Jump to content
Dogomania

IAL # 4.2005


Davie

Recommended Posts

  • Replies 652
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wiesz, PATI, jak co poniektórzy zobaczą, że moja Błyskawica jest na liście, to juz od razu będą wiedzieli, że nie ma po co jechać - i zostaną w domu! :D Więc chcą listę, żeby wiedzieć, jak planować weekend. :lol:

Chciałam Błyskawicę trochę podskubać przed zawodami, coby jej nadać bardziej aerodynamicznego kształtu :wink: :lol: , ale Mokka mi nie pozwala. :evil: Chyba też się boi konkurencji. :lol:
[/list]

Link to comment
Share on other sites

No czekamy na liste, czekamy;)

Powiem Wam, ze ja jednak wole, aby na temat moj i mojego psa wypowiadaly sie osoby ktore znaja chcoiaizby jendo z nas. Bo obcy ludzie nie potrafia mnie zrozumiec, czego- jak juz Ajrisz wspomniala- doswiadczylam juz nie pierwszy raz. Nie wiecie jaki mam z psem kontakt, co z nim robie, ani NIE znacie mojego stosunku do mojego psa. Tak wiec wybaczcie, ale nie jade na zawody po zwyciestwo, bo wole pojechac zeby soie dobrze bawic i ew. jak stane na pudle to bedzie super, a nie jechac a potem sobie pluc w brode ze tak slabo nam poszlo;)

PS. On wcale nie ejst dokladny ani zwrotny:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']jednak wole, aby na temat moj i mojego psa wypowiadaly sie osoby ktore znaja chcoiaizby jendo z nas. Bo obcy ludzie nie potrafia mnie zrozumiec, czego- jak juz Ajrisz wspomniala- doswiadczylam juz nie pierwszy raz. [/quote]To może warto się zastanowić, co takiego wypisujesz, że nikt, kto zna Cię tylko z tego, co piszesz, nie jest w stanie Cię zrozumieć. Jakieś problemy w wypowiadaniu się pisemnie, czy co? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote] a nie jechac a potem sobie pluc w brode ze tak slabo nam poszlo;) [/quote]

A czy faktycznie takie plucie w brode jest konieczne? Nie lepiej nastawic sie na sukces, ale byc przygotowanym rowniez na porazke? Wiesz, to juz nawet nie jest kwestia agility, tylko normalnych wzlotow i upadkow w zyciu < wiem, brzmi sentymentalnie, ale co tam > Ale fakt, nie znam Cie, i moze faktycznie nie powinnam niczego insynuowac - mimo, ze czytajac Twoje posty, mam do tego swiete prawo.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

OK. Nie wierze w swojehgo psa, nigdy w niego nie uwierze, wszystko zwalam na to ze jest malamutem. Podoba sie? Mam nadzieje, ze nareszcie jestescie zadowolone i dyskusja sie urwie...

[size=1]Oczywiscie, nie potrafie sie wypowiadac i wogole jestem opuzniona, panie Flaire[/size];)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']OK. Nie wierze w swojehgo psa, nigdy w niego nie uwierze, wszystko zwalam na to ze jest malamutem. Podoba sie? Mam nadzieje, ze nareszcie jestescie zadowolone i dyskusja sie urwie...
[/quote]Jeszcze tylko zapomniałaś napisać, że zabierasz swoje zabawki i idziesz na swoje podwórko. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Oczywiscie, nie potrafie sie wypowiadac i wogole jestem opuzniona, [b]panie[/b] Flaire[/quote]

Ekhm.... czy ja o czyms nie wiem?! :o :o
8)

[quote]Mam nadzieje, ze nareszcie jestescie zadowolone i dyskusja sie urwie... [/quote]

No chyba jednak nie!
Kurde, listy nie ma, to ludzie nerwowi sie robia! Trzeba sie jakos wyladowac!

Link to comment
Share on other sites

Problem wiary i niewiary w psa nie dotyczy tylko malamutów. Ja też mam z tym problem. Myślę, że każdy ma lub miał, może tylko się nie przyznaje. Jak dostajesz piąta dedke pod rząd w tym jedną za czas, to twoja wiara w psa nieco słabnie. czy nie? Szczególnie gdy obok szaleje fruwający border.

Z drugiej strony masz co masz i gdy pracujesz i zaczynasz wierzyć w swojego psiaka, to osiągasz lepsze efekty, niekoniecznie lepsze niz inni, ale lepsze niż przed miesiącem, a to juz dużo. kiedys na sem pani sędzina uczyła nas,że trzeba mieć zaufanie do swojego psa i biegać mniej asekuracyjnie. W końcu wyjdzie ;-))

Dawać listę!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Jak dostajesz piąta dedke pod rząd w tym jedną za czas, to twoja wiara w psa nieco słabnie. czy nie? Szczególnie gdy obok szaleje fruwający border.[/quote]

Wszystko zależy od nastawienia. My głównie zbieramy dyskwalifikacje ;) I powiem Wam - [b]KOCHAMY TO![/b] :cunao: A co do wiary w psa to ja akurat mam [b]niezachwianą wiarę[/b], że mój zawsze... zrobi to, co chce :evilbat: 0X

[i]A poza tym uważam, że należy opublikować LISTĘ![/i][b][/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote]To kto robi ciasto? I jakie?[/quote]
ja ja ja ja!!!
PO-PISzę się swoimi kulinarnymi zdolnościami i zrobię ciasto marchewkowe. Tylko nie wiem czy dodać rodzynki bo wielu dostaje spazmów jak widzi te upokorzone winogrona w cieście :roll:
Marcheweczka jest dobra na oczy więc orientacja na torze powinna się poprawić :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...