Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 5.02.2006


Atik

Recommended Posts

  • Replies 566
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anna2']Ewelinaa,jesli byłas juz w Rzeszowie napisz czy da się gdzieś w spokoju przygotować psa przed wejściem na ring?Czy jest gdzie pobiegać ,by zaprezentować nasze pupile? Z whippetem jest mniejszy problem,ale dla wilczarza potrzebuję "trochę" przestrzeni by pokazać jaki ma ruch.....[/quote]

Miejsca w ringu wystarczało na borzoje i afgany, więc i wilczarz sie moze zmiesci, ale fakt, ring rok temu nie był jakis gigantyczny. Miejsca za duzo koło ringu nie było, zwłaszcza kiedy pojawili sie zwiedzający, mysmy byli wczesnie zanim sie pojawiły kennele i stoliki, kto pierwszy ten lepszy z zajeciem miejsca. Generalnie ciasnawo. Ja młodego wynosiłam idąc na spacer bo go zadeptywano. Ale, w głownej hali było jeszcze gorzej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][B]Dachenoceras[/B] - ale Ci się Demon w avatarku skurczył :evil_lol: :evil_lol: i jakby trochę ciemniejszy ;) ;)[/quote]

Bo myjemy szamponem intensyfikującym kolor czarny, którego zasadniczo on nie ma.:lol: Ale do wystawy wszystko wróci do normalności. Mamy też klatkę do transportu - tak więc Kay może czuć się bezpiecznie - chociaż w zasadzie to on przy zapoznaniu mało nie zjadł mojego futra - więc coby uniemożliwić mojemu odgryzienie się wsadzę go do klatki.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna2']Ewelinaa,jesli byłas juz w Rzeszowie napisz czy da się gdzieś w spokoju przygotować psa przed wejściem na ring?Czy jest gdzie pobiegać ,by zaprezentować nasze pupile? Z whippetem jest mniejszy problem,ale dla wilczarza potrzebuję "trochę" przestrzeni by pokazać jaki ma ruch.....[/quote]

[B]kerenina[/B] ma racje tak było tłum nas przytłaczał !
foto z ringu

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/q1kzb9q0n46nr9n0.html][IMG]http://images3.fotosik.pl/13/q1kzb9q0n46nr9n0m.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/uxqa2nnlak8cwyhb.html][IMG]http://images2.fotosik.pl/13/uxqa2nnlak8cwyhbm.jpg[/IMG][/URL]

Jeszcze chciałąm dodac że na tych matak jest trochę ślisko tak wiec radze się zaopatrzyć w jakieś porządne buty :)
Myślę że z p[rzygotowaniem whippeta nie bedziesz miałą problemu :)

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio w NDM, ale zaznaczam, że śmierdziały 2-go dnia wystawy bo 1-go nie byłam więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć.
Moja sucz nie przyzwyczajona do dywanów tudzież im podobnych cały czas wąchała smrodki ulatniające się z wykładziny:lol:
Ja wolę takie gumowe chodniczki bo ślisko na nich nie jest i przynajmniej łatwo je odświeżyć w przeciwieństwie do dywanowej wykładziny...

Link to comment
Share on other sites

Ojej!! gorąco współczyję , ja miałam dość groźny wypadek w marcu zeszłego roku wieć wiem co p. Niciewicz czuję. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!!

No jestem ciekawa kto teraz będzie??? , bo powiem szczerze że cieszyłam sie że będzie nas oceniać. Prosimy o info kto bedzie w zastepstwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz']Justyna wpadaj do Staszowa, to sobie PKSikiem dojedziemy! ;-)

A zreszta! Po co Ty masz sie wracac? Skoro ten moj PKS elegancko przez Nowa Debe przejezdza jadac do Rzeszowa.[/QUOTE]
Powaga? A jak chcesz się dostać z dworca PKS w Rzeszowie na Podpromie? O której jest ten autobus w N.D?
Pomysł fajny w sumie. Ciekawa jestem, co powiedzą inni podróżujący na czworonożne towarzystwo. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja jezdzilam z Raisa kilka razy, i z reguly bylo albo bez reakcji, albo "ale slodki piesek", wiec teoretycznie calkiem znosne ;-)

W ND ten autobus zatrzymuje sie przy szpitalu o 8.31, oraz po prostu w ND o 8.32, w Rzeszowie jest o 9.41, a na dworcu o 9.44

A jak sie chce dostac? Podobno jest niedaleko, 5 minut taksowka, to pieszo jakbysmy ostro pomknely to z 15 minut nam zajmie ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...