Jump to content
Dogomania

"Satu Mare - Rumunia"


Gosik71

Recommended Posts

[quote name='jo-jo']Dorotko wychodzi na to że zanim my zrobimy Ch.Pl. tak zeby po świecie pojeździć to Ty już dawno wszsytko zbierzesz i nie będziesz jeździć...[/quote]

Oj, bez przesady:roll: Jeszcze sobie pojeździmy:cool3: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jo-jo']jak wytrzymasz do przyszłego roku jak nam dyplomik Ch.Pl dostaniemy...i do tego jak skończymy...[/quote]
jo-jo a dlaczego z wyjazdami poza Polskę chcesz czekac aż do skończenia ch PL.Już zaczynaj w każdej klasie dorosłej jest szansa, a zwłaszcza trzeba brac pod uwagę te kraje, gdzie jeden CAC nie wystarczy do ichniejszego championatu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']jo-jo a dlaczego z wyjazdami poza Polskę chcesz czekac aż do skończenia ch PL.Już zaczynaj w każdej klasie dorosłej jest szansa, a zwłaszcza trzeba brac pod uwagę te kraje, gdzie jeden CAC nie wystarczy do ichniejszego championatu[/quote]

Dokładnie tak Jojeczku:razz: Trza się ruszyć i pieska popokazywać troszkę:evil_lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo'][B]Bardotka!Jak Wam poszło??????, coś nie mogę się doczytać:crazyeye: [/B]Mniemam, że dobrze, więc [SIZE=3][COLOR=red]GRATULUJEMY!!!!![/COLOR][/SIZE][/quote]

Bongusiu, dziękujemy bardzo. Championatki przywiezione:evil_lol: Generalnie było fajowo, ludziska przemili, pogoda dopisała, problemów brak:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']jo-jo a dlaczego z wyjazdami poza Polskę chcesz czekac aż do skończenia ch PL.Już zaczynaj w każdej klasie dorosłej jest szansa, a zwłaszcza trzeba brac pod uwagę te kraje, gdzie jeden CAC nie wystarczy do ichniejszego championatu[/quote]

ja chce poczekać..jak ma się już Ch.Pl to podobno łatwiej o inne championaty..po za tym mój piesio jeszcze nie gotowy na jazde za granice 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']ja chce poczekać..jak ma się już Ch.Pl to podobno łatwiej o inne championaty..po za tym mój piesio jeszcze nie gotowy na jazde za granice 8)[/quote]

Pewnie łatwiej jest wystawiając psa już w klasie championów - czasami:roll:
Ale nie ma co czekać, jeśli do championatu potrzeba 4-5 wniosków to warto już zacząć o nie walczyć:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Pewnie łatwiej jest wystawiając psa już w klasie championów - czasami:roll:
Ale nie ma co czekać, jeśli do championatu potrzeba 4-5 wniosków to warto już zacząć o nie walczyć:cool3:[/quote]

A gdzie tam z moim dzieckim 8)

Po za tym rodziny nie wyciągne :-P Lato całe nad morzem więc jedynie coś mogłabym w czerwcu zachaczyć bo potem to w zależności jak mi się w liceum ułoży :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']A gdzie tam z moim dzieckim 8)

Po za tym rodziny nie wyciągne :-P Lato całe nad morzem więc jedynie coś mogłabym w czerwcu zachaczyć bo potem to w zależności jak mi się w liceum ułoży :diabloti:[/quote]

No to już, Litwę, Łotwę masz blisko:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']No to już, Litwę, Łotwę masz blisko:)))[/quote]

Akurat one odpadają moja rodzina zaprotestowała jeździć tam..już jeżeli z kimś bym jechała to tam pojade ale nasz kierowca(mój tatuś) odmówił jazdy na Litwę, Łotwę Rosje itd itp...bardziej będzie jeździć na południe i przedewszystkim na zachod

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Bongusiu, dziękujemy bardzo. Championatki przywiezione:evil_lol: Generalnie było fajowo, ludziska przemili, pogoda dopisała, problemów brak:loveu:[/quote]

To zupełnie jak u nas, tylko trochę inna część Europy, bo Ukraina.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Akurat one odpadają moja rodzina zaprotestowała jeździć tam..już jeżeli z kimś bym jechała to tam pojade ale nasz kierowca(mój tatuś) odmówił jazdy na Litwę, Łotwę Rosje itd itp...bardziej będzie jeździć na południe i przedewszystkim na zachod[/quote]

Eee, na zachodzie też jest ładnie;) Co do Rosji to rozumiem, ale Litwa i Łotwa są OK:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Eee, na zachodzie też jest ładnie;) Co do Rosji to rozumiem, ale Litwa i Łotwa są OK:cool3:[/quote]

Potwierdzam, spoko można jechać na Litwę, Łotwę i do Estonii. Szczególnie jak skończą przebudowę trasy Via Baltica będzie się super jechało!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Potwierdzam, spoko można jechać na Litwę, Łotwę i do Estonii. Szczególnie jak skończą przebudowę trasy Via Baltica będzie się super jechało![/quote]

No pewnie!!!!
Na Litwie bylam pare lat temu, a juz wtedy bylo OK
A Estonia jest chyba bardziej cywilizowana od nas:oops:
No i wszyscy jestesmy w Unii :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']No pewnie!!!!
Na Litwie bylam pare lat temu, a juz wtedy bylo OK
A Estonia jest chyba bardziej cywilizowana od nas:oops:
No i wszyscy jestesmy w Unii :loveu:[/quote]

Napiszcie petycje do Naszego kierowcy (czyt. mojego taty) może pojedziemy wtedy :lol: Ja już od dawna chciałam pomyśleć nad wyjazdami za granice ale ten transport to największa przeszkoda..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Napiszcie petycje do Naszego kierowcy (czyt. mojego taty) może pojedziemy wtedy :lol: Ja już od dawna chciałam pomyśleć nad wyjazdami za granice ale ten transport to największa przeszkoda..[/quote]

Klaudia :)
To zabierz sie z kims :diabloti:
Ja wprawdzie juz w wersji pelnoletniej :evil_lol: obiezdzilam rozne dziwne miejsca
Kaliningrad trzeba pamietac, ze tam inna strefa czasowa jest.
Rumunia
Wegry - to pelna cywilizavja tylko jezyk dziwny :)
Litwa zanim byla w Unii, ach ta granica, to byla przygoda :)
Nie wspominajac o wszystkich naszych sasiadach.
No teraz marze o Ukrainie
Jedynie Bialorus sobie podaruje - narazie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...