Jump to content
Dogomania

05/06.11.2005 Poznań - zawody obedience


AniaP

Recommended Posts

Związek Kynologiczny w Polsce O. w Poznaniu zaprasza
[b] na Zawody Obedience w Poznaniu w podczas
Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych [/b]

[b] Termin: 05/06.11.2005 [/b]
W dniu 05.11.2005 - klasy 0 i 1
W dniu 06.11.2005 - klasy 1 i 2
Przy wypisywaniu zgłoszeń, uprzejmie prosimy zaznaczyć który dzień startu Państwa interesuje - dotyczy to klasy 1.

[b] Sędzia: Michel Boisseau [/b]

Miejsce: Poznań, teren Międzynarodowych Targów Poznańskich


Termin przyjmowania zgloszen: [b] 02.10.2005 [/b]


Oplaty za zgloszenia:
klasa 0.....30,00 zl
klasa 1.....40,00 zl
klasa 2.....45,00 zl
Istnieje mozliwość dokonania opłaty na miejscu.

Przy uzyskaniu oceny doskonałej w klasie ''0'' będzie mozliwość
startu w klasie ''1''.
Osoby, które w trakcie zawodów wywalcza sobie prawo do startu w
klasie 2. będą miały możliwość rownież na miejscu zgłosic się do tej klasy, pod warunkiem przedstawienia drugiej karty oceny (kserokopii) z zaliczoną na doskonałą klasę 1.

[b] UWAGA! [/b]
1. Do druku zgłoszenia prosimy dołączyć kserokopie kart ocen
uprawniających do startu w klasach "1" i "2" !!! W przeciwnym wypadku zostaniecie Państwo zakwalifikowani do klasy 0 odbywającej się w sobotę 05.11.2005.
2. Właściciele suk w cieczce uprzejmie proszeni są o zgłoszenie tego faktu PRZED godziną rozpoczęcia zawodów i w miarę możliwości umieszczenie suki w odległości nie powodującej "zamieszania" wśród innych psów. Także tych wystawowych.
3. Z uwagi na fakt, że dla zawodów Obedience przeznaczony będzie tylko jeden ring, wszystkie suki w cieczce będą startowały NA KOŃCU ZAWODÓW! czyli po zakończeniu rozgrywania wszystkich klas.


Zgłoszenia prosimy nadsylać pocztą konwencjonalną lub faksem na adres ZKwP o. w
Poznaniu (istotny jest Państwa podpis na zgłoszeniu).
Adres:
ul. Sw. Marcin 27
60-967 Poznan, (skr. poczt. 219)
tel. (0-61) 852-27-84, fax (0-61) 855-74-14
Godziny pracy biura: wtorek, piatek 10.00 - 19.00, sroda,
czwartek 10.00 - 14.00
Konto bankowe: BZ WBK SA III O/Poznan 49 1090 1359 0000 0000
3501 8426


Formularz zgłoszeniowy na zawody Obedience do pobrania na
stronie
[url]http://www.poznan.zkwp.pl/poznan/index_pl.htm[/url]

O ile jest to możliwe, bardzo prosimy o podawanie na zgłoszeniu także adresu poczty elektronicznej. Pozwoli nam to szybciej przesłać Państwu potwierdzenie zgłoszenia.


Zapraszamy wszystkich serdecznie!
Organizatorzy



-------------------------------------------
[i] Dostałam tego maila jakiś czas temu :oops: , ale może ktoś jeszcze nie wie, a szuka informacji na ten temat :roll:. [/i]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Toller-Fox'] Jezu, ja nie wiedziałam że termin upływa już za moment! Dzięki Ania!!!!! [/quote]
Bardzo proszę. :P Do mnie też wreszcie dotarło, że już czas najwyższy by było się zgłosić :silly: , a tu ciągle nie wiem na który dzień? :niewiem: :( .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mailem przychodza potwierdzenia przed zwyklymi zawodami, jesli zawody sa na duzej wystawie potwierdzenie przyjdzie poczta (zwykla) :D

Aniu zajrzyj do nowego Zwiazkowego "Psa", Ty z Asti i sporo innych osob macie ladne zdjecia z zawodow 8)

Ja zglosilam Amberka w sobote, do jedynki... znowu
moze w koncu nam wyjdzie ten nieszczesny kwadrat!:evil:
bede tez goscinnie w zerowce ale nie z calkiem swoim psem :o
mam nadzieje tylko ze mi nie ucieknie :roll:

pozdrawiamy
Ela i Amber

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ori'] Aniu zajrzyj do nowego Zwiazkowego "Psa", Ty z Asti i sporo innych osob macie ladne zdjecia z zawodow [/quote]
Ojej, dzięki Elu. :buzi: Szkoda, że zaraz nie mogę polecieć szukać tej gazetki :(, ale po pracy, to zaraz :Dog_run:

[quote name='Ori'] Ja zglosilam Amberka w sobote, do jedynki... [/quote]
No to się spotkamy. :P

[quote name='Ori'] moze w koncu nam wyjdzie ten nieszczesny kwadrat! [/quote]
Nam chyba jeszcze nie. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Zgłoszenie, wysyłałem już dawno , tyle że na "dwójkę". doszedłem do wniosku, ze nie mam jeszcze wszytskiego dopracowanego wiec wystartuję jeszcze raz w jedynce. Mam jeszcze jedno pytanie w kwestii formalnej: kiedy będzie rozdanie pucharów za "1" , w sobotę czy niedzielę, a może dwa razy, lub wcale?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='calessandra']Zaraz zaraz Elu co znaczy "niecałkiem ze swoim psem" ??? Proszę uchylić tajemnicy, kto chce nam robić konkurencję ??? :wink:[/quote]

:lol:
spoko, konkurencja z nas zadna, dopiero zaczynamy :D
sprobuje z psem mojej Mamy, dobkiem, to nudno cwiczyc ciagle jednego psa, wzielam drugiego pod "noz" :wink:
a moj tez wtedy bardziej sie stara
no i piekny efekt takie dwa spore "psiaczki" pedzace razem na przywolaniu 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amster'] Prawdopodobnie sobotnie zawody odbędą się przy "zamkniętych drzwiach" czyli bez udziału publiczności. [/quote]
A myślałam, że jakaś publiczność będzie, tymbradziej, że przecież tego dnia jest też Klubowa Wystawa Chartów. :roll:

A z publicznością , to zawsze jest różnie. Nie zawsze przecież zawody odbywają się w czasie jakiejś Wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amster']przepraszam, że Wam się tu wtrącam, ale mam takie pytanie. Prawdopodobnie sobotnie zawody odbędą się przy "zamkniętych drzwiach" czyli bez udziału publiczności.
Co sądzicie o takim podejściu do sprawy przez organizatorów?[/quote]

amster,

Nic nie slyszalam o tym, ze w sobote to jedynie przez dziurke od klucza bedzie mozna podgladac ;) Ale jesli nawet tak by bylo, to ... no wiesz ... byl czas przywyknac :lol:
Nie wiem czy byles na Zawodach Obedience w Wawie ... tam niby publicznosc mogla byc (zawody przy okazji wystawy), ale ring Zawodow zostal wcisniety w najdalszy zakatek terenu wystawy, a pracownicy obslugujacy Wystawe nie wiedzieli, nie tylko gdzie jest owy ring, ale nawet tego ze takowe Zawody w ogole sie odbywaja :evil: Nie mowiac juz, ze ani na stronie Oddzialu w Wawie, ani w Katalogu, wzmianki o Zawodach nie bylo ...

Jak wiec widzisz mnie, nie dziwi nic ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...