Jump to content
Dogomania

"Satu Mare - Rumunia"


Gosik71

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W tym czasie są tam 2 wystawy : 29.04 - CAC, a 30.04 CACIB. Na razie nie ma żadnych bliższych informacji poza datą. No ja mam chrapke na tą wystawę bo to najbliższa z możliwych wystawa w Rumunii ( chodzi mi o odległośc Polska - Rumunia ) :D Sądzę,że ceny nie będa powalające :)

Link to comment
Share on other sites

Co do obsady sedziowskiej radze sie nie nastawiac na konkrety :wink: tam nawet w trakcie trwania wystawy potrafia zmienic sedziego tylko dlatego ze akurat w jakiejs tam rasie jest pies ktorego dany sedzia chce lub nie chce sedziowac, ostatnio tak bylo na krajowej w oradeii, z cennikiem tez jest roznie - radze wziasc wiecej euro nawet 10/15 wiecej

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mysmy - w jakiejś tam grupie GŁUPOLE :evil: - te badania porobili."Pies z kulawą nogą" - za przeproszeniem- o to sie nie pytał.Nasi pogranicznicy - bo to oni powinni te badania sprawdzać - chyba zielonego pojęcia nie mają ,że cos takiego istnieje.A kaska leci i to coraz większa. :evilbat:

Przez te idiotyczne badania nie pojechałam wiosną do SATU I BAJA Mare na podwójną CACIB-ówkę :cry: , bo się trochę bałam.Głupia baba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosik71']Teoretycznie przy wyjeździe potrzebne jest zaświadczenie od powiatowego, a wracając do Polski (do Unii) potrzebne jest badanie na przciwciała. Trzeba chyba liczyć na łut szczęścia, że nie będą się tego czepiali.[/quote]

Jak masz paszport nikt od Ciebie nie wymaga żadnych zaświadczeń! Pytają o paszport i już, albo nie pytają o nic.

Link to comment
Share on other sites

hahaha Kika zrobilas?????? :o :o :o :o cierpisz na nadmiar gotowki:))))
hahahaha nasi pogranicznicy to w ogole zorientowani:))))chociaz to akurat wegrzy powinni sprawdzac, bo oni sa pierwszym unijnym krajem, ale nasi sa the best!babsko sie czepilo, ze nie mam paszportu i ze sie zdziwie bo nie wjade do Rumunii na dowod!!!a to ja czy ona na granicy pracuje zeby znac przepisy??????i oczywiscie wjechalam na dowod, bo paszport mi wcielo gdzies

Link to comment
Share on other sites

sie nie dziwie ja z zona tez bym juz nie chciala jechac nigdzie :lol: :lol: :lol: :lol:
a do Rumunii wroce:)))mi sie podobalo!!!owszem biedny kraj i jak zwykle lapowke z nas zciagneli, ale z nas zawsze zciagaja czy to Litwa czy Slowacja, wiec mnie to juz nie dziwi:))))))za to ludzie bardzo zyczliwi :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Z ta zyczliwoscia to ja bym nie powiedziala......oni owszem ale do czasu, jak pare razy pojedziesz i niedaj bog wygrasz to po jakims czasie juz cie tak milo nie witaja. Ad lapowek pierwsze slysze ale moze nam sie tak udawalo, no i z tymi jezykami owszem ale po rosyjsku radze nie zaczynac bo oni niecierpia ruskich :-? bdb wiekszosc po francuzku a angielskiego na miescie zadna osoba nie zna. A wystawa psow w ich jezyku to EXPOZICI CANINI (po 20 minutach tlumaczenia taxiazowi o co mi chodzi pomoglo zatarganie go do naszego auta i pokazanie psow :D )

Link to comment
Share on other sites

a ja po angielsku z nimi rozmawialam i z niektorymi po niemiecku, generalnie idzie sie dogadac czego w Polsce to chyba nie bardzo by sie udalo.
Mi sie bardzo podobala atmosfera panujaca na wystawce-fakt ze nikt sie czasem nie przejmowal, ale generalnie panowalo luzackie podejscie do wystawki:))))wiec bylo fajnie jak na pickniku:))
po rusku nie probowalam, bo go nie znam :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...