Jump to content
Dogomania

Mieleckie schronisko prosi o pomoc!


XWegaX

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Viris']Czy mogę prosić o pomoc i wskazanie aukcji z tymi nićmi? Odnalazłam posty tu w wątku o niciach jakie były wysłane do schroniska, ale nie mogę takich na allegro znaleźć.[/quote]
VIRIS, TO LINK DO AUKCJI, sprzedajacy jest z Ostrowca ;)
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=521465953]Nici chirurgiczne Vicryl 2- CTX (521465953) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

[QUOTE]
25 zł dla Bianki, suczki znalezionej na ul. Królowej Jadwigi w Mielcu, Pan Zbyszek wie która to, bo to jego ulubienica, jest w którymś z boksów blisko Amigo, na tej samej prostej!
[/QUOTE] To w galerii jest jako sunia GOLDI, znaleziona przy ul.Krolowej Jadwigi. Pan Zbyszek sie nie zajmuje wirtualnymi adopcjami, a kierownik nic nie wspominal o tej suczce, ze jest wirtualna. Ona jest juz po sterylizacji. Boks 23. Allegro tez ma. Czyli dopisuje Ciebie Agusiu do opiekunow wirtualnych na stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Agusiu, o jakiej Biance piszesz? Mam Cie na liscie jako wirtualna opiekunke czekoladowego z 65. Ktora to jest Bianca ??????[/quote]

Podzieliłam 50 zł, które wpłacam na konto schroniska na dwie części 25 zł dla Amiga z 65 (dzięki za piękne zdjęcia:), czy warto mu zakładać wątek?) oraz 25 zł dla Bianki, suczki znalezionej na ul. Królowej Jadwigi w Mielcu, Pan Zbyszek wie która to, bo to jego ulubienica, jest w którymś z boksów blisko Amigo, na tej samej prostej! Nie pamiętam numeru boksu. Wgląda bardzo podobnie jak ta snia z filmu Murki! Ładna, niewielka biała, może kremowa, lekko puchata! Na stronie galerii schroniska jej nie wypatrzyłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']VIRIS, TO LINK DO AUKCJI, sprzedajacy jest z Ostrowca ;)
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=521465953"]Nici chirurgiczne Vicryl 2- CTX (521465953) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

[/quote]Ale nie jest zaznaczona opcja odbioru osobistego, więc tak czy siak chyba się nie uda oszczędzić na wysyłce.

Ja mogę zakupić 25 sztuk i podać od razu adres schroniska chyba? Tylko bym prosiła wtedy żeby Pan Kierownik potwierdził że odebrał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ale nie jest zaznaczona opcja odbioru osobistego, więc tak czy siak chyba się nie uda oszczędzić na wysyłce.

Ja mogę zakupić 25 sztuk i podać od razu adres schroniska chyba? Tylko bym prosiła wtedy żeby Pan Kierownik potwierdził że odebrał.[/quote]

[B]Viris[/B]-Ulka i ja kupiłysmy osobno na aukcjach nici. Gośc bez problemu zgodził sie wysłac obie przesyłki jako jedną bezposrednio do schroniska. Jesli zamówiłabys teraz to sądzę, ze spokojnie dołączy i Twoją. Ja dopiero teraz puściłam przelew. Jeden czy dwa dni na pewno nas nie zbawią. Gośc był uprzedzony, że jeszcze ktos może się dołączyc do naszych wysyłek.

Link to comment
Share on other sites

Aha! Rozumiem. Czyli jak kupiłabym 25 sztuk to mogę go poprosić żeby wysłał razem z Waszymi do schroniska?
I wtedy nie przelewałabym za przesyłkę tylko za same nici?


Edit : wysłałam zapytanie czy będę miała dopłacić do przesyłki wspólnej czy nie. Jeśli nie to zamówię 30 sztuk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Aha! Rozumiem. Czyli jak kupiłabym 25 sztuk to mogę go poprosić żeby wysłał razem z Waszymi do schroniska?
I wtedy nie przelewałabym za przesyłkę tylko za same nici?[/quote]

Dokładnie tak!!
Poproś o dołączenie Twojego zamówienia do zamówień Reno2001 i Ulka1813 i wysłanie pod jeden adres podany już przez ulka. I tak maila z kontem dostaniesz pewnie wieczorem, bo do mnie wczoraj doszedł ok 23.00 :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosikbaum']a mogę prosic adres schroniska?? nie mam teraz czasu czytac wszystkich postów, a tak to moze uda mi sie wysłac paczke jeszcze w tym tyg?[/quote]

[CENTER][B]SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU[/B]
[B]
ul. Targowa 11, [/B]
[B]39-300 Mielec
[/CENTER]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...