Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 5.02.2006


Atik

Recommended Posts

ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE ODDZIAŁ W RZESZOWIE SERDECZNIE ZAPRASZA NA
XXXV KRAJOWĄ WYSTAWĘ PSÓW RASOWYCH RZESZÓW, 05.02.2006r.

Wystawa odbędzie się w hali na Podpromiu.


Termin przyjmowania zgłoszeń upływa: [b]15.01.2006r.[/b]

[u]CENY ZGŁOSZEŃ[/u]

Pierwszy pies -70 zł (z katalogiem)
Drugi i następne - 60 zł (bez katalogu)
Klasa szczeniąt - 30 zł (z katalogiem)

Opłata w dniu wystawy - 100 zł za każdego psa


[b]PROPONOWANA OBSADA SĘDZIOWSKA[/b]

(Obsada sędziowska może ulec zmianie z powodów niezależnych od organizatorów)

[u]GRUPA I FCI[/u]

Jadwiga Niciewicz
Ivan Kocajda (Słowacja)– ON

[u]GRUPA II FCI[/u]

Marek Lewandowski – boksery
Rosław Syrkiewicz – pinczery, sznaucery
Andrej Kisliakov (Białoruś)
Waldemar Mrowiec

[u]GRUPA III FCI[/u]

Viva Maria Soleckyj-Szpunar

[u]GRUPA IV FCI[/u]

Marek Lewandowski

[u]GRUPA V FCI[/u]

Paweł Szemraj

[u]GRUPA VI FCI[/u]

Dorota Witkowska

[u]GRUPA VII FCI[/u]

Małgorzata Lorenc

[u]GRUPA VIII FCI[/u]

Zygmunt Jakubowski
Małgorzata Lorenc – golden retriever

[u]GRUPA IX FCI[/u]

Mirosław Redlicki

[u]GRUPA X FCI[/u]

Ewa Marcinkowska + duży japoński pies

[u]MŁODY PREZENTER[/u]

Ewa Marcinkowska



ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE

Oddział w Rzeszowie
ul. Żwirki i Wigury 8, 35-042 Rzeszów 3

tel. (0-17) 854-17-40, 85-05-251, fax. (0-17)85-05-252
Biuro czynne: wtorki i piątki 17.00 – 19.00, czwartki 10.00 – 12.00

Konto: PKO BP I Oddział Rzeszów 75 1020 4391 0000 6802 0002 0230

[url]www.zkwp-rzeszow.org.pl[/url], e-mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 566
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorotal']Pan Redlicki po prostu stosuje pelna skale ocen i mozna u niego latwo zejsc z ocena bardzo dobra, co wielu hodowcom nie pasuje.[/quote]

Ja bardzo bym chciała, żeby mój pies miał ocenę od pana Redlickiego (nawet ryzykując, że będzie to bardzo dobra), niestety on ostatnio znacznie częściej sędziuje w Polsce grupę IX niż I. Ale nie tracę nadziei, że jednak mi się uda i nie będę musiała jechać w tym celu za granicę.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem p. Redlicki, to bardzo dobry sędzia i ma oko do psów. A wielu hodowcom nie podoba się po prostu to, że nie daje wszystkim ocen doskonałych, tylko tak jak już wspomniałam używa całej skali ocen. Ja swoje psy wystawiałam u niego kilka razy i bardzo sobie cenie oceny od niego.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja to mam nieco inne zdanie o jego ocenach.
Mam wrażenie, że chce się pokazywać jako super surowy sędzia, ale to nie wszystko. Dla mnie mogę zejść z dobrą nawet czy gorszą oceną,ale niech to uzasadni. Nigdy nie byłam przez niego oceniana, ale widziałam jego oceny dot. różnych psów i powiem szczerze, że są one co najmniej kontrowersyjne.
A do związku zadzwonię, a jakże.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG'][quote name='dorotal']Pan Redlicki po prostu stosuje pelna skale ocen i mozna u niego latwo zejsc z ocena bardzo dobra, co wielu hodowcom nie pasuje.[/quote]

Ja bardzo bym chciała, żeby mój pies miał ocenę od pana Redlickiego (nawet ryzykując, że będzie to bardzo dobra), niestety on ostatnio znacznie częściej sędziuje w Polsce grupę IX niż I. Ale nie tracę nadziei, że jednak mi się uda i nie będę musiała jechać w tym celu za granicę.[/quote]

W przyszłym roku p.Mirosław Redlicki ma sędziowac gr.I na krajówkach w Bydgoszczy i w Płocku. Ja z ciekawawości, jak mu się podobają moje PON-y zamierzam pokazać je na tej drugiej z wymienionych wystaw. Niewiątpliwie jest to bardzo dobry sędzia, a że kontrowersyjny? Cóż z tego?

Link to comment
Share on other sites

Ja z moim starym psem najprawdopodobniej poza bdb bym u p. Redlickiego nie wyszla ;) Z reszta ocenial mi go kiedys i wtedy bylam strasznie zbulwersowana, ze jak to czemu - czytajac kilka lat pozniej ten opis - majac troche wieksze pojecie, nie moge sie z nim nie zgodzic. W zwiazku z czym gdy bedzie sedziowal moja rase - to ja lece pedze :)
A czy chce sie pokazac ? Czy ja wiem, cos w nim musi byc skoro zaprszaja go na zagraniczne klubowki ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze o P. Redkickim - ja szanuje jego oceny, wg mnie to dobry sedzia - zawsze chcetnie jade na wystwe, gdzie sedziuje, zaden z moich psów jeszcze u niego nie przegrał :-) - dostalam wiele rad przez tyle lat , odkąd wystawiam psiaki, wiele od P.Redlickiego- co do shih tzu i lhasa.. ja sie cieszcze, ze to on ocenia IX, i zglosze moja sunie, choc to juz interka (w zatwierdzeniu).
No i oczywiscie pokaze sie moja niufa - ale to juz inny sedzia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']A ja chciałam spytac czy jest ktos z gr V kogo oceniał juz pan Paweł Szemraj? A moze z innych grup?[/quote]

Pan Szemraj to przemiły człowiek :D Ma hodowlę chow-chowów. Co do tego jak sedziuje grupę V to nie wiem. Sędziował raz moją suczkę i jestem z tego sędziego bardzo zadowolona:) Przede wszystkim wysoka kultura osobista!

Link to comment
Share on other sites

[b]Karenina![/b]
Pan Szemraj to dobry i kulturalny sędzia. Sędziuje szybko ale uważnie.
Miałam przyjemnosc spotkania go w ringu na jesiennej wystawie w Nowym Dworze, Rasy nie wygraliśmy ale byłam bardzo zadowolona.
Rzeszów i Pan Szemraj bardzo mi przypadły do gustu.
Może się tam spotkamy.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[b]gmk[/b], wielkie dzieki!
My do Rzeszowa pojedziemy na pewno, mam sentyment do ichnich wystaw :), tam byliśmy na pierwszej wystawie, tam dostaliśmy pierwszy BOB.. :)

[b]AnkaW[/b], katalog i tak dostaniesz jeden, a za szczniaka licza tyle samo niezaleznie od ilosci zgłoszonych. Juz to przerabiałam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...