Jump to content
Dogomania

Zaczarowany Pies Pepe zachwyca wszytkich.. i w końcu doczekał Szczęścia!!


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewatr'][B][SIZE=4][COLOR=royalblue]i gdzie jest domek dla Pepisia :-( ?[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=royalblue][/COLOR][/SIZE][/B]

[IMG]http://img71.imageshack.us/img71/2699/zmianarozmiaruobraz037ut7.jpg[/IMG][/QUOTE]

śliczny Pepe czeka na dom !!!

Link to comment
Share on other sites

Niestety, ludzie sie obawiaja psow "po przejsciach"... wiec Pepus moze bedzie musial troche dluzej poczekac, tak jak mielecka Foksia... ale napewno ktos da mu szanse... Bede go oglaszac z wyroznieniem do oporu...

A moze ktos by mu zrobil jakies zdjecia za kratami? To czesto dziala jesli chodzi o ogloszenia... Mialam ogloszonego np. Boska z Zabrza...w ogloszeniu duzo fotek z radosnie biegajacym psiakiem na spacerku z wolontariuszka... i zero odzewu! Potem dodalam fotki Boska za kratami... Momentalnie zglosily sie dwa na 100% pewne domy! No i Bosio jedzie do jednego z tych domkow! Czeka na transport... Jego nowy Pan powiedzial ze wlasnie te fotki Boska za kratami nie dawaly mu spokoju...

Wiec, czy ma ktos jakies fotki Pepika za kratami? Moglabym je dodac do ogloszen...moze to pomoze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']Pepik jest śliczny a jaki elegancki a dlaczego ludzie boją się psów po przejściach mi się wydaje że one tylko bardziej kochają[/quote]

Tak, one bardziej kochaja...ale zanim zaufaja i pokochaja, to trzeba duzo pracy i anielskiej cierpliwosci... Taki pies moze miec zwichrowana psychike na dlugo... czasami na zawsze...

Ja mam taka sunke... Nie jest lekko...:shake: Choc ona juz mnie pokochala niesamowice, dalej czasem ma "odchyly"... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...