Jump to content
Dogomania

Zimowy Głogów 21-22.01.2006


maga18

Recommended Posts

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cha cha, jak dobrze mieć rodzynka, miałam dzwonić do Oddziału pytać czy na pewno doszło zgłoszenie, ale po planie sędziowania widzę, że na 99 % doszło:lol: i jaki mamy ładny numer: 100 :loveu:

Zatem do zobaczenia w Głogowie w sobotę, chociaz może w niedzielę też będę...

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam oceniana 2 razy przez Pana Rehanka i widziałam jak sędziuje. Moim zdaniem bardzo skrupulatny choć nie mnie oceniać jego fachowość:lol: , ale akurat do oceny mojej rasy nie mam zastrzeżeń.
Bardzo dokładnie sprawdza zęby, wkładając psu rękę do gardła:evil_lol: , dotyka i bardzo zwraca uwagę na ruch. Ganiał po ringu np. 2 psy równocześnie jak miał wątpliwości.Po ocenie publicznie ją uzasadnia ( tak było w Czechach i w Kaliningradzie). Ale niech inni się jeszcze wypowiedzą bo to moje subiektywne zdanie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Petr Rehanek - sędziował mnie kilkakrotnie i za każdym razem moje psiaki oceniał tak samo, tzn. wybory NPwR, NSwR , BOB = tak samo. A więc jest równy w ocenie. Poza tym wydaje mi sie, że pies - dla niego - ma być psem, a nie suczym samczykiem. Wiecie, o co mi chodzi? Pies ma miec mięśnie, postawę i ma byc widać, że to pies! Ale piękna sunia też ma szanse! Lubi krótko porozmawiać w trakcie oceny lub w trakcie wypisywania kart ocen. Miły dla wystawców. Generalnie - OK.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Rozpaczałam na plany samotnej drogi do Głogowa. Nocką pociągiem.

No i jadę fordem mondeo sedan.
[B]W niedzielę , wracamy zależnie od rozwoju wypadku (przed lub po finałach). Katowice - Głogów (ok. 4-4,5 godz) i z powrotem[/B] (ja, mąż, syn).

Znalazłoby się jeszcze miejsce na osobę z mniejszym egzemplarzem.

Jeżeli ktoś to rozważa, proszę o priv.
Bardzo chętnie widziany udział , choćby częściowy w kosztach paliwa.
Przynajmniej nie jest 7, 5 godziny pociągiem z postojem w zimie w Lesznie.

Mamy jeszcze czas. OPUS spolegliwym zwierzęciem jest i 2 psiur nie stanowi problemu.

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam miejsce w aucie ale w sobote. Wyjeżdżamy rano ale jeszcze nie wiem októrej. Cała tylnia kanapa w Bravie wolna więc jeżeli ktoś nie ma transportu to zapraszamy. Mieszkamy w Dąbrowie Górniczej :)
Niufy idą podobno o 13-tej ale nie wiem o której tam trzeba być. Muszę nad tym pomyśleć...Wolałabym być na 11.30 - 12.00 ale nie wiem czy tak można...

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza partia potwierdzen poszla w srode , bedziemy tez rozsylac same numerki jesli dojda potwierdzenia wplat , wszystko po to aby kolejek uniknac . Sekretariat bedzie podzielony na 3 grupy w zaleznosci od pierwszych liter nazwisk , tak wiec mysle ze to tez troche rozladuje tlum . Wejscia dla wystawcow beda dwa od przodu i tylu hali ,ale ze wskazaniem na tyl , gdzie bedzie wydzielony ogromny parking . Sekretariat bedzie wlasnie od tej tylniej czesci hali .
Jesli ktos nie dostnie numerkow , to bedzie musial pokazac dowod wplaty w sekretariacie tam dostanie dopiero dokumenty psa i sam bedzie musial zaniesc teczke na ring . Dlatego bardzo prosze aby wplacac jak najszybciej pieniadze na konto , zeby do poniedzialku doszly, Wtedy we wtorek wyslemy jeszcze numerki , a teczki psow beda na ringach .

Link to comment
Share on other sites

Blanko ponawiam prośbę o ilość dożków z góry dziękuje ;-))

A jak rozmawiałam wczoraj z jakąś Panią w sekretariacie w Katowicach to mówiła że nie trzeba wysyłać potwierdzenia wpłat, ateraz okazuje się że bez tego papierów będzie brakowało więc jak to wkońcu jest ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...