Jump to content
Dogomania

"Satu Mare - Rumunia"


Gosik71

Recommended Posts

No to zaczne od konca :
wloszczyzna jaka sie tam pokazuje to wegry, slowacja i nasze polskie a ilosciowo to roznie, nieraz nic, czasem jeden ale zawsze cos jest. Ostatnio pokazuje sie tam pies faraona ale "malych rudzielcow" jak dotad nie bylo, tyle tylko ze tam zaczynaja sie zjezdzac nietypowe rasy z sasiednich krajow.
[B]Króliczku [/B]twoje sharpki sprawdze jutro rano i od razu dam znac.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zanetta']No to teraz sharpiki
Satu Mare i Baia Mare :2 samce w klasie otw KENZO BESSER HUNDE CSOCSO, RANCIPAN SUMI.
Cluj Napoca : pies w kl baby CHANGE DE ALTAMIRA i w kl otw RANCIPAN SAMU, suka w kl posr LORIMAR JANNET
Oradea : samiec kl otw ARMANDO[/quote]

Bardzo dziękuję za tak szybką i dobrą wiadomość [B]ZANETTKO[/B].:)
Tylko mały dzidziuś -sharpek podrośnie( tylko kurcze ,jeszcze nie wiem który zostanie :thinkerg: )i biorę obydwa do Rumunii.Mam nadzieję ,że te wystawy w tym roku nie zrujnują mnie finansowo -ojciec Interchampion a dziecko kl. baby -wyjdzie mniej do płacenia.8-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Tylko mały dzidziuś -sharpek podrośnie( tylko kurcze ,jeszcze nie wiem który zostanie :thinkerg: )i biorę obydwa do Rumunii.Mam nadzieję ,że te wystawy w tym roku nie zrujnują mnie finansowo -ojciec Interchampion a dziecko kl. baby -wyjdzie mniej do płacenia.8-)[/quote]
[B]Króliczek[/B] - to w Rumunii są zniżki dla Interów i babyków?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeżeli będą jechały dwie osoby to koszty paliwa na pól i po 50 zł. Jeżeli trzy to koszty na trzy i 100 zl na trzy. Może wyjść np. po 200 zł a moze wyjśc po 50 zł. Nie wiem. Na pewno nie będzie tak, zeby siedziec jak sardynki w puszcze, bo ja nie lubię tak jeździć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dostałam dzisiaj z Satu Mare ulotkę o wystawie.Widze,ze drugi dzień zapewnia Championat Rumunii, jeśli zdobędzie sie CACIB.
Dobrze to odczytałam? na stronie ACHR tez jest ta informacja.

My to już mamy za soba - dzisiaj dostałam dla mojej suni dyplom Championa Rumunii - bardzo ładny !!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...