Jump to content
Dogomania

Sylwestrowe zawody o butelke szampana!


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sluchajcie jak wiadomo maja byc dla debiutantow i szczeniolow rozetki...od CHI oczywiscie i to w dodatku za darmo....wiec wydaje mi sie ze mozna by bylo cos zafundowac jej psiakom jako male dziekuje (np jakas line do przeciagania czy tez inne tego typu zabawka czy smakolyki ) Wiem ze zaraz ktos stwierdzi ze reszta rozetek nie dostaje jednak takie odwdzieczenie sie nic sie nie stanie bo byl by to ok kosz 20gr od osoby. Jezeli sa jacys ciekawscy co i jak to prosze n priv wytlumacze wszystko jeszcze raz nie moge sie za bardzo tu rozpisywac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani zyczeWam wszystkim wspanialej zabawy, chociaz myslalami bede z Wami. Eh nie moge sobie darowac, ze w ostatniech chwili taka sytuacja u mnie wyszla :shake: :shake: :shake: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: .

Tak wiec bawcie sie SUPER i wypijcie nasze zdrowko:cool1: .

Link to comment
Share on other sites

Życzę Wam wszystkim spokojnej drogi, odśnieżonych dróg i gumowych drzew i punktualnych i ciepłych pociągów i autobusów :thumbs:,
szampańskiej zabawy :chlup: :drinking: :drinka: :beerchug: ,
i tańców do białego rana :bigcool: ,
dla piesów szaleństw do upadłego:Dog_run: ,
no i [COLOR=green][B]Szczęśliwego Nowego Roku[/B][/COLOR]. :BIG:

Link to comment
Share on other sites

No ja robie sobie dluzszego slywestra i wyjezdzam ju za godzinke, takze ok 13:00 ciechocinek wita nas :)
Poki co, moja oferta wyjechania po kogos autkiem w razie koniecznosci jest aktualna, a poniewaz pewnie juz tu nie zajrze, oto moja kom. 607260299
do zobaczenia w ciechocinku :)

PS. Zapomnialam zrobic sobie identyfikator, ale jestem jedynaosoba z oslztyna, wiec mysle ze nie bedzie problemu mnie rozpoznac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jonquil']A ja przepraszam wszystkich, szczególnie Dorotę, ale ze mnie straszny tchórz i w taką pogodę nie dojadę do Ciechocinka. Życzę wszystkim świetnej zabawy![/quote]

A czy ja mogę prosić o opis dojazdu od strony W-wy, żebym za mocno nie musiała kręcić?

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj osiem kilometrów przez Płock pokonałam w ciągu godziny. I powiem wam, że cieszyłam się, że w ogóle dojechałam. Po drodze nie widziałam ani jednego pługa. Zresztą nasi dochodzą do wniosku, że po co odśnieżać jak pada - i tak zaraz będzie pełno śniegu. Przestanie padać - wtedy odśnieżą. Droga z Warszawy do Płocka może być jeszcze w miarę, ale droga z Płocka do Włocławka to "zapomniany świat", obojętnie czy z prawej czy z lewej strony Wisły. Ja już w tym roku pokonywałam 20 km po śnieżycy i po godzinie jazdy miałam już taką migrenę, że chyba się nie zdecyduję na podobną podróż.

Link to comment
Share on other sites

Wind - no co ty? A kto się interesuje stanem dróg na takiej wsi jak Płock? Ale jak ktoś ma łańcuchy to radzę zabrać. Zawsze bezpieczniej. No i jak nie przydadzą się po drodze, to od zjazdu na Nowy Ciechocinek mogą być już niezbędne ;-)
A ma ktoś namiary na Dorotę? Ona już dzisiaj miała tam jechać, ciekawa jestem jak dojechała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...