Jump to content
Dogomania

CAŁA PRAWDA O HARBUTOWICACH !!!


voc

Recommended Posts

Ja się nie tłumaczę. Jestem po raz kolejny wściekła. Nie wiem kogo giezeta miała tu na myśli, może mnie, a może kogoś inego, kto zupełnie nie zdaje sobie z tego sprawy. To jest obrzydliwe. OBRZYDLIWE, po prostu. Podobnie jak Ksera nie miałam z tymi adopcjami dużo wspólnego. Violi nie znam kompletnie. W przypadku Roxy, (jeszcze raz powtórzę), ci ludzie odebrali psa osobiście i spisali odp. umowę. Rozmawiali także z p.Bożeną telefonicznie. Nie będę już więcej poruszać tego tematu. Niech Harbutowice rządzą się swoimi prawami. A Ty, Giezeto, powinnaś się wstydzić. Te info zdają się sugerować, że jakaś podstępna wolontariuszka ukradła dwa psy (niby jedna osoba) i przerobiła je chyba na kiełbasę. Uprowadziła i wywiozła. Ale my wszystkie jesteśmy złe, złe, złe do szpiku kości :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Serdecznie przepraszam wszystkie urażone osoby za umieszczony ma stronie AMICUSA tekst. Prosiłam o jego usumięcie już kilka dni temu.
Jedyne co moge stwierdzić, to że osobiste animozje i urazy przesłaniają cel działalności naszego stowarzyszenia. Nie jest naszym celem ani obrażanie kogokolwiek, ani zniesławianie, ani pomawianie o cokolwiek.
Prywatnie się dziwię, iż tyle energii można poświęcać, "robieniem na złość", gdy można ją spożytkować na wiele innych sposobów.

Dla zainteresowanych losem dalmatynki Zuzy: widziałam ją wczoraj, nie marźnie - siedzi w domu; trochę przytyła; ale jest bardzo, bardzo potrzebny dom. Na stronie AMICUSA będą zdjęcia tej bidy, mam nadzieję, iż jeszcze dzisiaj.

Mariola Gajko
Prezes SPZ AMICUS

Link to comment
Share on other sites

Giezeta sama nie wie o czym pisze. Przykre, ponieważ uderza to w ogólny wizerunek Stowarzyszenia Amicus, którego pozostali członkowie naprawdę wiele dobrego robią dla zwierząt!!!!!!!!!
Ciekawe czemu na stronie Muszelka i Azja dalej są w dziale psów, które znalazły nowe domy...

Link to comment
Share on other sites

ogladalam na amicusie to info, i nie rozumiem czemu to ma sluzyc - antagonizowaniu ludzi, ktorzy pomagaja bezdomnym zwierzetom?!
malostkowej zemscie? nieladnie, bardzo nieladnie :shake:
a po za tym tego typu stwierdzenia obrazaja wszystkich uczestnikow forum dogomania, sugerujac ze niby co to jest, sekta internetowa jakas, uprowadzajaca psy??! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem w jaki sposób zatem ma to pomóc adopcji psów. A może takich "szkodliwców" usuwać z forum? Szkoda ... w sumie cierpią ci co pomagają w adopcji, podopieczni i opiekunowie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

żal mi tych psów w tym ''pseudoschronisku'' byłam dwa razy i nigdy już tam nie pojade!:angryy: te babki są jakies psychiczne!! (przepraszam jesli kogos urazilam) zamiast wydawac psy one sobie je ''hodują'':angryy: a potem są takie własnie skutki .... :angryy: moim zdaniem to one powinny wydac ludzią każdego psa a nie ''bo on jest stary/ładny/kochany i się juz tutaj przyzwyczail i ja też sie przyzwyczailam koniec!'':angryy: nie no sory ale powinni moim zdaniem zamknąć to ''schronisko''nie ma sensu go prowadzic jesli tak podchodza do tego założycielki !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...