Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='PIKA'][quote name='Olcia']wlasnie wrocilam z grafem ze spaceru i w jedym reku mialam smycz, a w drugiej wiadro z woda, i pełzłam w pozycji zolwia :o[/quote]
:o amstafy Cię atakowały? :o
I Graf nie obronił? :evil:[/quote]

ten spacer przezylismy :lol:
a graf to by pierwszy uciekal :lol: :lol:

teraz to ja juz tylko z wiadrem spacerowac bede

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='Olcia']wlasnie wrocilam z grafem ze spaceru i w jedym reku mialam smycz, a w drugiej wiadro z woda, i pełzłam w pozycji zolwia :o[/quote]

i jak nikt nie wezawl bialych kafftanow[/quote]

Debe mieszkam na pradze i to w dodatku na przeciwko szpitala z duzym oddzialem psychiatryka tutaj nikt nie zwraca uwagi na takie zachowanie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'][quote name='dbsst'][quote name='Olcia']wlasnie wrocilam z grafem ze spaceru i w jedym reku mialam smycz, a w drugiej wiadro z woda, i pełzłam w pozycji zolwia :o[/quote]

i jak nikt nie wezawl bialych kafftanow[/quote]

Debe mieszkam na pradze i to w dodatku na przeciwko szpitala z duzym oddzialem psychiatryka tutaj nikt nie zwraca uwagi na takie zachowanie :lol:[/quote]

a to dobrze

a czy na inne rasy dziala wiadro czy tylko na ASTMany plci zenskiej

Link to comment
Share on other sites

wiecie co tak powaznie to nie wiem czy sie smiac czy plakac z glupoty ludzkiej, a przeciez mozna by ten artykul zupelnie inaczej napisac, tylko biorac pod uwage ze ten pies ze zdjecia to jak dla mnie nawet jak go robili to przy ascie nie stal :o , przecie to jakis zwykly sterydowiec jak dla mnie ale ja sie nie znam wiec glupoty gadam :o
ciekawa jestem kiedy doczekamy sie artykuly ze york zagryzl mysz w domu albo przegryzl kostke wlascicielowi :o

Link to comment
Share on other sites

:o OJ gaduły :-?
Mnie nie ma a one tu rajcują na całego :lol:
[b]Asher[/b]do mnie też nic z Faktu nie przyszło :evilbat:
Dziewczyny a ja nosze w torbie wodę / no w butelce , bo torba mała /bo jakby mnie suczka AST napadła to nie mogę robić żółwia bo Ozzy zaraz by chciał się ze mna bawić , bo on wtedy próbuje polizać po twarzy :lol: Dbsst a ty uważaj bo boksery maja szczękościsk/ :lol: :lol: :lol: / :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']a ja musiałam dziure w kocyku wyrąbać zeby pasek do szelek dopiać :x[/quote]

ja też, ja też :angel: [size=2]cieszę się, jakby było z czego :-? [/size]

Słuchajcie, ale artykuł z mojej ulubionej gazety fakt, zrobił swoje :o Szłam dzis z Leonem i na przeciwko zobaczyłam asta i już, już prawie że się rzuciłam w pozycję żółwia (wyjątkowo nie zabrałam wiadra ze sobą), ale na szczęście rozpoznałam moją sąsiadkę-astkę z bloku :D Pewnie tylko dlatego żyjemy, ja i Leon :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='Alicjarydzewska']a ja musiałam dziure w kocyku wyrąbać zeby pasek do szelek dopiać :x[/quote]

ja też, ja też :angel: [size=2]cieszę się, jakby było z czego :-? [/size]

Słuchajcie, ale artykuł z mojej ulubionej gazety fakt, zrobił swoje :o Szłam dzis z Leonem i na przeciwko zobaczyłam asta i już, już prawie że się rzuciłam w pozycję żółwia (wyjątkowo nie zabrałam wiadra ze sobą), ale na szczęście rozpoznałam moją sąsiadkę-astkę z bloku :D Pewnie tylko dlatego żyjemy, ja i Leon :P[/quote]

Jak moglas wyjsc bez wiadra :o i narazic siebie i psa na z gory przewidziana smierc, w 3-tonowym uscisku :o zastanow sie co robisz :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']
Jak moglas wyjsc bez wiadra :o i narazic siebie i psa na z gory przewidziana smierc, w 3-tonowym uscisku :o zastanow sie co robisz :lol: :lol: :lol:[/quote]

bo to było bladym świtem o 11.00... :oops: teraz wiadro przygotuję sobie już wieczorem :oops: Rzeczywiście, moglismy źle skonczyc, bo to była suka, więc nie miała jąder :lol:

Link to comment
Share on other sites

/[quote name='Olcia'][quote name='Maga100'][quote name='Alicjarydzewska']a ja musiałam dziure w kocyku wyrąbać zeby pasek do szelek dopiać :x[/quote]

ja też, ja też :angel: [size=2]cieszę się, jakby było z czego :-? [/size]

Słuchajcie, ale artykuł z mojej ulubionej gazety fakt, zrobił swoje :o Szłam dzis z Leonem i na przeciwko zobaczyłam asta i już, już prawie że się rzuciłam w pozycję żółwia (wyjątkowo nie zabrałam wiadra ze sobą), ale na szczęście rozpoznałam moją sąsiadkę-astkę z bloku :D Pewnie tylko dlatego żyjemy, ja i Leon :P[/quote]

Jak moglas wyjsc bez wiadra :o i narazic siebie i psa na z gory przewidziana smierc, w 3-tonowym uscisku :o zastanow sie co robisz :lol: :lol: :lol:[/quote]no ale macie problem bo pani nie napisała czy wiadro ma być plastikowe czy emaliowane :wink:
Maga , a Ozzy i tak morde przysuwa do przesmyku między fotelami /chyba mu ukrócę :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']Maga , a Ozzy i tak morde przysuwa do przesmyku między fotelami /chyba mu ukrócę :evil:[/quote]

Ukróć, niech nawet nie drgnie :evilbat:
Leon jest tak smiertelnie obrażony, jak go przypinam, że leży nieruchomo na siedzeniu i ani mysli na mnie choćby spojrzeć, a co dopiero przysunąć się w moim kierunku :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='Alicjarydzewska']Maga , a Ozzy i tak morde przysuwa do przesmyku między fotelami /chyba mu ukrócę :evil:[/quote]

Ukróć, niech nawet nie drgnie :evilbat:
Leon jest tak smiertelnie obrażony, jak go przypinam, że leży nieruchomo na siedzeniu i ani mysli na mnie choćby spojrzeć, a co dopiero przysunąć się w moim kierunku :lol:[/quote]o ty niedobra :evil: a do okienka popatrzeć :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Olcia']tak Alus ukruc go o glowe bedzie mniej morderczy :lol:[/quote]Olcia kiedy będziesz w Rybniku to se toporecek naostze /a na twoje główke :evilbat: /[/quote]

dobra tylko zmyj slady Ozzego bo jeszcze ta mordercza krew w moj krwioobieg wejdzie i co wtedy??? moje karakany ja pozagryzam, a przecie ma byc odwrotnie :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...