Jump to content
Dogomania

"Satu Mare - Rumunia"


Gosik71

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na granicy Rumunskiej nigdy problemow nie mialam, ale zawsze wlasnym samochodem jechalismy. "Zielonej karty" chyba nie trzeba. A potwierdzone mam bo zadzwonilam i sie spytalam, tylko uprzedzam ze w j.angielskim raczej sie nie dogadacie, najlepiej francuski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja chyba poczekam do stycznia z tymi wypadami az Rumunia i Bulgaria beda w unii :)[/quote]

Elitesse - zielona karta w PZU dla jest dla stałych klientów( tzn.tych którzy mają w PZU OC) gratis:)
Nie łam się - jedź - ja tam bardzo miło wspominam Rumunię - to całkiem cywilizowany kraj.I wbrew temu , co pisze Zanetta - mowią w jęz. angielski.Cyba że nam się tak trafiło:roll:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie wiem jak dojechac (bede sie zastanawiala w przyszlym tygodniu, na razie pakuje sie na inna wystawe :cool3: ), ale adres jest taki:

Satu Mare, str. Strandului ?
Zona de Agrement Somes

Przynajmniej tak napisal mi ktos (niestety sie nie podpisal :roll:) z ichniejszego ZK.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos z tych, ktorzy tam juz byli moglby napisac mi skad, ktoredy i jak dlugo jechal? Bo patrze na mape i nic dobrego (czyt. autostrad) tam nie widze :shake:
Czy na granicy sa jakies problemy (np. kolejka)? O ktorej zaczyna sie sedziowanie? (o tym, ze tam zmienia sie czas niestety juz wiem :( )

Ja mailem dostalam tylko adres, mapki mi poskapili :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']A ja zupełnie nic nie dostałam - na maile nie odpisują:(((([/quote]

Może ich zalało;) , przeciez tam sa obecnie potworne powodzie:roll: . Ciekawe czy wystawa się odbędzie?Czy bedzie jakis katalog przedwystawowy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']A ja zupełnie nic nie dostałam - na maile nie odpisują:(((([/quote]

Swoim milczeniem sprowokowali mnie do telefonu:)))) JEDZIEMY PSY SĄ ZGŁOSZONE!!!!!!!!!!!!!!!!

Którędy jedziecie, czy mogłabym prosić o adresik wystawy i ew mapkę - może na priva:))))??????????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']Nie na priva, bo ja tez chce :cool1:
Jeszcze nie wiem, ktoredy jade, ale na pewno bede klac jak szewc, bo widze, ze trzeba jechac jakimis oplotkami :mad:[/quote]

No my niestety z braku paszportu (jedna osoba sierotką jest i troszkę późno się ocknęłą;) musimy przez Słowację i Węgry jechać, ale mam nadzieję, że damy radę:cool3:
Mnie też troszkę te boczne drogi przerażają ale jestem dobrej myśli:)

Link to comment
Share on other sites

My paszporty mamy, ale nie jedziemy przez Ukraine :shake:
Poniewaz jedziemy z Krakowa, na chwile obecna jedziemy przez Presov, Koszyce, Miskolc, Nyiregyhaza i prosto do granicy.

Tylko niech mi ktos madry powie ile tam sie jedzie, bo nie mam pojecia o ktorej wyjechac, a pasowaloby nie spoznic sie na wystawe :roll:
No i ta zmiana czasu :mad: :angryy:

Przydalyby sie tez informacje praktyczne, np. czy na granicy sa kolejki. W zeszlym tygodniu zatrzymala nas granica z Wegrami - krotko, bo jakies pol godziny. Jest remont mostu i ruch wahadlowy, gdyby nasze psy wchodzily jako pierwsze, moglby byc problem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']My paszporty mamy, ale nie jedziemy przez Ukraine :shake:
Poniewaz jedziemy z Krakowa, na chwile obecna jedziemy przez Presov, Koszyce, Miskolc, Nyiregyhaza i prosto do granicy.

Tylko niech mi ktos madry powie ile tam sie jedzie, bo nie mam pojecia o ktorej wyjechac, a pasowaloby nie spoznic sie na wystawe :roll:
No i ta zmiana czasu :mad: :angryy:

Przydalyby sie tez informacje praktyczne, np. czy na granicy sa kolejki. W zeszlym tygodniu zatrzymala nas granica z Wegrami - krotko, bo jakies pol godziny. Jest remont mostu i ruch wahadlowy, gdyby nasze psy wchodzily jako pierwsze, moglby byc problem :roll:[/quote]


Eeeeeeeeeeee, jaka zmiana czasu??;-))) To tam jest zmiana czasu??:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...