Jump to content
Dogomania

Mróvka

Members
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

5 Followers

About Mróvka

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/31/1997
 1. Ale cudowne zdjęcia :) a Ginny jaka poważna się wydaje :D
 2. Ślicznie zapraszam na bazarek dla Cezarka (czeka go operacja) i Olinka (zbiera na hotelik).

  Super rzeczy w promocyjnych cenach :D ZAPRASZAM ^^

  http://www.dogomania.pl/threads/206140-Szko%C5%82a-Filmy-Ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Olina-i-Cezara-do-24.04.-h-00.00

 3. Mróvka

  Fiodorek.

  Fajną macie tapetkę w pokoju :)
 4. Zauważyłam, że robisz coraz lepsze fotki : ) Fuks ślicznie wygląda w tej zieleni :loveu:
 5. Cześć sweet! :multi: jak ja tu dawno wchodziłam! : ) i powiem szczerze spodziewałam się jakiś fotek/filmików bo Ci galeria kurzem zarośnie :evil_lol: Zapraszamy do nas w międzyczasie;)
 6. Lucky, bierz się za Megulca, bo zaraz Ci zafutrzeje tak, że będzie wyglądała tylko jak wielka ruda kulka futra:evil_lol:
 7. o kurcze, BobowitaMW to zaciskamy mocno kciuki i łapki!!
 8. Mróvka

  agentka 007! ;)

  Czeeść!:multi: Chyba pierwszy raz jestem u Was w galerii, twoja westinka świetnie sobie radzi na torze : ) poza tym jest ślicznaa :cool3:
 9. Mróvka

  Fiodorek.

  Czeeść!:multi: kurcze, dawno tu nie zaglądałam, ale fotek i tak ani widu ani słychu :mad: [SIZE=1]za to u nas troszkę uzupełnione:evil_lol:[/SIZE]
 10. Ah, jakoś właśnie znów ucichło. Gdyby ktoś nie widział naszej małej metamorfozy: Fotka z czerwca: [URL]http://i41.tinypic.com/jgmcee.png[/URL] i z lipca: [IMG]http://i29.tinypic.com/2w2oiu8.png[/IMG] Nie zwracajcie uwagi tylko na uszka. Miałam je skończyć ale pańcia ma lenia :eviltong: Wkrótce powinny się pojawić jakieś nowe fotki zwłaszcza, że szykuje się wyjazd i mamy pojechać pozwiedzać Wawę. AŻ na 2 dni ; ) Wyjeżdżam 6 wieczorem i wracam 8 również wieczorkiem. ;)
 11. RCookie, zaatkało mnie :evil_lol: Jakbym miala tyle obróż, smycz i szelek dawno musiałabym spać pod mostem :eviltong: Ale przynajmniej masz wybór w czym Toś ma iść na spacer :cool3: A moją opinię o nowych akcesoriach znasz ;)
 12. W kłębie ma 42cm czyli o 1cm za dużo jak na cockera ;) ale w końcu to nie "w pełni" cocker :eviltong: BTW bardzo się cieszę, że sylwetkę Rudego oceniacie jako IDEALNĄ :p wkrótce będą może jakieś zdjęcia, o ile uda mi się je zrobić:cool3: Dzisiaj Dżeki przeleżał cały ranek, chyba pogoda na niego tak działa (ciągle pada), ale popołudniu ma się przejaśnić i wyjśc słoneczko :)
 13. cockermaister, no nie wiem, jak coś nie tak to będziemy się odchudzać, to zdjęcie Dżekiego od góry: [IMG]http://i28.tinypic.com/i2ix5h.jpg[/IMG] jest za gruby?? aha no i nie zwracajcie uwagi na padający na Rudego cień, tak jakoś wyszło :lol:
×
×
 • Create New...