Jump to content
Dogomania

frisbee


Kati

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='palma']W Young Dog Frisbee ... cokolwiek to znaczy :lol: ;) :lol: Wiem że będzie super :loveu: :eviltong: :loveu:A ty będziesz ? :)[/quote]

Super! Poznam właścicielkę psa, która ma go ze Sfory w której obecnie miszka siostra mojego psa;):cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aNiOlEcEk']j :oops: szczenie jeszcze dość młode, [/quote]E szczeniak wogole nie może skakać narzazie ćwicz tylko rollery i twoja technikę rzutu( ale to już bez psa!) Twoj pies jeszcze nie umie lądować może sobie poważnie krzywdę zrobić i zrąbać stawy powoli bez pospiechu do ukończenia około 11-12 miesięcy TYLKO rolki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mia_mia']jak wam z Dharma idzie? bo ja jakos ie moge sie z Bułką zebrac zeby sie pobawic.. za naszym ludzkim frisbee lata chetnie ale swojego nie probuje chwycic w locie..[/QUOTE]

Tak jak pisałam po mału :lol:
A chciałabym widziec tego który zabroni jej skakać :lol: :lol:
Dobrze, że w tym wszystkim jest szczupła, bo gdyby była klopsem to bym się poważnie zastanawiała czy jej do podłogi czymś nie przywiercić :mad:
Narazie zabawa polega na tym, że siedzi kawałek odemnie i poprostu probojemy łapac frisbee w zebiska z ziemi lub nisko nad ziemią. Ha, cfaniara nawet jak leci tak na wysokości jej pyska to specjalnie robi spektakularne salto w tył :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani - za ew. dubel pytanka przeprszam, ale nei mam sily przebrnac przez wszystko. Otoz , czy ktos z Was ma namiary na sklepy w czechach , w ktorych mozna kupic frisbee. No i poytanie - beriard jest zbyt ciezki do skokow, moze to byc niebezpieczne, wiec jakiego frisbee szukac do zwyklej pogoni?

Link to comment
Share on other sites

Ja bym proponowałam JAWZA .... raz się wykosztujesz ale będziesz miała na dłużej ;) Competiotiony [ja mam bordera] po jednym rzucie mają dziury :-( Różnica w cenie jednak jest ... competition - 15zł, jawz - 40zł [a widziałam też za 60 zł ].

I ja też od razu zapytam .... do jakiej temperatury musi być na dworze abyście wyszli z psami na dyski? Moja gdy jest 23* mimo że jest wietrznie, nie chce łapać :-( Jakiś sposób na 'napalenie' ? A może po prostu czekać na chłodniejsze dni [wyjść wieczorkiem?] Z góry dzięki :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Ja bym proponowałam JAWZA .... raz się wykosztujesz ale będziesz miała na dłużej ;) Competiotiony [ja mam bordera] po jednym rzucie mają dziury :-( Różnica w cenie jednak jest ... competition - 15zł, jawz - 40zł [a widziałam też za 60 zł ].[/quote]
a ja bym jednak zastanowila sie z tym jawzem jak ma to byc dysk do zwyklej pogoni i nawet nie wiadomo czy sie briardowi spodoba... i moze sie okazac ze dysk bedzie lezal w kącie. a do zwyklej pogoni ( rollery np ) to idealnie nadaje sie ten najzwyklejszy szmaciany dysk, wg mnie lepiej sie toczy niz profesjonalne jesli chodzi o rollery :p tylko z rzutami jest o wiele gorzej ale przeciez psiak nie ma skakac ;). ale faktem jest ze jak sie ma jawza to on sie nie niszczy wcale i mozna sobie samemu ze znajomymi chodzic rzucac, bo jego powierzchnia jest caly czas miła dla ręki :evil_lol:

[quote name='palma'] I ja też od razu zapytam .... do jakiej temperatury musi być na dworze abyście wyszli z psami na dyski? Moja gdy jest 23* mimo że jest wietrznie, nie chce łapać :-( Jakiś sposób na 'napalenie' ? A może po prostu czekać na chłodniejsze dni [wyjść wieczorkiem?] Z góry dzięki :)
Pozdrawiam[/quote]
najlepiej rano bardzo wczesnie, bo wieczorami to i tak czasami potrafi byc goraco...

pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja Rocky'ego nakręcałam (na to szmaciane za 7 zł :D), nakręcałam i nic.. eh.. on po prostu chyba nie lubi frisbee.. jak nauczę go trzymania aportu w pysku i przynoszenia, to kupię albo Competiotiony (w każdym bądź razie te za 15 zł :P), albo gumowe :P i postaram się jeszcze raz go nakręcić..

Link to comment
Share on other sites

Hej, od jakiegoś czasu bawimy się we frisbee, rzucamy talerzykiem Fastback Flex, ale na allegro znalazłam [B]Hero Air 235[/B]. Czy ktoś z was rzucał takim talerzykiem? Czym się różni od Flexa?

A to moja sucz z frisbee ;)

[IMG]http://images26.fotosik.pl/45/434cba90e2e89ad7.jpg[/IMG]

[IMG]http://images28.fotosik.pl/45/9fe6c1cfb3c82af8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koma']Hej, od jakiegoś czasu bawimy się we frisbee, rzucamy talerzykiem Fastback Flex, ale na allegro znalazłam [B]Hero Air 235[/B]. Czy ktoś z was rzucał takim talerzykiem? Czym się różni od Flexa?
[/quote]
to jest podobno to samo co hero type 235 tylko teraz ma zmieniona nazwe. mam takie 2 dyski i roznia sie tym od fleksow ( tez je mam :eviltong:) ze sa twardsze, dosc duzo twardsze wiec suczy juz nie rzucam nimi bo ich nei łapie bo sie strasznie kaleczy, dlatego pozostaja nam tylko flexy poki nie ebdzie łapać pewniej i mocniej

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

shangri_la ja słyszałam że jest zupełnie na odwrót (fakt: jeszcze nimi nie rzucałam). Że są miększe i robią się mniejsze zadziory. Ale więcej na ten temat powiem po Sopocie.
Wogóle: jeśli Twój pies się rani, to znaczy że powinnaś spiłować frisbee.
A [SIZE=1](dużego) [SIZE=2]plusu Hero nie zdradze:evil_lol:
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...