Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='HankaRupczewska'][quote name='Alicjarydzewska'] [b]pogoda[/b]zjadło [/quote]


Ooooo, Alicjo, a to słowo ? To pogrubione to ma sie rozumieć akcent ?[/quote] :evilbat: nie osobny wyraz 8)
Widac że dziś poniedziałek bo wszystkie jakieś zmierzłe :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='Alicjarydzewska']a widzisz może byś wpadła co to ... :-?[/quote]

Alicja, ty się unosisz! :o
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] :roll: no chyba nie , siedze na krzesełku :o , na poopie /latać nie umię :wink: /ciężko byłoby oderwać mnie od siedziska :lol: :lol: :lol: /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']przecież widziałam, jak się unosiłaś :o
naprawdę nie zauważyłaś, że na moniotor patrzyłaś jakoś tak z góry?
i do klawiaturki było daleko? 8)[/quote]nie nie nie :-? musiałaś mnie z kimś pomylić :wink: /pewno zajrzałaś do mieszkania Ali -Tuffikowej :wink: ona 2 mieszkania dalej mieszka , też na 4 pietrze :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100']przecież widziałam, jak się unosiłaś :o
naprawdę nie zauważyłaś, że na moniotor patrzyłaś jakoś tak z góry?
i do klawiaturki było daleko? 8)[/quote]nie nie nie :-? musiałaś mnie z kimś pomylić :wink: /pewno zajrzałaś do mieszkania Ali -Tuffikowej :wink: ona 2 mieszkania dalej mieszka , też na 4 pietrze :lol: :lol: :lol:[/quote]

hihihih unosiłas sie unosiłas i sprawdzałaś czy Alka juz aparacik na jutrzejsza sesyjke przygotowała :evilbat: :D
[size=6][b]ogoda[/b][/size] zapewniona :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sayma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100']przecież widziałam, jak się unosiłaś :o
naprawdę nie zauważyłaś, że na moniotor patrzyłaś jakoś tak z góry?
i do klawiaturki było daleko? 8)[/quote]nie nie nie :-? musiałaś mnie z kimś pomylić :wink: /pewno zajrzałaś do mieszkania Ali -Tuffikowej :wink: ona 2 mieszkania dalej mieszka , też na 4 pietrze :lol: :lol: :lol:[/quote]

hihihih unosiłas sie unosiłas i sprawdzałaś czy Alka juz aparacik na jutrzejsza sesyjke przygotowała :evilbat: :D
pogoda zapewniona :wink: :D[/quote]u nas podobno ma padać :-?
a TZ zaczął remoncik balkoniku :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='sayma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100']przecież widziałam, jak się unosiłaś :o
naprawdę nie zauważyłaś, że na moniotor patrzyłaś jakoś tak z góry?
i do klawiaturki było daleko? 8)[/quote]nie nie nie :-? musiałaś mnie z kimś pomylić :wink: /pewno zajrzałaś do mieszkania Ali -Tuffikowej :wink: ona 2 mieszkania dalej mieszka , też na 4 pietrze :lol: :lol: :lol:[/quote]

hihihih unosiłas sie unosiłas i sprawdzałaś czy Alka juz aparacik na jutrzejsza sesyjke przygotowała :evilbat: :D
pogoda zapewniona :wink: :D[/quote]u nas podobno ma padać :-?
a TZ zaczął remoncik balkoniku :lol: :lol: :lol:[/quote]

nununu zadnego deszczyku jutro nie ma mowy :evil: :evil: 0X

ihhih to bedzie remontował z parasolka w łapce :evilbat: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sayma']pogoda zapewniona :wink: :D[/quote]

sayma, żadnej lekcji nie wyniosłaś :-? w Rybniku jest [b]ogoda[/b]

Alicja, niech TZ natychmiast przestanie się wygłupiać z tym balkonem
Mój TZ ma zakaz mycia auta w weekend [size=2]bo wtedy jest urwanie chmury[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='sayma']pogoda zapewniona :wink: :D[/quote]

sayma, żadnej lekcji nie wyniosłaś :-? w Rybniku jest [b]ogoda[/b]

Alicja, niech TZ natychmiast przestanie się wygłupiać z tym balkonem
Mój TZ ma zakaz mycia auta w weekend [size=2]bo wtedy jest urwanie chmury[/size][/quote]

ihihihh dobra poprawie się zaraz :evilbat: :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='sayma']pogoda zapewniona :wink: :D[/quote]

sayma, żadnej lekcji nie wyniosłaś :-? w Rybniku jest [b]ogoda[/b]

Alicja, niech TZ natychmiast przestanie się wygłupiać z tym balkonem
Mój TZ ma zakaz mycia auta w weekend [size=2]bo wtedy jest urwanie chmury[/size][/quote]no to my też tak mamy :( ale raz w miesiącu autko umyć trzeba no i zawsze potem leje :-? , z oknami też tak mam jak umyje to za kilka godzin leje , a remoncik a niech tam przeciez farba jest do elewacji zewnętrznych :wink: :roll:
A sie czepiła tej ,, ogody'' :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100'][quote name='sayma']pogoda zapewniona :wink: :D[/quote]

sayma, żadnej lekcji nie wyniosłaś :-? w Rybniku jest [b]ogoda[/b]

Alicja, niech TZ natychmiast przestanie się wygłupiać z tym balkonem
Mój TZ ma zakaz mycia auta w weekend [size=2]bo wtedy jest urwanie chmury[/size][/quote]no to my też tak mamy :( ale raz w miesiącu autko umyć trzeba no i zawsze potem leje :-? , z oknami też tak mam jak umyje to za kilka godzin leje , a remoncik a niech tam przeciez farba jest do elewacji zewnętrznych :wink: :roll:
A sie czepiła tej ,, ogody'' :eviltong:[/quote]

ja juz siem poprawiłam :evilbat: :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']wczepiłam się jak kleszcz :lol:

kurde, TZ marudzi z drugiegi pokoju, że zwariowałam :-? nie wiem czemu :-?[/quote]to powiedz mu że miejsce w szpitalu już masz zaklepane :wink: /mój TZ tak mówi jak rechoczę do monitora i jeszcze czasem komentuję :-? /
Odkleszcz się bo cię wykręcę , Ozzyemu dziś wykręcałam gadzine /nie mogłam go teraz kropić niczym :evilbat: z powodu tego choróbska/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']no właśnie, on tak głupio komentuje, gdy ja sobie tu cichutko rechoczę
albo wchodzi do kuchni (siedzę tu, gdzie moje miejsce 8) ) i patrzy na moje wypieki na twarzy i odwraca się z niesmakiem :lol:[/quote]nieobyczajny jakiś :wink: wogóle te TZty jakieś taki nieużyte :-? głupio patrzą jak sobie człowiek pół dnia przy kompie spokojnie siedzi :-? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']nieobyczajny jakiś :wink: wogóle te TZty jakieś taki nieużyte :-? głupio patrzą jak sobie człowiek pół dnia przy kompie spokojnie siedzi :-? :lol:[/quote]

właśnie, to już nie można 12 godzin spedzieć przy kompuetrze? :-? I wybuchać smiechem co 5 minut? :-? i jeszcze bezczelny jeden twierdzi, ze uzależniona jestem od dogmanii (on tak mówi: [b]dogmania[/b] )
przecież robię sobie przerwy na sen :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='Alicjarydzewska']nieobyczajny jakiś :wink: wogóle te TZty jakieś taki nieużyte :-? głupio patrzą jak sobie człowiek pół dnia przy kompie spokojnie siedzi :-? :lol:[/quote]

właśnie, to już nie można 12 godzin spedzieć przy kompuetrze? :-? I wybuchać smiechem co 5 minut? :-? i jeszcze bezczelny jeden twierdzi, ze uzależniona jestem od dogmanii (on tak mówi: [b]dogmania[/b] )
przecież robię sobie przerwy na sen :o[/quote]no patrz to faktycznie bezczelność :-? Te TZty tak mają i jeszcze jak człowiek zawoła żeby kawę zrobił i przyniósł to wtrąca swoje 3 grosze że niby ,, ożyła , do realnego świata wraca ''Bezczelność :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='Alicjarydzewska']nieobyczajny jakiś :wink: wogóle te TZty jakieś taki nieużyte :-? głupio patrzą jak sobie człowiek pół dnia przy kompie spokojnie siedzi :-? :lol:[/quote]

właśnie, to już nie można 12 godzin spedzieć przy kompuetrze? :-? I wybuchać smiechem co 5 minut? :-? i jeszcze bezczelny jeden twierdzi, ze uzależniona jestem od dogmanii (on tak mówi: [b]dogmania[/b] )
przecież robię sobie przerwy na sen :o[/quote]

ehhh no wlaśnie mój tez juz marudzi żebym spać szła :evil: :evil: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sayma, no chyba nie będziesz go słuchać :o :lol:

ja raz powiedziałam TZowi, co by mi piwo z lodówki podał, a on się zapowietrzył, ze przecież w kuchni siedzę i on ma przyjść z pokoju mi podać?! a ja się pytam: why not? w koncu ja się nie mogę oderwać, a jemu od TV chyba łatwiej, nie? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Sayma, no chyba nie będziesz go słuchać :o :lol:

ja raz powiedziałam TZowi, co by mi piwo z lodówki podał, a on się zapowietrzył, ze przecież w kuchni siedzę i on ma przyjść z pokoju mi podać?! a ja się pytam: why not? w koncu ja się nie mogę oderwać, a jemu od TV chyba łatwiej, nie? :wink:[/quote]no tak oni tylko mają pilota do odłorzenia na stolik 8) a odejść od kompa :o toż to zbyt skomplikowana procedura :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...