Jump to content
Dogomania

dziś o 20.00 w TVP3 program o Sycynie!!!!!!!


iza_szumielewicz

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jest właśnie pytanie nad którym myślimy my - wolontariusze schroniska i okazuje się, nie tylko. Bardzo dziękujemy za każdą próbe pomocy, czy to w adopcjach, czy tylko w wirtualnych. W postach w których piszemy o sycyńskich psiakach nie ma przekłamań. My naprawde się o nie boimy - nie wiemy co może się stać, dlatego tak rozpaczliwie szukamy im domów. Chcemy uratować jak najwięcej istnień psich - choć mamy też zamiar nie dopuścic do najgorszych ewentualności. Pomóżcie nam znajdowac domy dla psiaków. Będa pojawiać sie w postach nadal. Teraz szukamy domu dla kilku z nich, m.in. dla rudej Elzy, która była gwiazdą w programie - to ta na końcu. Tych wspaniałych zwierząt jest tam sporo - a co dalej .... :cry:

Link to comment
Share on other sites

co za dziad obrzydliwy !! mnie się od razu otwiera nóż w kieszeni. Ja tam byłam wtedy w schronisku, rozmawiałam z p. Wandą i to jest super cudna świetna babka, która poświęca absolutnie wszystko dla ratowania tych zwierzaków. Dobre jest to o czym rozmawiałyśmy z Supergogą - im więcej zwierzaków tam będzie miało wirtualnych opiekunów, tym ciężej będzie złym ludziom coś brzydkiego zrobić. Teoretycznie, jeżeli ktoś jest wirtualnym opiekunem, czyli płaci za zwierzę, to bezprawne jest usypianie tego zwierzęcia, bez zgody prawnego opiekuna, tak ? To tylko 30 zł miesięcznie.

Link to comment
Share on other sites

Lavinia - jesteś super gwiazdą. Tak się ciesze że tam byłaś. Prześlę ci na meila w załączniku taki mini folder, który zrobiłam - może da sie rozesłać innym. Troche informacji itp.
Dzięki jeszcze raz za wieści o programie i za Twoja obecność.
Dogomaniacy - lavinia jest WIELKA :D

Link to comment
Share on other sites

To wsapaniale, zę są wreszcie co pewnien czas programy w TV o schrosnikach i różnych złych sprawach spotykających niesttey zwierzaki. Może choć kilka procent obojętnego społeczeństwa, choć na chwilę o tym problemi pomyśli. Nie chcę, zebyście mnie źle zrozumieli, bo sama wysyłałam te maile, listy do rady gminy itp., poznałam też panią Wandę (chyba nie pomyłiłam imienia :oops: ) w TVN, w czasie programu o schrosnikach, jescze przed rozpoczęciem tej batalii. Ogólenie chcę powiedzieć, ze znam sprawę i śledzę ją na bieżąco. Ale program był tak zrobiony, ze ktoś kto nic o niej nie wiedział nie mógł dowiedzieć sie niczego i był zdezorientowany... Moim zdaniem program nie był najlepszy... Nawet ten wet., jak ktoś nie wiedział o co z nim chodzi, to w ogóle nie zorzumiał czemu ktoś go przy tym stole zaczepił w czasie obrad...
Wiem,ze taki był odbiór, bo oglądałam to z moim chłopakiem, który akurat o tej sparwie nic nie wiedział i tłumaczyłam mu co chwilę, bo inaczej nie wiedział o co chodzi.
Myślę, ze nikt nie obrazi sie za te słowa krytyki, bo wszystkim nam chodzi o to samo i dlatego te wszystkie programy powinny być jak najlepszej jakości, bo ludziom i tak często nie chce sie oglądac o psach. Wolą o dzieciach itp. Zreszta sami znacie często przytaczane argumanty...
U nas w KOrabiewicach też nakręcali kilka godzin program, a wyszło z nigo coś niezbyt... Ale odzew był! A to najważniejsze.
Tak czy inaczej, wspaniale, ze program został wyemitowany! Oby były następne i kolejne!!!! Czas zmianiać podejście społęczeństwa do problemu schronisk, a w szczególności robić wszystko, żeby władze gminne nie czuły sie wszędzie bezkarne za sowje nieludzkie często decyzje!!!
PS. Uśmiałam się, jak mówili o tych mailach, nawet z Japonii :lol: Net działa!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Lavinia, ode mnie masz po uszach, ze mi nic nie powiedzialas o programie jak sie zdzwanialysmy:)

Ja dzis z mezem przez godzine lapalam 2 psy, ktore probowaly wpasc pod samochod, na szczescie wlasciciele sie w koncu zjawili po naszym telefonie, ale to my im te psiaki zlapalismy (husky i doberman, husky miala adresowke z telefonem)

a potem szalelismy z naszymi psami na Kepie POtockiej poznajac inne beagle, posokowce itd, ale gdybym wiedziala o programie to bym wrocila o odpowiedniej porze do domu

Lavinia, w ramach odkupywania win:) masz to moze nagrane i do pozyczenia?:)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, skoro już mowa o pieskach, to napisały do mnie dwie osoby - w sprawie Fabiego (rodzina z małym dzieckiem i kotami) i Tary (dziewczyna, która szukała szczeniaka w poznańskim schronisku, a zaproponowałam jej szczeniaki sycyńskie). Ponieważ dowiedziałam się właśnie, że Ani nie ma (podałam tym osobom jej nr tel., a oni nie mogą się dodzwonić), nie wiem, do kogo ich skierować...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...