Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Maga100']

Olcia, ale żyjesz i tylko to się liczy :lol:
ja za to sobie bicepsy wyrabiam od tych wiader 8)[/quote]

nawet nie wiesz jak to fajnie zaczac poniedzialek z przekonaniem ze sie przezylo, kolejne spacery jakos pojda :lol:

tylko teraz pytanie gdzie jest dobry szpital ortopedyczny, co by mi za pare lat kregoslup po zolwiu naprawily :lol:

Link to comment
Share on other sites

a tak powaznie dzwonil do mnie dzisiaj tata, ze psy sie pogryzly i to dosc powaznie wygladalo, oczywiscie szczegolowo opowiedzial mi cale zajscie ze grecia pilnowala zabawki a nadir jej zabral i doszlo do bojki, a ze ojciec jeszcze ma moge w stabilizatorze nie za bardzo mial duze pole manewru zeby je rozdzielic, ale jakos sie opanowaly i w koncu przestaly, ze skutkiem latajacej wszedzie siersci, i pogryzionych uszu
Ja oczywiscie wielce rozbawiona calym zajsciem, mowie z cala powaga do taty : tato nastepnym razem nadira za jajka ciagnij , a grete woda lej napewno da rezultat, na to tata z wiekla powaga i oburzeniem prawie ze krzyczal do sluchawki ze jak przyjade to tez mnie woda obleje i szkoda ze nie mam jajek bo tez by mnie wyciagnal zebym zobaczyla jak to przyjemnie.

a ja chcialam tylko dobrze i na czasie byc :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='Olcia']udalo sie kolejny poranny spacer przezylam, ale juz mnie wszystkie kosci od tej pozycji bola :lol:[/quote]

Olcia, ale żyjesz i tylko to się liczy :lol: [/quote]

No podobno, jak człek od pewnego wieku, rano wstaje i go coś boli to znaczy, że jeszcze zyje :roll:

[b]Olcia[/b] ten Twój ojciec to siakiś dziwny, :-? jeszcze go te Twoje ruskie zeżrą :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Maga100'][quote name='Olcia']udalo sie kolejny poranny spacer przezylam, ale juz mnie wszystkie kosci od tej pozycji bola :lol:[/quote]

Olcia, ale żyjesz i tylko to się liczy :lol: [/quote]

No podobno, jak człek od pewnego wieku, rano wstaje i go coś boli to znaczy, że jeszcze zyje :roll:

[b]Olcia[/b] ten Twój ojciec to siakiś dziwny, :-? jeszcze go te Twoje ruskie zeżrą :o[/quote]

no wlasnie chyba je zabiore do domu bo ja w razie co nie bede miala zadnych przeciwskazan, zeby nadiego za jajka powyciagac :lol: :lol:

a co ide za moda :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']o ludziska :o a tu co znowu , Olcia się nad ruskimi znęca , w kręgosłupie ją łupie , Maga bicepsy hoduje , ło matko i jeszcze tatuńcio wzrok straci odczytania Faktu/można i rozum :evilbat: / :roll:
Ja chyba pomyliłam topiki :oops:[/quote]

hahaha obawiam sie ze to jest jedyny topik w inerswiecie gdzie moga byc takie cuda i dziwy :D i obawiam sie ze to Twoj topik :D

Link to comment
Share on other sites

a teraz żeby mnie nie zamknęli :oops:
[img]http://img314.imageshack.us/img314/3799/prezes1bm.jpg[/img]
[img]http://img314.imageshack.us/img314/2118/tenisista14uy.jpg[/img]
[img]http://img314.imageshack.us/img314/3803/tenisista24cd.jpg[/img]
:wink:
a Kuba sobie pojechał na basenik :-? i nie mam żadnych nowych foteczek :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='agabass']Ozz miał operację plastyczną i zażyczył sobie dużą kichawę :lol:[/quote]on chciał TRUFLĘ ale nie wyszło :oops: :oops:[/quote]

hahahah ale ma zato teraz piekny klałni nosek hahahha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='agabass']Ozz miał operację plastyczną i zażyczył sobie dużą kichawę :lol:[/quote]on chciał TRUFLĘ ale nie wyszło :oops: :oops:[/quote]

hahahah ale ma zato teraz piekny klałni nosek hahahha[/quote]hi hi robota w dogomaniackim cyrku mu sie szykuje :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='agabass']Ozz miał operację plastyczną i zażyczył sobie dużą kichawę :lol:[/quote]on chciał TRUFLĘ ale nie wyszło :oops: :oops:[/quote]

hahahah ale ma zato teraz piekny klałni nosek hahahha[/quote]hi hi robota w dogomaniackim cyrku mu sie szykuje :wink: :lol:[/quote]

hahahaha no juz jest kilka psow co chodza po scinach ;)

klaun teraz juz jest

nic tylko kase zbierac :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='agabass']Ozz miał operację plastyczną i zażyczył sobie dużą kichawę :lol:[/quote]on chciał TRUFLĘ ale nie wyszło :oops: :oops:[/quote]

hahahah ale ma zato teraz piekny klałni nosek hahahha[/quote]hi hi robota w dogomaniackim cyrku mu sie szykuje :wink: :lol:[/quote]

hahahaha no juz jest kilka psow co chodza po scinach ;)

klaun teraz juz jest

nic tylko kase zbierac :D[/quote]no a namiot wezmiemy od Dagi /ona pewno ma jak miała z leonami pod namiocik jechać to tylko cyrkowy :wink: /

Link to comment
Share on other sites

Buhahahah, dziewczyny, omało nie padłam :lol: :lol: :lol:
Właśnie wracaliśmy ze spacerku z AWF, gdy podszedł do mnie taki dziadek i zapytał się - wskazując na Leona - czy to ten [b]astaf[/b] morderca? :o :lol: :lol: :lol:
Myślałam, że się przewrócę :lol: Może to i [b] astaf[/b], w końcu jego przodkowie nie są znani 8)
Tym, którzy nie zaglądali do mojej galerii, pokazuję jak wygląda mój [b]astaf[/b]
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Zdj_cie000.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Buhahahah, dziewczyny, omało nie padłam :lol: :lol: :lol:
Właśnie wracaliśmy ze spacerku z AWF, gdy podszedł do mnie taki dziadek i zapytał się - wskazując na Leona - czy to ten [b]astaf[/b] morderca? :o :lol: :lol: :lol:
Myślałam, że się przewrócę :lol: Może to i [b] astaf[/b], w końcu jego przodkowie nie są znani 8)
Tym, którzy nie zaglądali do mojej galerii, pokazuję jak wygląda mój [b]astaf[/b]
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Zdj_cie000.jpg[/img][/quote]Maga , ale mnie wystraszyłaś :oops: do teraz leżę w pozycji żółwia przed monitorem i stukam w klawiaturkę z pamięci :wink: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...