Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='dbsst']Ala a jak tam obrzarstow wiecie co ja sie tak nawkaumuczalam ze sie ruszac nie moglam :([/quote]a ja byłam grzeczna , tylko na zakończenie wigili chlipnęłam Whiski i jakoś chyba nie dopasowało się z rybką i potem sączyłam herbatkę miętową :lookarou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']







[IMG]http://img463.imageshack.us/img463/5717/po48uu.jpg[/IMG][/quote]
O Ozzy ma piękkkkny zoładeczek :lol:

[quote name='dbsst']Ala a jak tam obrzarstow wiecie co ja sie tak [B]nawkaumuczalam[/B] ze sie ruszac nie moglam :([/quote]
Matko debeściak cos Ty piła? :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']i to najpyśniejsze pierogi ;-)
A ja do pracy dopiero 2 stycznia :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie:[/quote]

qrcze jak Ci fajnie bez kitu ja mam takiego dola ze musze isc ze szok a na domiar zlego TZ na urlopie siedzi teraz wrrrr temu to dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']qrcze jak Ci fajnie bez kitu ja mam takiego dola ze musze isc ze szok a na domiar zlego TZ na urlopie siedzi teraz wrrrr temu to dobrze ;)[/quote]my wszyscy siedzimy w domku do Nowego Roku więc będzie tłok :sg168: ale fajnie bo tak to się rozmijamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']no co ty jak nie pójdziesz to niby jak ma cię zabić jak cię nie będzie :grins: :hmmmm:[/quote]

znajdzie mnie namierzy i ukatrupi ;)

choooooooolercia to ja bede miala nadrabiania wracajac do domu

DO SZKOLY DO PRACY BIEGIEM MARSZ :robot:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...