Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 5.02.2006


Atik

Recommended Posts

[quote name='Ajrisz'][b]Szukam transportu na te wystawe dla jednej osoby i milej, niekonfliktowej borderki! :D Mieszkam w Lodzi, ale moge dojechac np. do Warszawy, czy innych pobliskich miast. Oczywiscie, dorzucam sie do paliwa.

Polaczenie pkp to po prostu koszmar!!![/b][/quote]

Ja też chcę pojechać, ale transport do bani więc jeszcze nie zgłaszam...
Ajrisz może by jakiegoś busa zorganizować :-?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 566
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Ajrisz może by jakiegoś busa zorganizować[/quote]

Jestem za, mialabym jeszcze dwie osoby chetne - jechalyby rowniez z Lodzi. Ponadto, mojej znajomej ojciec ma jakas wtyczke w firmie busowej, kiedys przewozili psy na polowanie, takze z wystawami nie byloby problemu. Moge sie dopytac.

Link to comment
Share on other sites

Wracając do obgadywania, ja z pana sędziego IX-ki jestem nawet zadowolona, w każdym razie nigdy nie wyszłam z ringu poniżej CWC :D
Jest b.dokładny, zwraca uwagę nie tylko na "lakier" ale na ruch, prezencję, budowę (szybko ale b.dokładnie sprawdził anatomię w statyce).

Do Rzeszowa jest nieciekawy dojazd - ewentualnie mozna kombinować PKP przez Kraków - ale to dla niektórych oznacza wyjazd w środku nocy :(

Baha - to chyba wiem dlaczego TEN sędzia :P
Ale ja na tej zimówce nie wystawiam psów 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Ja tez szukam transportu i dorzucam się do paliwa oczywiście.

blaira a Ty jak masz zamiar tam dotrzeć?[/quote]
Prawdopodbnie jezeli okaze sie to nadal aktualne jade ze znajoma ktora wystawia swojego amstaffa mowia ze sie wybiera na to wystawe bo ma urlop ale jeszcze nie wiem dokladnie czy pozwoli mi jechac i czy bedzie jechal jej TZ czy ktos tez z wystawiajacych bullowte

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz']Jak sie znajdzie jeszcze piatka, to mozna busa brac ;-)[/quote]

Do końca przyjmowania zgłoszeń jeszcze trochę czasu zostało więc może tu i ówdzie zamieścić ogłoszonko :wink:
Ja z tymi moimi wydrami z pewnością pociągiem nie pojadę :( więc powalczmy jeszcze o tego busika bo mamy jeszcze na to czas :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lidush']Oj Justyś, Justyś ... Ty to masz pomysły, ale nic się nie bój jak wszystko pójdzie dobrze z planem to po drodze Cię zgarniemy :lol:[/quote]
Trzeba przeca jakoś kombinować. 8)
W domu mi powiedzieli, że mogę sobie zgłaszać, gdzie chcę, bylebym dostała się na wystawę bez użycia tego, co stoi naszym garażu. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...