Jump to content
Dogomania

Właściciele shar-pei zapraszam do dyskusji


Agama

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunia ma się nieżle -chociaż jest baaaardzo gruuuba :D Ma kłopoty z poruszaniem się ,jest naprawdę ciężka .Poród za max 8 dni .Naprawdę nie wiem jak ona bidulka jeszcze to wytrzyma.Teraz głównie leży i ogląda się za michą .Są to dwie rzeczy na które sobie pozwala :D .Niestety do ruchu nie da się dobrowolnie zmusić . :wink:

Link to comment
Share on other sites

Już są .Po prostu super.Mówię Wam ,REWELACJA :D MAMY MAŁE SHARPEIOWE DZIDZIUSIE :angel: :angel: :angel: .Lavinia zuch dziewczynka uporała się migiem ,co 30 min dzidziuś ...Urodziła do popołudnia 6 malutkich pomarszcvzonych króliczątek (sharpków -oczywiście 8) )Mamy zatem 3 dziewczynki i 3 chłopców .Dwie dziewczynki czarne/ ciemno brązowe??,Jedna cynamonowa,Dwóch chłopców -cynamon/machoń oraz jeden mały chłopaczek cream dilute!!!Wszystkie równiutkie i całkiem spore -waga od 380-400 g.Bardzo ruchliwe i żywotne ,zwiercone jakby były na baterie :wink: Super ssą ,a jak pełzają -hoho,jeden to prawie alpinista :D

Link to comment
Share on other sites

Kroliczkowa Babciu :D GRATULACJE BARDZO SIE CIESZYMY :D ZA ZDROWIE MALYCH SZARPEJKOW :drinking: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D . CZEKAM NA DALSZA RELACJE :D .UCALUJ MAMUSIE i TATUSIA :D

Link to comment
Share on other sites

Króliczku :BIG: :BIG: :BIG: gratulujemy narodzin maluchów, niech zdrowo rosną, mamuśka niech ma duuużo mleczka i duuużo zdrówka. Cieszę się ,że wszystko poszło pomyślnie i zazdroszczę tych ślicznot w domciu- małe sharpeiki są dla mnie ósmym cudem świata więc czekamy na zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia oraz relacje z życia codziennego psiej rodzinki :modla:

Link to comment
Share on other sites

Kroliczku cz TY w koncu ,,wyjdziesz z szarpejkowego kojca ,, :D wiem ,ze oczu nie mozna oderwac :D NIE ZWALNIA CIEBIE TEN FAKT Z ZAMIESZCZENIA FOT :D A slowna relacje tez nalezy zdac szarpejowcom :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D .PROSZE .CALUSKI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Dziękuję,dziękuję.Ale mam napęd -to ze szczęścia chyba.To tak jakbym sama rodziła :wink: .Chyba do reszty zwariowałam ...ale mówię wam są takie piękne ,słodkie ,kochane :D :D
Teraz już będę miala o czym Wam pisać .Do niedawna tylko -Lava gruba ,Lava jeszcze grubsza... :wink:[/quote]Brawo Króliczku dla Ciebie no i oczywiście dla dzielnej mamuśki. Dawno tu nie zaglądałam, a u taka wesoła nowina. Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze poszło, oby się drowo chowały maluszki pomarszczeńce. Nie ma nic piękniejszego, jak małe sharpejki. Serdecznie gratuluję :new-bday: :new-bday: :new-bday:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']Kroliczku cz TY w koncu ,,wyjdziesz z szarpejkowego kojca ,, :D wiem ,ze oczu nie mozna oderwac :D NIE ZWALNIA CIEBIE TEN FAKT Z ZAMIESZCZENIA FOT :D A slowna relacje tez nalezy zdac szarpejowcom :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D .PROSZE .CALUSKI[/quote]

Ja w pełni popieram- jej teraz nigdzie złapać nie można :roll: :D 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][quote name='Agama']Kroliczku cz TY w koncu ,,wyjdziesz z szarpejkowego kojca ,, :D wiem ,ze oczu nie mozna oderwac :D NIE ZWALNIA CIEBIE TEN FAKT Z ZAMIESZCZENIA FOT :D A slowna relacje tez nalezy zdac szarpejowcom :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D .PROSZE .CALUSKI[/quote]

Ja w pełni popieram- jej teraz nigdzie złapać nie można :roll: :D 8)[/quote]Ale jednak powinna pomyśleć trochę onas i wkleić tu fotki pięknych dzieciacczkóww[b][size=7]CZEKAMY[/size][/b]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny litości :modla: na DGM wchodzę dosłownie na 5 min wieczorem .Cały czs jestem u maluchów ,a musicie wiedzieć ,ze mieszkają z Lava jakieś 5 min samochodem w domu moich rodziców.Tam niestety komutera nie mam :x .Jak wracam do domu to jestem tak wykończona ,że nie mam siły mrugać powiekami.Obiecuję ,że jak tylko maluchy otworzą oczy zwolnię tempo i powklejam wszystko co zechcecie i zaległe i bierzące fotki. :D

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, nie znalazłem topicu w kótrym mógłbym się przywitać, więc zriobie to tutaj, przepraszam z góry jeżeli naruszam jakieś zasady.

Witam wszystkich, jestem Tomek, pochodzę z Gorzowa Wlkp. i jestem miłośnikiem psów a w szczególności Shar pei, które odkąd posiadam własnego stały się moją pasją. Witam wszystkich starych i nowych znajomych. Moge dodać że na forum SP jestem twórcą BAZY RODOWODÓW Shar pei w Polsce. Jeżeli ktoś chciałby zamieścić zdjęcia oraz rodowód swojego Shar peia w bazie to porsze o kontakt na pw. Dodam tylko że w chwili obecnej znajduje się w bazie ponad 1530 psów (oczywiście wliczając przodków) oraz ponad 280 zdjęć różnych psów występujących w Polskich rodowodach. U niektórych psów udało nam się dokopać nawet do 10-11 pokoleń wstecz - do pierwszych psów importowanych do USA po apelu Matugo Law.

Pozdrawiam
Tomek

Link to comment
Share on other sites

TOMEK fajnie ,ze tu zawitales szarpeje mamy od 8 lat :D MOJE pierwsze byly prezentowane na plakacie ,,mojego psa ,, niestety nie ma juz ICH wsrod nas :( ALE mamy KINGA urodzonego u nas :D TO KORN od ZBOJNIKA ONDRASZKA :D NAPISZ cosik o TWOIM SZarpeiku :D POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TristaNeo']Kurcze, nie znalazłem topicu w kótrym mógłbym się przywitać, więc zriobie to tutaj, przepraszam z góry jeżeli naruszam jakieś zasady.

Witam wszystkich, jestem Tomek, pochodzę z Gorzowa Wlkp. i jestem miłośnikiem psów a w szczególności Shar pei, które odkąd posiadam własnego stały się moją pasją. Witam wszystkich starych i nowych znajomych. Moge dodać że na forum SP jestem twórcą BAZY RODOWODÓW Shar pei w Polsce. Jeżeli ktoś chciałby zamieścić zdjęcia oraz rodowód swojego Shar peia w bazie to porsze o kontakt na pw. Dodam tylko że w chwili obecnej znajduje się w bazie ponad 1530 psów (oczywiście wliczając przodków) oraz ponad 280 zdjęć różnych psów występujących w Polskich rodowodach. U niektórych psów udało nam się dokopać nawet do 10-11 pokoleń wstecz - do pierwszych psów importowanych do USA po apelu Matugo Law. Pozdrawiam. Tomek [/quote].Moja suka to Cira Enki. Enki to nazwa czeskiej hodowli. W tym topikujest jej zdjecie. Ponadto zdjęcie jej było także w czasopimie Tój Pies , występowala także w TWN. Obecnie ma jedenaście lat i czuje się znakomicie. Myślę, że to troche nasza zasługa, bo nigdy nie dostawala nic ze stołu i była żywiona zgodnie ze wskazówkami zawartymi w literaturze o tej rasie. Cieszę sie , że do nas dołączyłeś i pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Nasz Yoko (YAMANUCHI Volarius) urodziła się 13-04-2004 roku. Jest kremowa suczka po YOKO-ONO Volarius i KOKAI Volarius. Od momentu jej zakupu historia rasy oraz wszystko co z nia zwiazane pochłoneło mnie bez reszty. Teraz gdy już mam podstawowe wiadomości o rasie to wiem że hodowla ta nie należy do najbardziej polecanych. Ale kto o tym myślał lub mysli kupujac pierwszego psa. Kupiłem ją zonie na 3 rocznice ślubu bo zawsze o shar pei marzyła. A, że właśnie w Volariusie w tamtym okresie były tylko szczeniaki do wziecia od zaraz, więc oto ja mamy. Jak na razie nie mamy z nią problemów zdrowotnych. Jednak biorąc po uwage przodków z rodowodu - RINI, EDISON Hyperion - znani nosiciele ameloidozy torche się tej choroby obawiamy i systematycznie co 6 misięcy robimy pełne badania okresowe żeby moc wcześnie zainterweniować. Ale jesteśmy dobrej mysli. Co do wystaw - to bylismy na dwóch - 1 Glowów 2005 i ogromny sukces BOB, NSwR. W Legionowie juz tak dobrze nie było - ocena Bardzo dobra. I raczej bedziemy mieli problemy na wystawach gdyż YOKO jest raczej drobna a i dodam że to Horse. W Głogowie oceniała litwinka i było oki. W Legionowie juz Polski sędzia a jak powszechnie wiadomo u nas w kraju preferowane są psy mocnej budowy. Ale w 2006 troche pojeździmy i zobaczymy. Po pewnym czasie byłem "napalony" by ją rozmnożyć jednak nie zrobię tego ze względu właśnie na potencjalne zagrożenie ameloidoza szczeniaków. jestem pewien że w okresie 2 lat bedę miał nastepnego szarpka - tylko żone urobie :-). I to by było w sumie na tyle.

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka, to jak już mOwiłam CIRA Enki CS . Rodzice to Rebohm's Fuchur - przodkowie holenderscy i Angee Severni Dwor, również wiekszość przodków z Holandii. Moja suka miala 2 mioty. Obecnie ma 11 lat i nigdy nie chorowała (odpukuje w niemalowane drzewo) Pozdrawiam serdeczznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...