Jump to content
Dogomania

frisbee


Kati

Recommended Posts

A po co w górę?
W górę nie jest fajnie, mało który pies sam z siebie potrafi poprawnie wylądować etc. no i to wcale psa nie przyspiesza- mi tam się wydaje, że jeśli pies jest 'śledzący' lot dysku, to wręcz zwalnia- bo pies czeka, aż dysk będzie nisko. Jeśli Twoja suka nie biegnie pełną prędkością, a mimo to łapie dysk, to bardzo dobrze. Tylko pozazdrościć, widocznie myślące zwierzątko ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest aneta_w

[COLOR=Green][B]Ah no rozumiem ^^

dzięki dzięki..

Tylko właśnie u mnie to jest chyba tak jak u [COLOR=Black]Szarik [COLOR=Green]- że piesek biegnie, frisbee już upada, a ona dopiero wtedy przyspiesza.. hm.. no.[/COLOR][/COLOR]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta_w'][COLOR=Green][B]Tylko właśnie u mnie to jest chyba tak jak u [COLOR=Black]Szarik [COLOR=Green]- że piesek biegnie, frisbee już upada, a ona dopiero wtedy przyspiesza.. hm.. no.[/COLOR][/COLOR]
[/B][/COLOR][/quote]

Wroc do rollerow i nakrecania psa, szarp sie z nim.
Zaznaczaj slownie (yes, super, tak, dobrze, wybierz slowo ktore nagradza psa) kazdy chwyt (zanim dysk upadnie/przestanie sie toczyc) i szarp sie po powrocie psa.

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

[B][COLOR=Green]Ooo! Widzę [COLOR=Black]stereo [COLOR=Green]że skaczesz w Cavano! I rzucasz Disckillers - o tym drugim nie słyszałam.. zaraz oblookam tą stronę.

Jakie są jeszcze kluby??
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

[COLOR=Green][B]Ja sie mogę polansić bo mam już dwa :razz:,
gumowe co prawda - ale narazie to wystarcza.. :cool3: aż się napaliłam.
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nasze poty;)Duke się strasznie nakręcił zrobiliśmy dwie sesje w ciągu 30min spaceru po półtora - dwie minuty;)Niestety wiatr był okropny,że dyski leciały fatalnie albo z reki mi uciekały:crazyeye:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=1fhzjymARQI[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Nasze poty;)Duke się strasznie nakręcił zrobiliśmy dwie sesje w ciągu 30min spaceru po półtora - dwie minuty;)Niestety wiatr był okropny,że dyski leciały fatalnie albo z reki mi uciekały:crazyeye:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=1fhzjymARQI[/URL][/QUOTE]
u mnie wcale nie lepiej.Taki wiatr wieje że jak puszczam psu rollera to dysk toczy się z 3 metry,nagle wiatr unosi go w powietrze co konczy się złapaniem dysku przez psa w powietrzu.Ale i tak wyszło ci dość dobrze przy takim wietrze:razz:

Link to comment
Share on other sites

Mróvka jak pies będzie łapał frisbee pyszczkiem to mów głośno "TAK!" albo "SUPER!" itp. a jeśli łapami zignoruj. p jakimś czasie pies skojaży sobie że łapanie pyskiem jest nawet łatwiejsze i jeszcze dostaje pochwałę ;)
NNL_BC kodzi już ślicznie łapie loatery z odbiciem od nogi. :jupi: Jaki jest kolejny etap? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czy można nauczyć psa, żeby wykonywał flipy w określony sposób?
Chciałabym nauczyć Sabę, żeby skakała jak na tym filmiku
[url]http://www.youtube.com/watch?v=gGteVa8PyEs[/url]
PieS jest do tego fizycznie zdolny, raz mi się udało ją sprowokować do takiego flipa,
ale nie wiem, jak to powtórzyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']saba meczy Gnojka
[URL]http://video.google.pl/videoplay?docid=-3364192911582601480[/URL][/QUOTE]

pięknie, zamiast puścić psa na łączke z innymi dręczysz:evil_lol: bardzo fajny filmik.
Już się nie mogę doczekać kiedy z suką sobie porzucamy, a to dopiero trzy dni od cięcia:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']pięknie, zamiast puścić psa na łączke z innymi dręczysz:evil_lol: [/quote]


Wiesz, takiego degenerata jak ja to juz chyba nic nie zmieni :evil_lol:

martita
Noooo saba juz normalnie utrzymuje sie na nogach, bo na poczatku podczas slalomu miala ostre wachania rownowagi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...