Jump to content
Dogomania

"Satu Mare - Rumunia"


Gosik71

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My chcemy jechac wieczorem zeby juz na miejscu sie kimnac troszke i odpoczac, na miejscu jest bezpiecznie wiec jak dla mnie bez sensu spac gdzies na trasie a pozniej dopiero szukac terenu wystawy. Jesli jest ktos jeszcze zainteresowany ta godzina i wspolna podroza to zbiorka w rzeszowie na parkingu (obok pomnika) o 19ej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zanetta']My chcemy jechac wieczorem zeby juz na miejscu sie kimnac troszke i odpoczac, na miejscu jest bezpiecznie wiec jak dla mnie bez sensu spac gdzies na trasie a pozniej dopiero szukac terenu wystawy. Jesli jest ktos jeszcze zainteresowany ta godzina i wspolna podroza to zbiorka w rzeszowie na parkingu (obok pomnika) o 19ej[/quote]

Buuuu, ja niestety w nocy jechać nie mogę:shake: Jak kret jestem i nic nie widzę:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Katarzyna, dlatego wyjeżdżam tak wcześnie bo busem gorzej się jedzie niż osobówką więc psy muszą (moim zdaniem) dłużej odpocząć, poza tym gdy u nas jest 8 to u nich 9, nie wiem o której zaczyna się wystawa, ile czasu bedzie sie stalo na granicy, w kolejce po oplaty, itd......
Poza tym kiedys bylam w oradei kolezanki samochodem i wyjechalysmy prawie na styk. Okazalo sie potem, ze jest zmiana czasu, wystawa zaczela sie godzine wczesniej, kolejka do zaplaty byla koszmarna, a nasze rasy (moja i kolezanki) przestawili na inna kolejnosc przez co kolezanka nie wystawila psow:angryy: . Dlatego zawsze wole czekac niz gonic, tak samo jak zawsze wole miec pare zlotych wiecej, bo nigdy nic nie wiadomo. Co do spania to nie wiem gdzie bedziemy spali. mozliwe ze na granicy a nie tuz przed nia po stronie wegierskiej, bo potem jak inni beda jechali to moze byc koszmar z przekraczaniem

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie zanetta. Z takiego zalozenia wyszla kiedys moja kolezanka-po co sie spieszyc.... i malo ze godzine wczesniej zaczeli sedziowac to byl inny czas. to juz w sumie dwioe godziny w plecy. a na dodatek przesuneli kolejnosc sedziowania. jej rasa z ostatniej jako pierwsza a moja z prawie ostatniej na trzecia. ona juz nie zdarzyla wystawic a ja wbieglam bez rzadnego przygotowania psa. nie znosze takiej nerwowki. wiec zawsze wole miec wszystkiego za duzo niz mniej:cool3: . a tych kilka godzin bedzioe w sam raz zeby psy (i my takze) sie spokojnie przespaly bez wstrzasow podczas jazdy, na spokojne oplacenie wystawy, doprowadzenie sie do porzadku, przygotowanie psow i cala reszte. to i tak bedzie prawie na styk:razz: ;) a ja juz sie moge doczekac spotkania z twoim afgankiem :cunao: :sweetCyb: :bigcool: :iloveyou: :Cool!: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

Katarzyna wyslalam ci pw z moim mailem.
A tak poza tym, to jak bylam wtedy na tej wystawie to oni chcieli wiecej kasy za oplate na wystawie.:angryy: dlatego nie lubie placic na miejscu, bo pare razy mimo zapewnien ze doplaty nie bedzie tak sie nadzialam, a raczej probowano mnie nadziac:diabloti: z czego raz musialam doplacic i to sporo (wlasnie w oradei) bo mialam do wyboru albo powrot albo doplate. i zeby bylo ciekawiej to dodatkowa oplate pobierali roznie od roznych osob

Link to comment
Share on other sites

[quote name='massima']Zilk's INFINITY PRECISION (cocker spaniel amerykański) szwedzki pies w polskich rękach otrzymał dziś CAC+CACIB+BOB oraz był drugi w swojej grupie a wczoraj dostal CAC+BOB[/quote]

Pięknie, pięknie - gratulacje!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Ja dozie jak można poporsze :loveu:

A Dorotka się jeszcze nie chwaliła Swoimi Championkami ??:loveu: :loveu: :loveu:[/quote]

Pies czarny kl pośrednia
Altoparti Fernando
Pies czarny kl otwarta
Freedom Marcos
Pies łaciaty kl championy
Boi Dog Chicago
Suczka łaciata kl championy
Dudek:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Pies czarny kl pośrednia
Altoparti Fernando
Pies czarny kl otwarta
Freedom Marcos
Pies łaciaty kl championy
Boi Dog Chicago
Suczka łaciata kl championy
Dudek:)))[/quote]


Kochana my to chyba rodzinnie podbijamy ringi :loveu:

Gratuluje dla dziewuszek :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Dziewczynki dziękują i pozdrawiają Jojeczka Gwiazdeczka:))):evil_lol: :loveu:[/quote]

Dorotko wychodzi na to że zanim my zrobimy Ch.Pl. tak zeby po świecie pojeździć to Ty już dawno wszsytko zbierzesz i nie będziesz jeździć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...