Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 5.02.2006


Atik

Recommended Posts

  • Replies 566
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stawka 1,60 zł/km to dosyć drogo. W W-wie można dogadywać się na stawkę 1,20-1,40 zł/km lub ewentualnie umawiać się na konkretną sumę. Ale jeżeli jedziecie mikrobusem, gdzie pomieści się więcej osób, to cena za transport rzeczywiście spada.
Ja raczej nie pojawię się w Rzeszowie, bo -jak zdążyłam się zorientować - p. Paweł Szemraj sporo sędziuje w 2006 r. I żeby była jasność - nic nie p. P. Szemraja nie mam. Po prostu zauważyłam fakt.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Mój kolega ma, on wielokrotnie już z nami jeździł na wystawy, ale on ma busa (VW Caravelle) a nie mikrobusa i - co za tym idzie - ma mniej miejsca.
pzdr.[/QUOTE]

A ile konkretnie osob wchodzi w takie cos?

U nas teoretycznie spora czesc ekipy sie rozkruszyla, wiec moze cos by z tego wyszlo?

No i oczywiscie pozostaje fakt, czy znajomy ma czas na takie eskapady.

Link to comment
Share on other sites

Ile miejsca? Jak to w busie:
Jest miejsce (właściwie 1 1/2 miejsca), koło kierowcy; w II klasie cała kanapa i w III klasie - też cała kanapa. A do tego dochodzi jeszcze bagażnik, gdzie można ustawić jakąś klatkę/tki.
Jeżeli chcesz, mogę podać Ci telefon do mojego kolegi i będziesz wiedziała, czy on ma czas czy nie. Nie ukrywam, że ma troche wyjazdów, różnych (krajowe i zagraniczne).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...