Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Cze sis moja zasypana w papierach:loveu:
no ale wiesz ktoś musi pracować, żeby inny miał looozio:diabloti:

[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]
ona tak gada, że niby pracuje siedzi i baki zbija :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

prawda, że mnie toffasz Alu :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][URL]http://images6.fotosik.pl/554/b8da2e532a737fed.jpg[/URL]

[I][B]pikna zima tej jesienii ...ma to swoje uroki :loveu:[/B][/I]:loveu:

[I][B]siemka zapapierzona Alusiowo :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]siemka ... jeszcze troche i wyjde z tego :diabloti:

oczywiście przeczytałam ZAPIEPRZONA :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Tengusia']ciocia wyslalam ci pw odpisz mi prosze ;)[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
poczytałam ...odpisałam :cool2:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']marze o tym :shake::diabloti:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]wiedziałam:diabloti: :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Cze sis moja zasypana w papierach:loveu:
no ale wiesz ktoś musi pracować, żeby inny miał looozio:diabloti:

[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]taaaaaa.....żeby z tej mojej pracy pisalniczej ktoś miał pożytek to ja chętnie to moge pisać ale to są wsio papióry a/a[/B][/COLOR][/FONT]:mad:

[quote name='dbsst']ona tak gada, że niby pracuje siedzi i baki zbija :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

prawda, że mnie toffasz Alu :cool1:[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
KCM:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']tylko człowiek zacznie obgadywanie i o pojawia się obgadywana :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:obrazic:............:evil_lol:



kurde przyspałam sobie :roll: wstałam o 9.07 :diabloti:...a miałam wstać o 8 :oops:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buuuuu nie mam dźwięku:shake: I po co wstawiasz jak ja se nie moge posłuchać:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]posłuchasz w domu :diabloti:...puścisz Ali :roflt: zobaczysz jak będzie walcować :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]posłuchasz w domu :diabloti:...puścisz Ali :roflt: zobaczysz jak będzie walcować :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ala u dziadków a ja zaraz wyjeżdżam na grzybki...trzymaj kciuki żeby były;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ala u dziadków a ja zaraz wyjeżdżam na grzybki...trzymaj kciuki żeby były;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
a co bede z tego miała :hmmmm: ........................................[/B][/COLOR][/FONT] :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye:Qba mi podesłał linka ....masakra :shake:
[COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://www.facebook.com/video/video.php?v=1206185631208&ref[/URL][/U][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa znowu nie wiem co tam jest:placz:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
a co bede z tego miała :hmmmm: ........................................[/B][/COLOR][/FONT] :kciuki:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Odciski na palcach?[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]:diabloti:


:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Odciski na palcach?[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]:diabloti:


:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

:cool1:......... :obrazic:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye:Qba mi podesłał linka ....masakra :shake:
[COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.facebook.com/video/video.php?v=1206185631208&ref[/url][/U][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

nie obejrzalam do konca bo mi sie niedobrze zrobilo :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...