Jump to content
Dogomania

Lubliniec 26-27.11


HUSKYTEAM

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Jak zwykle obsadzam tyły w D0[/quote]
No a ja tym razem grzeje tył w B1, po raz pierwszy zresztą. Muszę skombinować jeszcze z 5 psów to będzie pełny matrix...

Mała prośba do Szybszego: Swego czasu obiecałaś mi przegrać film "ostatni traper". Jeżeli to nadal aktualne to bym się uśmiechnął o to i odebrał na zawodach (w końcu mieszkamy od siebie całe 30 km i trenujemy w tych samych krzakach, ale jakoś się styknąć nie można ;-) ) Z góry dzięki!

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Rany Boskie, własnie zobaczyłem listę startową opublikowaną na mushing.pl - idę się leczyć....

[quote]bo Dominika ręka tez nie jest w najlepszym stanie, ale jakby co płytkę podam komus od nas.[/quote]
A u mnie psychika nie jest w najlepszym stanie jak zobaczyłem nazwiska startujących. Ale jedziemy, co zrobić...

Link to comment
Share on other sites

[quote]U mnie w C1 jak widziales jest 18 zawodnikow[/quote]
Dlatego powinniśmy połączyć wszystkie nasze psy i wystartować w A. Co prawda też byśmy mieli Mateusza i Górowskiego w klasie, ale przynajmniej bliżej pudła ;-)

[quote]Może gdy bedziesz w okolicy wpadniesz do mnie i sam spróbujesz[/quote]
Mogę być jutro, to się po poligonie pouganiam z futrami... to by było pewnie wczesnym popołudniem, dobra myśl? Chociaż ja też nie jestem magikiem jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju kodeki/DVD itd...

Link to comment
Share on other sites

[quote]Jak ja mam się dostać do Lublińca[/quote]
No jak to jak? Jeżeli zamarznie Bałtyk, to możesz na łyżwach do Trójmiasta, a dalej już tradycyjnie. Jak nie to promem albo szybciej wodolotem ;-)
Chociaż może jest jakiś bezpośredni pociąg relacji Hel-Lubliniec?

[quote]Jacek, jednego konkurenta mniej, już w B1, jest was 12, a nie 13[/quote]
No tjaaa, śliskie drogi są więc jest jeszcze opcja, że ktoś w zaspie zakończy zanim dojedzie. Dobra to kiepski żart, dlatego proponuję ufudować pucharek dla tych, którzy zajmą ostanie miejce w klasie ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']
No jak to jak? Jeżeli zamarznie Bałtyk, to możesz na łyżwach do Trójmiasta, a dalej już tradycyjnie. Jak nie to promem albo szybciej wodolotem ;-)
Chociaż może jest jakiś bezpośredni pociąg relacji Hel-Lubliniec?
[/quote]

Hahaha !!!
Mam jeszcze w zanadrzu jakąś łódź podwodną (ŻÓŁTĄ), tylko muszę sprawdzić czy jest bezpośrednie połączenie rzeczne !!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...