z której strony Draka jest za chuda-żeberka czuć, tak jak powinno być, ale chodzący szkielet to to przecież nie jest. Zwłaszcza że, za przeproszeniem, wpieprza porcje jak dla dobermana :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Tak Prasonk, tak wlasnie p.Supronowicz wypowiedxziazla sie o Milo ;)

Pati, ja mam do przekonania rodzicow, oraz do przejednania zazdrosne male mamuciatko :lol: Rok przekonuje, i jest...no...hm...troche lepiej niz wczesniej, ale mam jeszcze rok, to moze cos z tego wyjdzie:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']
W naszym domu najwieksza negacje wzgledem nowego czlonka rodziny (czyt. bordera) wykazuje Maja :-) Pomyslalam wiec, ze zapoznanie jej z milymi przedstawicielami tej rasy, moze byc bardzo pouczajace i jakos skruszy lody pomiedzy yorkiem a reszta psiego swiata ;) Nic z tego ... borderowe dziecie, zaczepiajace Majutka do zabawy, zostalo od razu poczestowane siarczystym klapnieciem prostu w pysk, a nadaktywnej Ejo, Maja nawet nie podskoczyla ... moze dlatego, ze zupelnie nie mogla pojac czy to jeszcze pies, czy jakas mechaniczna zabawka z podwojnymi akumulatorami :lol:
A tak w ogole, to mizdzace sie pokojowo bordery przyprawiaja ja o zawal serca ... taki to jest zazdrosnik :loveu: [/quote]
Wind, ja coś czuję, że nasze sucze się ze sobą doskonale dogadają! :evil_lol: Charakterki kropka w kropkę. :roll: ;) Moja biała dzisiaj spuściła bęcki chihuahua (ale fakt, że pierwszy wgryzł się jej w kłaki na szyi :roll: ). Całe szczęście, że chociaż usłuchana jest i po pierwszym "chodź tu" siedziała przy mnie patrząc się w oczka z miną niewiniątka. :diabloti: Ale już widziałam tą dziką satysfakcję, że wreszcie znalazła coś mniejszego od siebie do pognębienia. :angryy: :razz:

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się że (zeszłoroczni i tegoroczni też?) organizatorzy tychże zawodów rzadko tu bywają-w ogóle rzadko gdziekolwiek bywają, co mnie bardzo intryguje ;-)

Myślę że w sprawie tych zawodów trzeba będzie się zgłosić do nich osobiście, albo od razu do ZK-no można jeszcze czekać aż ktoś będzie miał jakieś przecieki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No ale ciekawi mnie, czy to jest na razie tylko zgloszenie, czy szczecin juz jest pewny, ze chce zrobic te zawody? Bo Wy rozumiem, ze juz jestescie pewni...
Myslalam, zeby zorganizowac takie nieoficjalne, nieoficjalne zawody (w stylu o tabliczke czekolady), ale nie wiem, czy do Olsztyna (dla wielu to daleko) przyjedzie duzo osob. Moge zalatwic sponsora, ale musze miec pewnosc, ze frekwencja bedzie w miare ok, bo inaczej sponsor moze byc niezadowolony:/

orsini
A moze bys sie zglosila do pomocy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']No ale ciekawi mnie, czy to jest na razie tylko zgloszenie, czy szczecin juz jest pewny, ze chce zrobic te zawody? Bo Wy rozumiem, ze juz jestescie pewni...
Myslalam, zeby zorganizowac takie nieoficjalne, nieoficjalne zawody (w stylu o tabliczke czekolady), ale nie wiem, czy do Olsztyna (dla wielu to daleko) przyjedzie duzo osob. Moge zalatwic sponsora, ale musze miec pewnosc, ze frekwencja bedzie w miare ok, bo inaczej sponsor moze byc niezadowolony:/

orsini
A moze bys sie zglosila do pomocy?[/quote]

My przyjedziemy. I na pewno wiele innych osób z Warszawy też. Mnie możesz już zapisać. Niech inni się też deklarują, zobaczysz, ilu będzie chętnych.

Link to comment
Share on other sites

Dobre miasto jest niespelna tydzien przed zawodami PP w Plocku, wiec nie licze na duza frekwencje. Poza tym, nie chce od razu rzucac sie na gleboka wode, wole zaczac od organizacji zawodow nieoficjalnych...moze w przyszlym roku pomysle o oficjalnych zawodach...Kolejna sprawa, to juz pisalam, ze ewentualnemu sponsorowi pasuje termin jesienny, a sponsor wart zachodu, wiec wole sie do niego dostosowac...
Co do Kortowidy, nie byly to zawody tylko pokaz, ktorego w tym roku na pewno nie zrobie na AKJ-ocie, nawet jesli mnie o to poprosza. Wracajac jeszcze do wystaw organizowanych przez Olsztyn: mam nadzieje, ze zrobimy jakis pokaz...na jednej, moze na obydwu wystawach...z pokazu olsztynskiego byli zadowoleni, wiec mam nadzieje, ze wspolpraca bedzie sie rozwijala :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...