Jump to content
Dogomania

Mieleckie schronisko prosi o pomoc!


XWegaX

Recommended Posts

Sterylki ida pelna para. Wszystkie izolatki sa zajete.
[QUOTE]Temat: sterylki
Od: "Profil1"
Data: So Stycznia 17 2009, 7:30 am
Do: "Agnieszka Matelowska"

[B][COLOR="Red"][SIZE="3"]Ostatnio wysterylizowano wszystkie trzy siostry z Łagowa. Chodzi o te biało czarne. Jako czwarta kolejna z sióstr brązowych.[/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Therion']Super ,ze sterylizujecie, zawsze to wieksza szansa na adopcje , no i rola edukacyjna, trzeba uczyc nasz niezbyt zorientowany w tej sprawie narod o koniecznosci kastracji.[/quote]

Niby tak, ale po wczorajszej lekturze działu na dogo poświęconego sterylizacji, człowiek już nie wie co myslec.

Link to comment
Share on other sites

Ja tam nie wchodze na rozne dyskusyjne dzialy, mam dosc juz nerwy zszargane przez stresujaca prace, od kilku lat codziennie przez sprawy schroniska. Niech sobie tam ludzie pisza i mysla co chca, dla mnie jest jasne, ze wszystkie psy ze schroniska lub przewijajace sie przez schronisko powinny byc sterylizowane. Zeby nikomu nie przyszlo do glowy ich rozmnazac.

Wole ogladac takie szczesliwe psiaki, jak ta /wysterylizowana/ suczka Łajka.
Takie adopcje dodaja skrzydel :multi:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5097/46916586mu9.jpg[/IMG][/URL]

[url]http://img440.imageshack.us/img440/8075/44084237bd6.jpg[/url]

[url]http://img440.imageshack.us/img440/7554/72486933ki2.jpg[/url]

[url]http://img440.imageshack.us/img440/2955/38369261iw3.jpg[/url]

[url]http://img440.imageshack.us/img440/5790/82090036zb6.jpg[/url]

[B][COLOR="Magenta"][SIZE="3"]Róbmy swoje[/SIZE][/COLOR][/B] :wink:

Link to comment
Share on other sites

[B]Halciu[/B], mial zaczac pod koniec mijajacego tygodnia.
On czasami do nas przychodzi, nie do mnie, ale do kolegi. Jesli bedzie to zapytam go przy okazji. Ostatnio mowil, ze w tydzien powinien sie uwinac, to zalezy od innych zleceń, budy to sprawa uboczna dla jego firmy.

Wykastrowano malamuta oraz wysterylizowano onke.
[QUOTE]Temat: Re: malamut do adopcji]
Od: "Profil1"
Data: N Stycznia 18 2009, 1:17 pm
Do: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Mielcu

[B][COLOR="Red"][SIZE="3"]Malamut wczoraj wykastrowany.
Sterylizacja suczki wilczurki, ale jej zdjęć nie ma w galerii. Zrobimy po wydobrzeniu.[/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18'][B][COLOR=Green][SIZE=3]Przyszlo 60 sztuk nici rozpuszczalnych. To teraz sterylki rusza ponownie.
Nikki, nie wiem, które jeszcze pójda suczki, kierownik na pewno napisze.[/SIZE][/COLOR][/B]

[/quote]Od wizażanek było 30, Ty zamawiałaś 15, reno też 15? Bo chce komentarz wystawić i weszłam się właśnie upewnić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Kurcze czyli powinno być 65 sztuk. Jeśli wszystko miało iść zbiorową paczką.[/quote]

Pytanie czy w schronisku to przeliczyli czy zasugerowali sie mailem od nas, że ma przyjśc 60szt nici ;)?
Nie wiem też czy wszystkie nasze zamówienia szły razem. Na pewno Twoje, Ulka18 i moje były łączone.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Temat: Zestawienie
Od: "Profil1"
Data: So Stycznia 24 2009, 7:29 pm
Do: "Agnieszka Matelowska"

[B][SIZE="3"][COLOR="Green"]Zestawienie za rok 2008 :[/COLOR]

[COLOR="Red"]Przyjęcia - 467 psów oraz 77 kotów
Adopcja - 424 psy oraz 31 kotów
Padłe - 27 psy oraz 36 kotów
Eutanazja - 8 psów oraz 0 kotów
Oddane właścicielom 29 psów[/COLOR] [/SIZE]

[COLOR="Magenta"]Pozycja numer dwa czyli adopcje to zasługa moich wspaniałych Pań wolontariuszek naszego schroniska które mimo czasami niewdzięcznej pracy nie szczędzą sił i zdrowia, aby polepszyć byt zwierzętom niechcianym i porzuconym.Chwała Wam za to.[/COLOR]
[/B]
Pozostałe pozycje to efekt niestety mojej pracy.Ale ja się chyba nie zmienię :wink: i dla mnie jest obojętne czy zwierzę bezdomne pochodzi z Mielca, czy dość odległych "okolic." Każde bezdomne zwierze musi otrzymać pomoc i ja staram się to robić. [/QUOTE]

[B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"]Przyjęc psów 467, wydań 488[/SIZE][/COLOR][/B] :multi:

[B][COLOR="RoyalBlue"][SIZE="3"]Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom mieleckiego schroniska dla bezdomnych zwierząt :Rose: :Rose: :Rose: Widac efekty naszej pracy, a o nowym schronisku coraz głośniej :p[/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=Red]Adopcja - 424 psy oraz 31 kotów[/COLOR][/SIZE][/B]


[B][SIZE=3][COLOR=Red]:loveu::multi::loveu::multi::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]



To niesamowite !!!


[LEFT]


Aga czy mogę prosić o pomoc w rozdysponowaniu prawie 400 zł od jednej z wizażanek? Bo zdania są podzielone :razz: ( oczywiście pomiędzy strerylki i budy ).
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B]Viris[/B], a moze byc tak : 2 sterylki i 1 buda?
2 sterylki to akurat 150,- zl oraz 1 buda ocieplana za 250,- zl :lol:
Buda jest duża, może akturat 2 psiaczki będa w niej spac :cool3:

Jesli chodzi o adopcje, to sama bylam zdziwiona, obstawialam ok. 370.
Gdy wczoraj przyjechalam do schroniska, to pierwsze mnie kierownik pytal, zeby zgadla jaka byla ilosc adopcji. Kierownik tez taki zadowolony, dziekowal nam wszystkim ze 100 razy za pomoc.

W nowym schronisku wyliczyl koszt dzienny utrzymania psa na 3,5 zl, ale sie to juz wladzom Mielca nie spodobalo :shake: Przeciez to nieduzo 140 zl miesiecznie za psa.

Aha, teraz wszystkie suczki nowoprzyjęte zaraz po kwarantannie idą na sterylizacje, chyba, że sa slabe, niedożywione, itd. Zobaczcie w galerii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...