Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 5.02.2006


Atik

Recommended Posts

  • Replies 566
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='$andwich'][quote name='dachenoceras']pędzę sobie z Demonem przez miasto a tu ..... mój pies został rozpoznany przez bardzo miłą właścicielką szkockiego colie[/quote]

A też jesteś ze Stalowej Woli? A piesek, to może tricolor 8) ?[/quote]

A podejrzewasz kogoś $andwich :P ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']Anka W - pędzę sobie z Demonem przez miasto a tu ..... mój pies został rozpoznany przez bardzo miłą właścicielką szkockiego colie - a ponieważ rozmawialim też o Rzeszowie więc do tematu pasuje.[/quote]

Jaka ta Stalowa mała. :roll: Jeśli piszesz o właścicielce colaka tricolorka tzn o tej samej co ja myśle :lol: :lol: to naprawdę jest bardzo miła. Rozmawiałyśmy o Twoim Demonie i jego osiągnięciu jakieś dwa dni wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']podejrzewam że tricolor odnosi sie do owczarka - a ja mam Hyskego.[/quote]

Tak, chodzi mi o collie :wink: . A jak miał na imię?

[quote name='Diana14']A podejrzewasz kogoś $andwich :P ?[/quote]

Zastanawiam się czy to nie była Pani Danusia z Kayem 8) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich'][quote name='dachenoceras']podejrzewam że tricolor odnosi sie do owczarka - a ja mam Hyskego.[/quote]

Tak, chodzi mi o collie :wink: . A jak miał na imię?

[quote name='Diana14']A podejrzewasz kogoś $andwich :P ?[/quote]

Zastanawiam się czy to nie była Pani Danusia z Kayem 8) .[/quote]

Dokładnie tak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zgodnie z informacjami [b]zgłoszenia na wystawę drogą elektroniczną przesyłać proszę przy użyciu formularza (odnośnik znajduje się na samym dole strony) lub bezpośrednio na adres: [email][email protected][/email] , po wypełnieniu zgłoszenia (odnośnik znajduje się na samym dole strony)[/b]
w temacie 35 Rzeszowska Wystawa Psów Rasowych.

A z doświadczenia wiem, ze nabezpieczniej przesłać pocztą listem poleconym przynajmniej.

Link to comment
Share on other sites

Ja wyslalam mailem zobaczymy jak nie dostane potwierdzenia zadnego to faxem wysle raz jeszcze.
My chyba jedziemy zeby jeszcze pocwiczyc w szczeniakach. Zreszta ciekawa jestem sedziny :)
Narazie do lutego daleko ale w tym czasie bedziemy trenowac :) i cwiczyc wysatawianie :)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dla wszystkich zainteresowanych:

- dyplomy championatów są potrzebne do zgłoszenie, w przeciwnym razie pies zostanie przeniesiony do klasy otwartej
- certyfikaty uzytkowości również, w przeciwnym wypadku j.w. :)

Osoba wprowadzająca zgłoszenia nie będzie przypominała o konieczności dosłania powyższych dokumentów. Więc jeżeli możecie i zalezy Wam na odpowiednich klasach pamiętajcie o tym :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...