Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='sylwiaskalska']A ja dzisiaj też chyba zjem pizze bo od tego typowo Polskiego jedzenia zatęskniłam za fast foodem :usa he he.
A miałam iść na diete po świętach 8) 8)[/quote]no nie nie ma się co zadreczać po świętach 8) jeszcze przed nami Sylwester i Nowy Rok :roll:
A ja pizzę robię własnoręcznie i jest pychotka , lepsza niż z Pizza hut.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabryjella']A ja wczoraj umierałam i cały dzień przeleżałam z psiurami i gorączka w łóżku:sadCyber: :flop:

[SIZE=1]a ja mam wolne do 20 lutego :B-fly:[/SIZE][/quote]no to się fajnie doprawiłaś ,koniecznie się lecz, a o tym wolnym to już nie musiałaś pisać :puppydog:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabryjella']Ale to nie moja wina, ja nic złego nie zrobilam :nonono2: :sadCyber:[/quote]

Ale ja się tylko wygłupiałam .. :jumpie: wiemy wiemy.. że nic złego - musiałaś raczej zrobić coś dobrego jeśli zaslużyłaś na tyle wolnego :thinkerg: :lol: :lol:
A jak już Twoje zdrówko ?? Lepiej ??

Link to comment
Share on other sites

Ufff , zrobiłam wykrój na ubranko dla Ozzulka ,żeby mi chłoptaś nie marznął .Jutro poszukiwanie pikowanego materiału albo rozbiórka niebieskiego ubranka treningowego i szycie , ale to już będzie robił Tzcik , bo ja kontra maszyna to straszne starcie:baddevil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tusia_is']Tylko sie pochwalcie jak juz uszyjecie ............Pozdrawiamy ...:):):):):calus:[/quote]napewno się pochwalimy , jakby nie wyszło .Jest zimno i jednak Ozzy ze swoim skromnym zarostem nie może sobie pozwolić na długie eskapady tylko krótkie spacerki , więc odzież ochronna niezbędna:great:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']No to czekam na rezultaty walki z maszyna do szycia...:mdrmed:[/quote]nie śmichaj , wykrój z papieru jest , próba na prześcieradle wyszła pozytywnie , wiec jutro tylko walka TZta z maszyną / ciekawe czy uda mi się kupić materiał czy będę musiała pruć ubranko/.A za uszycie TZ liczy na 4pak piffelka

Link to comment
Share on other sites

Debe... ale jak nikt już nie daje rady jeść to sie pierożki zamraża.... będą na obiadek w przyszłym tygodniu :lol:

Alicja - no proszę jakiego masz zdolnego TZta... czekam niecierpliwie na demonstrację efektów.. Ozzik modelowo bedzie pozował - już sie naumiał po tych ostatnich sesjach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiek']Debe... ale jak nikt już nie daje rady jeść to sie pierożki zamraża.... będą na obiadek w przyszłym tygodniu :lol:

Alicja - no proszę jakiego masz zdolnego TZta... czekam niecierpliwie na demonstrację efektów.. Ozzik modelowo bedzie pozował - już sie naumiał po tych ostatnich sesjach ;)[/quote]Koniecznie wlicz do obiadku Dbsst:great:
Gosiu , Ozzy jak mnie widzi z metrem to zwiewa :shocked!:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...