Jump to content
Dogomania

IAL # 4.2005


Davie

Recommended Posts

Potwierdzam, ciasto marchewkowe to byla po prostu rewelka :angel: :angel: :angel: :angel: . A na salatke sie nie zalapalam :evilbat: :wink: .

A Bandzior jak to Bandzior oczywiscie musiala cos wykabinowac w pierwszym przebiegu i zlapalysmy detke :lol: , no ale drugi byl juz ok i "nawet" sie na pierwsze miejsce zalapalysmy :wink: :D .

Z ogromna niecierpliwoscia czekamy na fotki Wind :D .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 652
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heja,

Maja i ja pierwszy raz uczestniczylysmy (aktywnie, a nie tylko fotografujac) w Zawodach Agility :-)
I baaaardzo nam sie podobalo :-) W swojej klasie (S) w Debiutach Agility zajelysmy nawet I miejsce a w jumping II z czego ogromnie sie cieszymy :multi: A tak w ogole to najbardziej sie cieszymy, ze na zawodach bylysmy, kielbache z grilla i ciasto jadlysmy, spotkalsmy sie ze znajomymi i ze mamy fajne foty 8) I jeszcze z tego, ze bakcyla uczestniczenia w takich imprezach obie zlapalysmy :-)
Atmosfera byla extra, a jedynym i prawie niezauwazalnym mankamentem :lol: byla temperatura ;) Ale jak to mowia ... nie mozna miec wszystkiego :lol: :lol: :lol: , chociaz patrzac na Patiszonka mialo sie wrazenie, ze wciaz mamy upalny sierpien :lol:

A zdjecia ... hmmm ... beda :lol: Poki co czuje, ze jest ich chyba stanowczo za duzo ;)

Link to comment
Share on other sites

Gorące podziękowania dla organizatorów i gratulacje dla wszystkich zwyciezców - i tych z lokatami, i tych bez! :D

Misia i ja również zaliczyłyśmy nasz debiut jako para - tak właściwie, to debiut był tylko mój, bo Misia na szczęście wiedziała, co robić i właśnie dzięki jej doświadczeniu zaliczyłyśmy pierwszy przebieg na 4 miejscu (z ponad 20 psów) pomimo kilku moich błędów. Drugi przebieg już mi poszedł lepiej, a i Misia starała się najbardziej, jak potrafiła - ale to był, jak na jumping przystało, tor szybki, więc nie dla Misiołka. :( Byłyśmy więc 8 - z psów z czystym przebiegiem był to drugi najwolniejszy czas - a Misia naprawdę pędziła jak błyskawica. :lol: Misiołkowa błyskawica, znaczy się.

Byłam z tej mojej Błyskawicy bardzo dumna, a potem jeszcze Mokka uświadomiła mi, że gdyby podliczyć obydwa przebiegi razem ( agility + jumping - co jest czasami robione), to Misia byłaby w zerówce w klasyfikacji Combined na DRUGIM miejscu!!! :D

[size=1]Ale ja i tak wolę, jak z Misią biega Mokka. 8) [/size]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze zapomniałam - specjalne podziękowania dla opiekunów grilla! Prawie cały czas było dostępne goroące jedzonko, co, zważywszy na temperatury, było naprawdę potrzebne! Na ciasto marchewkowe co prawda się nie załapałam, ale wszystko, co jadłam było pyszne! PATIszon, ja chcę przepis na te rożki! [size=1]A i moje ciasto chyba smakowało, bo nic nie zostało. :D [/size]

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko jeszcze króciutko do tych, którzy wygrali Frontline jako nagrodę... Frontline aplikuje się na podstawie wagi psa. Paczuszki dla różnych zwycięzców to przewidziały, ale jak się okazuje, nie zawsze do końca było to możliwe. Tak więc ja mam paczuszkę dla Kenii, który wygrała ja w klasie L. Ta paczuszka zawiera Frontline 4.02ml, czyli dla psa 40-60 kg, a Kenia tak dużym psem raczej nie jest. Podobnie Monia w m-kach dostała Frontline na 20-40 kg, który zostanie zaaplikowany Leonowi. Więc tu tylko rada, żeby sprawdzić przed aplikacją. :D

Niektórzy dostali pudełeczka, na których podana jest waga psa, dla którego ten Frontline jest przeznaczony. Ale inni dostali tylko pipetki z zaznaczoną ilości zawartego preparatu. Dla tych właśnie osób, podaję rekomendowane dawki:

Do 10 kg - 0,67 ml
10-20 kg - 1,34 ml
20-40 kg - 2,68 ml
40-60 kg - 4,02 ml

Link to comment
Share on other sites

Bardzo czekam na oficjalne wyniki tego jumpingu ;), ale o ile mnie pamięć nie myli to pierwsze trzy miejsca były następujące

1. Magda z Grendelką
2. Dorota z Atosem (i to chciałabym zobaczyć ;))
3. Ola z Ajsonem

Dalsze miejsca będą wiadome po umieszczeniu gdzieś wyników.

Baaardzo dziękujemy organizatorom i wszystkim pomocnikom. Tory były super, kiełbaski i ciasta również :eating: Trochę tylko ta temperatura... - no ale cóż, siła wyższa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Chcesz przepis?[/quote]

wiem, jak ja zrobic! < jak wszystkie salatki z ananasem, ktore uwielbiam zreszta 8) >
Tylko, ze o umieszczaniu tam czosnku jak dotad nie slyszalam.
Wyobraz sobie zatem, jakie musialo byc moje zaskoczenie, eh, no prawie mnie tym zabilas!!! 8) 8) 8)
Niemniej jednak, byla wspaniala. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Ja tylko jeszcze króciutko do tych, którzy wygrali Frontline jako nagrodę... Frontline aplikuje się na podstawie wagi psa. Paczuszki dla różnych zwycięzców to przewidziały, ale jak się okazuje, nie zawsze do końca było to możliwe. Tak więc ja mam paczuszkę dla Kenii, który wygrała ja w klasie L. Ta paczuszka zawiera Frontline 4.02ml, czyli dla psa 40-60 kg, a Kenia tak dużym psem raczej nie jest. Podobnie Monia w m-kach dostała Frontline na 20-40 kg, który zostanie zaaplikowany Leonowi. Więc tu tylko rada, żeby sprawdzić przed aplikacją. :D ....[/quote]

Haniu,
specjalnie rozplanowaliśmy o rozmiar większe Frontline'y!:D Przy tym co się dzieje z szalejącą babesziozą, weci wręcz zalecają stosowanie wiekszych dawek. Ja sama nakrapiam Kolora XL i Jogurta L, i to raz na 3 tygodnie. Stosowany "programowo" często okazuje się za słaby i w czwartym tygodniu potrafią czepiać się kleszcze. Jest to bezpieczny środek, i jak informuje producent, przekroczenie dawki nie jest groźne dla zdrowia zwierzaków. Ale oczywiście, Wasze nagrody i zrobita co zechceta :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem bardzo zadowolona z przebiegu zawodów :D To były historyczne zawody bo po raz pierwszy miałam z Pluszem podwójną detkę:oops: Ale na pocieszenie pierwsze miejsce w debiutach i ag "0" ze Speakiem.
A sałatka czosnkowa po prostu rewelacja! Nawet nie wiedziałam że to śmiałe połączenie będzie tak trafione. :lol:
[quote]Trochę tylko ta temperatura... - no ale cóż, siła wyższa[/quote]
Padł pomysł żeby na następny raz załatwić koksownik :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']...Atmosfera byla extra, a jedynym i prawie niezauwazalnym mankamentem :lol: byla temperatura ;) Ale jak to mowia ... nie mozna miec wszystkiego :lol: :lol: :lol: , chociaz patrzac na Patiszonka mialo sie wrazenie, ze wciaz mamy upalny sierpien :lol:

A zdjecia ... hmmm ... beda :lol: Poki co czuje, ze jest ich chyba stanowczo za duzo ;)[/quote]

Pati szalała w krótkim rękawku! :o :o :evilbat: :lol:

Beatko, no zlituj się, no! :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']Davie, czy myslisz tak samo o Advantixie co o frontline?[/quote]

Nie używałam tego. Ja poprostu kiedyś zraziłam się do pchło- i kleszczo-bójczych :wink: środków tej firmy, bo okazało się, że mój starszy pies był na nie uczulony. No ale to słynny alergik jest. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...