Jump to content
Dogomania

Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....


Ewkaa

Recommended Posts

  • Replies 931
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wysłalam mail do tego drugiego domku i list (pocztą) do tej kancelarii - oba bardzo miłe tak, żeby jeśli nie pomogą to aby nic nie zaszkodziły.

Drugi domek chyba już nie zagląda na podany adres albo postanowił nie odpowiadać listy dotyczące psa. Do kancelarii napisałam coś w rodzaju : o ludziach pomagających bezdomnym psom, o wysiłku ile w to wkładają, o traktowaniu tego bardzo serio tak jak w innych krajach stąd zawsze dopełniane są wszelkie formalności adopcyjne, że jeden z psów znalazł domek w Niemczech, opis psa, że zmieniał dom i wiemy, że drugi dom wynajął tą kancelarię do rozmów, że wiem że takie rozmowy mają miejsce, ale trwają już dwa lata, że formalnie właścicielem nadal jest osoba z Polski i prosimy o przyspieszenie dopełnienia formalności.

Może trzeba założyć wątek i "zebrać" wszystkie psy z którymi nie wiemy co się stało ?

Czytałam tu coś o Klarze dobermance - o ile pamiętam były zdjęcia z nowego domku i wiele osób (i ja też) stwierdziło, że na tych zdjęciach i zdjęciach ze schroniska jest ten sam pies - czy coś jednak okazało się nie tak albo pies zmienił dom i ślad po nim zaginął ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonika']Wysłalam mail do tego drugiego domku i list (pocztą) do tej kancelarii - oba bardzo miłe tak, żeby jeśli nie pomogą to aby nic nie zaszkodziły.
[/quote]

Wybacz Boniko ale czy ktoś cię o takie działanie prosił:angryy:
Myślisz, że nic nie jest robione w tej sprawie, a formalnie tylko Irma wysyłać pisma może, ponieważ to Ona jako właścicielka przekazała psa. Tobie niestety nic do tego a możesz w ten sposób zaszkodzić- pomyślałaś o tym czy nie????
Uparłaś się jak mało kto, są ludzie już zaangażowani w tą sprawę i nie trzeba im jeszcze wchodzić w paradę, sprawa jest delikatna i dodatkowe pisma(od osób nie powołanych) mogą tylko zaszkodzić.:angryy:
W czyim imieniu się wypowiedziałaś że prosimy o przyśpieszenie formalności?
W imieniu Irmy? działasz z imienia jakiejś organizacji na polecenie Irmy? chyba nie.
Wiesz, że rozmowy z kancelarią trwają ale nie masz zielonego pojęcia co wniosły do sprawy bo nie zostały opublikowane na razie więc jaki możesz się tym faktem podpierać???:shake:

Ja cię wyraźnie prosiłam abyś odpuściła- co ty chcesz udowodnić?:shake:

Widzę że jednak masz sporo wolnego czasu który może lepiej poświęcić psom w potrzebie w Polsce a sprawą Perra niech zajmują się powołane do tego osoby i instytucje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonika']Wysłalam mail do tego drugiego domku i list (pocztą) do tej kancelarii - oba bardzo miłe tak, żeby jeśli nie pomogą to aby nic nie zaszkodziły.

Drugi domek chyba już nie zagląda na podany adres albo postanowił nie odpowiadać listy dotyczące psa. Do kancelarii napisałam coś w rodzaju : o ludziach pomagających bezdomnym psom, o wysiłku ile w to wkładają, o traktowaniu tego bardzo serio tak jak w innych krajach stąd zawsze dopełniane są wszelkie formalności adopcyjne, że jeden z psów znalazł domek w Niemczech, opis psa, że zmieniał dom i wiemy, że drugi dom wynajął tą kancelarię do rozmów, że wiem że takie rozmowy mają miejsce, ale trwają już dwa lata, że formalnie właścicielem nadal jest osoba z Polski i prosimy o przyspieszenie dopełnienia formalności.

Może trzeba założyć wątek i "zebrać" wszystkie psy z którymi nie wiemy co się stało ?

Czytałam tu coś o Klarze dobermance - o ile pamiętam były zdjęcia z nowego domku i wiele osób (i ja też) stwierdziło, że na tych zdjęciach i zdjęciach ze schroniska jest ten sam pies - czy coś jednak okazało się nie tak albo pies zmienił dom i ślad po nim zaginął ?[/quote]

bonika
kto Ci dal prawo do pisania w sprawie psa
haki masz tytuł prawny do tego typu poczynań
z punktu widzenia prawa to był mój pies i ja sobie nie życzę żeby ktokolwiek cokolwiek robił bez moje wiedzy i zgody
nie wiem ile masz lat ale zachowujesz się jak pięcioletnie dziecko - dwa lata staramy się ułagodzic stronę niemiecka Ty wszystko psujesz - a chyba, że taki właśnie masz cel
z niewiadomych przyczyn pojawiłaś się na tym wątku i albo udzielasz dobrych rad albo piszesz, ze psujesz nasza pracę
nie miałaś nic wspólnego ze sprawą adopcji Perra, nie wspomagałaś go finansowo, nie było Cie wtedy na dogo

wnioski nasuwają się dwa:
albo nie wiesz co robisz, nie zdajesz sobie sprawy z konsekwencji swoich poczynan
albo robisz to celowo aby uniemożliwic nam otrzymanie informacji o Perraszku
a może ktoś Cie prosił o mieszanie w tym wątku?

oświadczam w tej chwili oficjalnie, że jako osoba, która była prawnym właścicielem psa nie upowazniłam Cię i nie upowazniam do jakichkolwiek działan w sprawie Perra
ja Ci oficjalnie zabraniam jakichkolwiek działań

Link to comment
Share on other sites

Nikt mnie nie prosił dlatego napisałam ogólnie o tym co jest w tym temacie i ogólnie - w niczyim imieniu - poprosiłam o przyspieszenie rozwiązania tej sprawy.

Temat jest na forum, zdjęcia "rozdzierajace serce" i informacja, że brak informacji o losach psa od dwóch lat.

Czy wiadomo przynajmniej czy pies żyje ? - czy chociaż tyle dowiedziałyście się przez dwa lata ?

Link to comment
Share on other sites

Kochani - a może założcie sobie ukryte forum w tej sprawie - to będzie najlepsze wyjście.... i tylko Osoby, które są scisle związane z tematem będą uczestniczyć w dyskusji...


ukryte forum mozna zakladac - [URL]http://forum.gazeta.pl/forum/0,79969,3826059.html?back=/forum/0,79969,3826059.html[/URL]

admin tego forum musi zaprosic uczestnika...pamietam, ze takie forum bylo w sprawie Ozzyego...

Link to comment
Share on other sites

Mój glos tu nie ma znaczenia - lecz będe sobie pluł w kaszę jeśli nie dodam swoich 3 groszy:roll:

1. Sądziłem, że sprawa skończyła się na tamtym topicu.
2. Jest tu i jeszcze w jednej ja pamiętam.
3. Jeżeli faktycznie chcecie coś zarzucać lub się bronić, podrzucam pomysł:

sprawa w sądzie - to jest najszybszy i najskuteczniejszy pomysł by znaleźć jakiekolwiek dowody obciążające lub negujące zarzuty.

4. Zjechałem do Wrocławia znów na parę miesięcy. Pracuję do późna i nie mogę na bieżąco być z "faktami".
5. Do tej pory nic mi nie wiadomo jak z wynikami kontroli. Nie udostępniają im osobom postronnym?
6. Arka rozmawiała przez podstawione osoby - zapraszam do dyskusji Niufka i Iwo, Coś ucichli.
7. Idę spać i życzę dobrych snów.
8. Przepraszam Kraków z banerów na razie nici. Poproszę o przesłanie zdięć psiaków (konkretnych do adopcji w tej chwili).

Pozdrawiam:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Msand']Cel moich wypowiedzi jest taki, żeby zapobiegać podobnym sytuacjom, stąd też pojawia się wątek dotyczący wywożenia MASOWEGO w ilościach wręcz HURTOWYCH do państw, gdzie posiadanie psa wiąże się z restrykcjami i nakładami finansowymi, jakich w naszym państwie nie ma.[/QUOTE]

Tzn, że na psa ma się wydawać miesięcznie 3000 euro, a zarabia sie 2000 tyś. euro ?

Bo nie wiem wytłumacz mi to.

To, że inne państwo ma ine prawo nie znaczy, że lepsze. Owszem możemy się uczyć od nich. Oni też się uczą od nas. Trochę patriotyzmu. Nikt nie jest doskonały.

A, "wódkę z gówna też nazwiesz wódką"? Mi nie podoba się ustawa UE, że ze zgnitych pomarańczy zrobisz coś i nazwiesz wódką. Tak samo jak odbierają nam nazwę wina z czereśni, wiśni itp. Interes ich nie nasz.

Link to comment
Share on other sites

Po za tym trzeba zrobić porządek z tym "burdelem" który zrobił się na dogomanii. Nie wiadomo które psy są do adopcji, a które nie. Tak jak było z Kaziem Kaukazem, moje pytanie było czy już jest adoptowany...
Okazało się, że był ponad rok temu.................................
A, te wszystkie komentarze są nie potrzebne !!!

I do jednego psa do kilku z jednego schronu jeden wątek. A, pytania do innego. Pogubić się można............
Nie wiadomomo co się przez to z psami dzieje i szukaj sobie kilkadziesiąt lub kilkaset stron wstecz jak sam pies wygląda !!

Adoptowany czy nie...

Link to comment
Share on other sites

"Boniko, a skąd masz adres kancelarii? "

Doczytaj wątek akucha, choć wiem, że to trudne bo jak każdy wątek na Dogomani to 90% takich :placz: takich :shake: albo takich :angryy: i dialogów w stylu :

Poziomka_Polna: Wysłałam xx szczeniaków do adopcji za granicę i nie mam wieści o nich :placz:
Aureliusz_Wspaniały: Coś takiego, współczuję :placz:. A do nas znowu przybyło xx szczeniaków :angryy: Czy do was też ? Boże kiedy to się skończy ? :shake:

I właśnie – kiedy to się skończy ? Kiedy losy-życie psów przestaną być tak "lekutkie"? Kiedy nad poczynaniami osób młodych zaczną mieć jakąś kontrolę osoby starsze i doświadczone ?

"Czy to zwykła ciekawość, wścibstwo, a może manipulacja?"

To na pewno akucha manipulacja albo morderstwo, na pewno nie jakaś tylko ciekawość czy wścibstwo lub niech Pan Bóg broni zainteresowanie spowodowane zwykłym niepokojem.

Link to comment
Share on other sites

Perraszku, nie damy o tobie zapomnieć. Może jednak znajdzie się ktoś, kto wesprze starania Irmy.

Ciekawa jestem dlaczego pod linkiem do wątku Perraszka w moim podpisie pojawiała się strona główna dogo? Czytam, że nie tylko u mnie takie cuda mają miejsce... Hmmm... Skasowałam, bo znudziła mnie już ta czyjaś nadgorliwość, przecież są inne sposoby, zeby zapoznac ludzi z tą historią.

Link to comment
Share on other sites

To się dogomaniacy banują... cóż za dziwny system eliminacji...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78609&page=80[/URL]

to moje ostatnie tygodnie na forum... załatwiam, co miałam załatwić i uciekam... jest tu coraz gorzej... :shake: a szkoda... i najgorsze jest to, że prawie nikt nie zwraca uwagi na to, co się dzieje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties']To się dogomaniacy banują... cóż za dziwny system eliminacji...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78609&page=80[/URL]

to moje ostatnie tygodnie na forum... załatwiam, co miałam załatwić i uciekam... jest tu coraz gorzej... :shake: a szkoda... i najgorsze jest to, że prawie nikt nie zwraca uwagi na to, co się dzieje...[/quote]

carolina nie przejmuj się, to nie pierwsza taka zagrywka
Ja mam nadzieję że zostanie odblokowane moje wysyłanie PW abym mogła odpowiedzieć na pytanie moderatora:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Perraszku, nie damy o tobie zapomnieć. Może jednak znajdzie się ktoś, kto wesprze starania Irmy.

[B]Irma nie jest sama- jest wiele osób które chcą pomóc rozwikłać tą nader zagadkową adopcje i wątek kancelaryjny.[/B]

Ciekawa jestem dlaczego pod linkiem do wątku Perraszka w moim podpisie pojawiała się strona główna dogo? Czytam, że nie tylko u mnie takie cuda mają miejsce... Hmmm... Skasowałam, bo znudziła mnie już ta czyjaś nadgorliwość, przecież są inne sposoby, zeby zapoznac ludzi z tą historią.[/quote]

Mam nadzieję że jest to tylko jakiś problem natury technicznej:shake:
Nie chce mi się wierzyć ze ktoś mógłby być na tyle podły aby bawić się w takie rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Perraszku, nie damy o tobie zapomnieć. Może jednak znajdzie się ktoś, kto wesprze starania Irmy.

Ciekawa jestem dlaczego pod linkiem do wątku Perraszka w moim podpisie pojawiała się strona główna dogo? Czytam, że nie tylko u mnie takie cuda mają miejsce... Hmmm... Skasowałam, bo znudziła mnie już ta czyjaś nadgorliwość, przecież są inne sposoby, zeby zapoznac ludzi z tą historią.[/quote]

To nie przypadek, ale najwidoczniej czyjaś praktyka.... Donvitow wstawiał linki do tematów, na których padały zarzuty pod adresem pajuni - a te linki natychmiast zamieniały się w linki do jakichś sklepów, a potem został zbanowany bez ostrzeżenia. szkoda że tak jednym kliknięciem wywala się właśnie te osoby, które coś dla psów robią i mówią otwarcie co myślą - widocznie nie odeszliśmy tak daleko od PRL-u i cenzury

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...