Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']... 25 lipca.... to jeszcze ciut ponad tydzień...
Pamiętamy, zaciskamy:)

pzdr.[/QUOTE]

im bliżej tym większe nerwy i zwątpienie ...ja mam od ortopedy papiery , najlepiej mieć od psychiatry , bo nikt nie chce ryzykować aby posłać do pracy człowieka z deprechą itp .... a ja mam tylko chore stopy i kręgosłup

[quote name='agaciaaa']A ja przeczytałam ptak :mdleje: i nie wiedziałam, o co kaman :evil_lol: chyba czas na kawę :lol:[/QUOTE]

kawa niezbędna , też tak uważam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Noszę kontakty :cool3: To raczej głupota, a nie krótkowzroczność, a na nią nie ma lekarstwa :evil_lol:[/QUOTE]
też bym chciała kontakty a nie mogę :(
a głupota to pochodna mądrości :)
[quote name='Ania!']Ja tam wolę myśleć, że to przemęczenie :evil_lol:

[B]Alicja[/B], też trzymam :kciuki:[/QUOTE]

:cool2:

[quote name='agaciaaa']Może i masz rację... ostatnio dużo pracuję :diabloti:[/QUOTE]

to cza zwolnić i się nie przemeczać


Powiedzcie co zrobic sąsiadowi który od 5 czerwca dzień w dzień wierci , tnie , kuje .... na 48 m chyba rekonstruuje bursztynową komnatę , bo nie wiem co tam jeszcze można innego :roll: jestem wyrąbana na maxa , jakbym co najmniej piechotą na Kasprowy w upał wlazła ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']też bym chciała kontakty a nie mogę :(

to cza zwolnić i się nie przemeczać [/QUOTE]

A dlaczego?

Jeszcze tylko tydzień i zwolnię, a po kolejnym tygodniu mały urlopik ;)


A sąsiada grzecznie spytać kiedy koniec tej rozpierduchy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']A dlaczego?

Jeszcze tylko tydzień i zwolnię, a po kolejnym tygodniu mały urlopik ;)


A sąsiada grzecznie spytać kiedy koniec tej rozpierduchy :diabloti:[/QUOTE]

mam nadwrażliwość gałek ocznych , mam oczy monitorowane w kierunku jaskry od wielu wielu lat , ale na szczęście jeszcze walczymy ;)

a sąsiada grzecznie się nie da spytać , bo on jest INNY :diabloti: on rozum zostawił gdzies chyba w piaskownicy , bo cóż można powiedzieć o człowieku który zaczynając wiercić włącza radio na full

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']mam nadwrażliwość gałek ocznych , mam oczy monitorowane w kierunku jaskry od wielu wielu lat , ale na szczęście jeszcze walczymy ;)

a sąsiada grzecznie się nie da spytać , bo on jest INNY :diabloti: on rozum zostawił gdzies chyba w piaskownicy , bo cóż można powiedzieć o człowieku który zaczynając wiercić włącza radio na full[/QUOTE]

Uuu to niedobrze, ja na szczęście mogę nosić soczewki, bo okularów nienawidziłam ;)

To okna powybijać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Uuu to niedobrze, ja na szczęście mogę nosić soczewki, bo okularów nienawidziłam ;)

To okna powybijać :diabloti:[/QUOTE]

okulary nie są złe ale czasem kontakty by pomogły w życiu

nie powybijam bo 3 piętro :lol:

Link to comment
Share on other sites

Czimomy czimomy fest ;-)

Somsiod kretyn jest jak wrzod na dupie....tysz takigo mialam myslalam ze blok przestawioł ...miesionc remontowol lazienka i dziennie od 9 do 12 nie bylo wody hihihih.....a moj Adik z nocki lazil spac do mojyj mamy bo sie nie dało ......cza przezyc niestety ...niemniej wspolczuwam......

Alicjo........czy u Ciebie tysz tak zerom kopruchy???? idzie ogupiec .........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']Czimomy czimomy fest ;-)

Somsiod kretyn jest jak wrzod na dupie....tysz takigo mialam myslalam ze blok przestawioł ...miesionc remontowol lazienka i dziennie od 9 do 12 nie bylo wody hihihih.....a moj Adik z nocki lazil spac do mojyj mamy bo sie nie dało ......cza przezyc niestety ...niemniej wspolczuwam......

Alicjo........czy u Ciebie tysz tak zerom kopruchy???? idzie ogupiec .........[/QUOTE]

na sąsiada to ja jeszcze kiedyś haczyk znajdę , póki co jestem już tm tak zmęczona że mam po prostu dość , w sumie to najbardziej żal mi psa , bo w te upały nie mam jak siedzieć z nim na podwórku cały dzień ,a on już chodzi cały wypłoszony , co do kopruchów ...w mieszkaniu zabiłam chyba 3 ale po południu nie da się wyjść bez użycia jakiegoś preparatu , do lasku czy na łączkę za szkołą , bo tną jak głupie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']No komary są w tym roku walnięte równo.:shake:Wieczorem chodze między blokami ,a żrą jak durne od wyjścia z klatki:angryy:[/QUOTE]

ostatnio przeczytałam , ze komar to największy przyjaciel człowieka ...człowek sie od niego opędza , zabija a ona dalej do niego lgnie :lol:

[quote name='agaciaaa']Od czego jest proca :diabloti:[/QUOTE]

myślisz że trafię :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Poproś któregoś ze swoich chłopaków :lol: ja też bym bankowo nie temu sąsiadowi co trzeba okno wybiła :evil_lol:[/QUOTE]

mamy taki karabin , nawet 2 do strzelania na kulki to się raczej procą bawic nie będą chcieli ;)

[quote name='maciaszek']Ćwiczenie czyni mistrzem :diabloti:.[/QUOTE]

powybijam wszystkie od parteru do 3go :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...