Jump to content
Dogomania

05/06.11.2005 Poznań - zawody obedience


AniaP

Recommended Posts

[b]Marysiu [/b] wielkie dzięki za fajne ujęcie Asti. :buzi: Nie ma to jak mistrz-fotograf. :klacz: Nawet nie pamiętam, że mała tak po ten aporcik zapierniczała. :o To jeszcze cały czas jej pięta achillesowa, zawsze się boję czy ona zechce go podjąć i przynieść. A tutaj jeszcze drżałam, żeby nie wyrzucić aportu poza wykładzinę, bo mogłoby być pozamiatane na długie m-ce. :errrr:

A co do zawodów. Denerwowałam się przed tymi zawodami... jak chyba jeszcze przed żadnymi innymi. A już kiedy przekroczyłam próg hali... nawet już nie wiem co czułam, nawet nie wiem przed kim się "tłumaczyłam", że... chyba nie wiedziałam co robię zgłaszając mojego małego strachacza-sheltie na zawody w takich warunkach. :stupid: :wallbash: W dodatku mała w końcówce cieczki, więc bałam się za wcześnie wejść do hali, żeby reszta mnie nie :2gunfire: . No to kiedy ona ma się przyzwyczaić do tego zupełnie dla niej nowego i tak specyficznego miejsca? Ale nie doceniłam mojego maleństwa. Była bardzo dzielna. :klacz: Zostawanie w takich warunkach na 19 pkt. :multi: Reszta tak w miarę: wreszcie bez problemu udał się skok przez przeszkodę (naprawdę nie rozumiem dlaczego przeszkody w agility są "cacy", a przeszkoda w obedience jest "be" :niewiem: ), rozczarowanie zmianami pozycji, bo to zawsze wychodziło (ale tutaj niestety coś ją wyraźnie rozpraszało, bo cały czas się oglądała za siebie zamiast skupić się na mnie), no i niestety dwa "zera", w tym jedno na własne życzenie za "węchówkę" (do dzisiaj główkuję co się stało, że wypluła patyczek i to ten właściwy i dalej ani rusz :( ), no a drugie oczywiście za mały kwadracik. No więc ogólnie punktów nie oszałamiająca ilość i miejsce też odległe, ale przecież wiem, że do czołówki nam jeszcze trochę brakuje, a ja i tak jestem bardzo dumna z mojego malucha. No i po raz pierwszy (mimo ogólnie małej ilości punktów) dostałyśmy 10 pkt za wrażenia ogólne :o mimo, że sędzia wpisał przy tym uwagę: "dla psa konkurs był zbyt dużym obciążeniem psychicznym". :cry:


[b] GRATULUJĘ [/b] więc przede wszystkim [b] zwycięzcom [/b], ale i też [b] wszystkim pozostałym startującym [/b], że zdecydowali się na start w takich właśnie warunkach i u takiego sędziego. :klacz:


[i] Żałuję tylko, że nie mogłam obejrzeć Waszych startów, ale odbiję to sobie na innych zawodach. :wink: [/i]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Toller-Fox']Tutaj jest trochę zdjęć z " 0" [url]http://www.marysia.novascotia.pl/[/url][/quote]
Nie otwiera mi się?


[quote]Czy ktoś wie gdzie i kiedy są następne zawody?[/quote]
Dopiero w przyszłym roku zdaje się. Przynajmniej na stronie ZKwP nie ma więcej w kalendarzu na ten rok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...