Jump to content
Dogomania

bardzo sie ciesze - lajka zachodniosyberyjska!!!


Ewelina

Recommended Posts

Jeszcze dokladnie nie wiemy, jak sie bedzie nazywac, ale w papierach ma Czaka i pewnie tak zostanie, zobaczymy. Wyglada bardzo symptycznie, jedno ucho ma stojace, jak u owczarka niemieckiego, a drugie klapniette! Gdyby nie miala takich uszu, pewnie nie wygladala by tak sympatycznbie. Dzisiaj bylysmy w lesie, oj nahcodzila a sie. Gdy tylko bede miala zdjecie dam je tutaj, obiecuje. Ogon ma jak basenji (zakrecony), a oczka malutkie brazowe i slodziutkie! To jest juz moj 4 pies, teraz mam cocker spaniela, bernardyna, husky no i lajeczke! Bardzo sie ciesze. Wiem, ze to pies mysliwski, z tego co slyszalam lepszy jest na polowaniu od terriera, bo mysli, nie zuca sie bezmyslnie. Tata jest mysliwym i potrzebuje dobrego psa, bo nasz cocker sie nie nadaje, boi sie strzelby. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No, ja też gratuluję. Ale jako właścicielka myślącego terriera, zwracam uwagę, że

z tego co slyszalam lepszy jest na polowaniu od terriera, bo mysli, nie zuca sie bezmyslnie. Tata jest mysliwym i potrzebuje dobrego psa, bo nasz cocker sie nie nadaje, boi sie strzelby. Pozdrawiam

to nie całkiem tak. Problem z terrierem jest raczej taki, że myśli za szybko i nam ludziom trudno nadążyć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...