Jump to content
Dogomania

fryzjer w Katowicach


Panpiesek

Recommended Posts

Potrzebuję pomocy i doradztwa chciałbym mojego ślicznego pieska (sunia schi-tzu) obciąc. Podobno w salonie fryzjerskim w Katowicach na ul. Mikołowskiej Pani robi to świetnie i nie jest za droga. Czy moze mi to ktoś potwierdzić bo jak mi psiaka skopią to się załamię . Sprawa pilna bo jadę na urlop.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='avii'][quote] bo jak mi psiaka skopią to się załamię [/quote]
:o

Jak skopią to sierść odrośnie :) Pieski świat na Kościuszki dobrze jeszcze trymuje i strzyze :P[/quote]

to napisze tak:
w "Pieskim Świecie", gdzie miałam salom 4 lata już nie pracuję - po tym jak mi podnieśli czynsz o 100%
zapewne jeszcze jakiś czaś będą jechać na mojej renomie 8)
ale teraz jest tam ktoś inny, a jak strzyże to już odbija się echem po Katowicach - patrz post wyżej

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

gdzie jest "Pieski Swiat" w Katowicach??
ja obcinałam swojego Jerrego w Będzinie,pani(bardzo milutka i wyrozumiała) ma lewka,którego wystawia-ma swój malutki gabinecik-ale obcina fachowo,dodam,że Jerrek jest shih bez rodowodu :lol: i zapraszam na gr. IX tam jest "reszta ozdobnych" i siedzą maniacy shih :lol: ,naprawdę polecam tą panią w 100%. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

[quote name='sota36']A ja przez przypadek natrafilam dzis na ogloszenie kobitki (chyba) , ktora strzyze psy po domach - nr telefonu spisalam - podam na priv. Od razu pisze - nie wiem, co to za osoba - tylko dysponuje numerem telefonu z mysla, ze moze sie przydac.[/quote]
Podasz mi ??

Link to comment
Share on other sites

Ratujcie:scream_3: :scream_3: :scream_3:

Gwaltowini i szybko potrzebuje fryzjera-cudotworce w Lodzi
Pani, ktora ma odemnie Petitke ( Petit Basset Griffon Vendeen ) chce ja zglosic na wystawe do Lodzi, a suczka ( 10 mies ) nigdy jeszcze nie byla trymowana :( :shake: :look3: .

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 months later...

Ja korzystałam z Bobika i muszę powiedzieć ze choć pan uparty to strzyże perfekcyjnie ! Jednego włoska nie zobaczysz odstającego . Do tego naprawdę zna sie na psach tych ras które często się u nich pojawiają. Robi psy bosko . Niestety niufy mało kto strzyc potrafi...Musiałam sie sama nauczyć :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Czy w Bobiku kurs trwa miesiąc ?? ( tak ktoś napisał na innym wątku ) :p[/quote]


Tak, za 2,5 tys masz miesiac nauki 5-6 dni w godzinach od 9-20,21.
Pracujesz caly czas na psach , zaczynasz od nauki rozczesywania.
Państwo Widerowie pracują w zawodzie od nastu lat a nowy klient praktycznie nie ma szans zeby do nich sie dostac.
Jeden dzien jest tam gratis ,taki na ostatecznie przekonanie do kursu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...