Jump to content
Dogomania

Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej


asiaf1

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za tytuł.

Ta kobieta to naprawdę wspaniały czlowiek i myślę też, że nie tylko strona finansowa ma znaczenie co do poprawy stanu zdrowia Oskara, ale chyba to ciepło spowodowalo pozytywne zmiany w psychice tego psiaka i chęci do rehabilitacji i wyzdrowienia.

Nie jestem osobą ktora uczestniczy w bazarkach i innych licytacjach, ale chętnie może coś przeleje na konto,aby wesprzeć tą Panią i PIESA, tylko nie wiem gdzie?
Czy ktoś pomoże?

Link to comment
Share on other sites

Ja też chcę wplacić na konto Oskarka, ale jaką mam gwarancję, że moje pienądze wpłacone na konto Pani Asi wpłyną do rąk Pani Basi obecnej włąścicielki psa. A może ty misiek-kurczak potwierdzisz wiarygodność, sytuacji, skoro chcesz wpłacić na czyjeś konto.

Link to comment
Share on other sites

sory za offa ale wstawiam gdzie się da:
[SIZE=3][B][COLOR=Red]Bardzo prosimy o głosy w krakvecie na fundacje Koci Świat![/COLOR][/B][/SIZE]
W tym azylu jest ponad 230 zwierząt którym bardzo potrzebna jest karma.
Koniec głosowania jest już jutro a przegrywamy tylko trzema głosami!
Proszę zagłosujcie, instrukcja tu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=87456[/url]

Dzięki waszym głosom 30 psów i 200 kotów najedzą się do syta!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kazanus']Ja też chcę wplacić na konto Oskarka, ale jaką mam gwarancję, że moje pienądze wpłacone na konto Pani Asi wpłyną do rąk Pani Basi obecnej włąścicielki psa. A może ty misiek-kurczak potwierdzisz wiarygodność, sytuacji, skoro chcesz wpłacić na czyjeś konto.[/quote]

Możesz poprosić Asię o konto Pani Basi - o ile posiada ona własne konto. A jeżeli nie masz zaufania, to zawsze możesz poprosić o adres Pani Basi i pomóc jej rzeczowo (np podkłady, niepotrzebne prześcieradła)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...