Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 5.02.2006


Atik

Recommended Posts

  • Replies 566
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']No, sama widzisz. To [I]prawie[/I] to samo...
Pzdr.[/quote]

Czy w innych grupach niż moja też tak sie sędziowie na okrągło powtarzają.Nawet za granicę człowiek jedzie i znowu jakas Pani W:roll::lol::roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']A bo już mam dośc -jak nie Pani W, to Pani W :lol:[/QUOTE]
Ja do tej pory tylko raz trafilam na pania Witkowska w mlodziezy na miedzyn. w Opolu i bylam zadowolona z opisu i oceny.Obserwowalam rowniez wczesniejsze wyniki jej sedziowania w rodkach i byly sensowne. A to niestety wsrod polskich sedziow wciaz rzadkosc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Jak Ciępuli przyjmie z tyłu i się zmieścicie bez szczekańi zajadłości to mozesz z nami. Jedziemy przez Kraków i tam zabieramy puli i jej pańcie :) Na tył Bravy :) W bagażniku jedzie niufa wielka :) A my z przodu :)[/quote]


A MY suniemy zestawem szkocko-syberyjsko-chińskim, prawdziwa międzynarodówka - to chyba właśnie jest komunizm.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Jak Ciępuli przyjmie z tyłu i się zmieścicie bez szczekańi zajadłości to mozesz z nami. Jedziemy przez Kraków i tam zabieramy puli i jej pańcie :) Na tył Bravy :) W bagażniku jedzie niufa wielka :) A my z przodu :)[/quote]

A na Rzeszów jedziecie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JASMIN']To jak zmieściłabym się gdzieś z miniaturowym jamnikiem? Bo nie wiem czy zgłaszać a bardzo mało czasu mi zostało. Jeszcze raz powtórzę, że z Bielska-Białej jestem ale mogę oczywiście podjechać do pobliskich miast.[/quote]

no mi jest niezmiernie przykro ale jestesmy wyładowani na full, ale mam nadzieję że ktoś ci pomoże :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...