Jump to content
Dogomania

Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....


wisela1

Recommended Posts

Ania, nie paplaj. Jaki problem? Kochamy się jak nie wiem co. Lunisława to poprostu temperamentna kobietka z ADHD do entej potęgi. Z każdym dniem ładniej chodzi na smyczce. W jej oczach nie sposób sie nie zakochać.... Takiemu spojrzeniu każdy ulegnie. No, jest normalnie PIĘKNA i ma bardzo zgrabne nóżki. Bez szpilek.... Tyle ze ma wysublimowane bardzo smaki... Że kradnie jedzenie? Życie Ją tego nauczyło. Sama się musiała utrzymywać.a że bezrobocie to zaczęła kraść jak zasiłku nie przyznali....
Bonisław po potężnym kryzysie dziś w formie znakomitej. Wiele nie brakowało żeby przez przeszkody skakał. Z wieczornym posiłkiem zaczęliśmy kuracje odchudzającą.... I mam za swoje , już mi robi awanturę ze jest głodny, a wcale wiele nie ujełam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania14p']Fakt, nawet udało nam się z pięć minut pogadać.
[B][COLOR="red"]Elka chce się pozbyć Luny,[/COLOR][/B] bo to co o niej pisze, to pikuś jest, znałam ciekawsze przypadki![/QUOTE]

A skąd Ci to przyszło do głowy? Jedno futro już Ci dałam i do dzisiaj za nim tęsknie.....

Link to comment
Share on other sites

Fanclub Bonisława już stał się niepoliczalny.......... Straciłam rachubę. Wczoraj przyjęliśmy 2 kolejne członkinie ;-)
Jestem bardzo dumna ze takie cudo zechciało ze mną zostać.
Słonko Bonko nadal trzyma formę.
Lunisława? Trzyma sie kurczowo tradycji - rano znowu sajgon... ale co tam, byle zdrowa była.

Link to comment
Share on other sites

Zapowiadali dzisiaj śnieg..... Już się wczoraj rozmarzyłam że rano pierwszym widokiem jaki zobaczę będą ośnieżone tuje za oknem sypialni.... I kaszna, jestem rozczarowana.... Ale moze jutro.....
Dzień cały taki jakiś dziś ponury, senny, cały czas była szarówka.
Dziki przychodzą nam pod sam płot.....A ja początkowo myślałam ze to jakiś biedny psiak sponiewierany i postanowiłąm wystawić jedzonko. Usłyszałam chrumkanie. Wrednota się we mnie odezwała i jeść nie dałam.

Link to comment
Share on other sites

a ja tam lubię ciepło :) Wiem, ze ty zinmolubna jesteś. Ale jak trzeba samemu dbać o opał na ogrzanie chałupy to się radykalizuje nielubienie zimy..... No cóż - ja żałuję, ze nie mieszkam w klimacie cieplym bo lubie mieć drzwi otwarte aby psy sobie same mogły dawkować kiedy chcą wyjść.... No i ile mniej wydatków bylo by na ogrzewanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wisela1']Sposób na oszczędności na ogrzewaniu -
[url]http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,10619759,Energia_z_puszek_od_piwa__czyli_sposob_na_zime_w_cieple.html[/url]

Poczytajcie. Naprawdę ciekawe.[/QUOTE]
Fakt, bardo fajny pomysł :)
Co prawda ja mam porządnie ocieploną chałupę, ale i tak wydatki na ogrzewanie są największe w całościowym kosztorysie domu.... bo nie palimy plastikiem i tym podobnym rzeczami, tylko drewnem (najlepiej z przydrożnych wycinek) i gazem (no tu ceny są - a z resztą - sami wiecie), i nawet nie od rana tylko wieczorem dopiero, bo wcześniej nie ma takiej potrzeby, bo dom sam sie nagrzewa i trzyma cieplo, ale ja i tak wolę lato (byle nie polski lipcopad!)

a kizianki dla pieknego Bonislawa!

Link to comment
Share on other sites

Dalej śniegu nie ma :-( W tv mówią że zimno - nieprawda.
Bonisław wczoraj przez cały dzień nie ucieszył mnie qpalem.... Martwiłąm się bardzo, ale wieczorem problem się sam rozwiązał. Uff... W Jego sytuacji to może być groźne.
Żeby zachęcić Boniowe jelitka do wydajniejszej pracy wychodziliśmy sobie kilka razy poza grafikiem. Gadaliśmy sobie ....Przyglądałam się bacznie Psinie.... Ksieciunio odszedł tak niedawno, to jeszcze bardzo świeża zadra. Ale Gaspar..........ponad dekadę temu, a i tak jeszcze często uronię łezkę. Turek, Zoreczka, Bunia niewiele mniej. Wszystko starowinki z cięzką przeszłością...Za wszystkimi tęsknię. Wczoraj patrząc na Bonisia wypatrzyłam ze starość ma swój cudowny wdzięk.Nałożyły się na to obrazy ze spacerów z moimi poprzednimi seniorami... Inny zupełnie niż niż ten przynależny młodym i zdrowym. Starowinki też na swój sposób cieszą się życiem nawet jeśli cierpią. Czasem bardzo potrzebują pomocy człowieka ale o nią nie proszą. Mają swoją godność.... Czekają.... Kiedy ją dostaną to wstydzą się trochę swej nieporadności, ale tak pięknie za nią dziękują, Wystarczy spojrzec Im w oczka.... nawet te niewidzące.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wisela1']Dalej śniegu nie ma :-( W tv mówią że zimno - nieprawda.
Bonisław wczoraj przez cały dzień nie ucieszył mnie qpalem.... Martwiłąm się bardzo, ale wieczorem problem się sam rozwiązał. Uff... W Jego sytuacji to może być groźne.
Żeby zachęcić Boniowe jelitka do wydajniejszej pracy wychodziliśmy sobie kilka razy poza grafikiem. Gadaliśmy sobie ....Przyglądałam się bacznie Psinie.... Ksieciunio odszedł tak niedawno, to jeszcze bardzo świeża zadra. Ale Gaspar..........ponad dekadę temu, a i tak jeszcze często uronię łezkę. Turek, Zoreczka, Bunia niewiele mniej. [B]Wszystko starowinki z cięzką przeszłością...Za wszystkimi tęsknię. Wczoraj patrząc na Bonisia wypatrzyłam ze starość ma swój cudowny wdzięk.Nałożyły się na to obrazy ze spacerów z moimi poprzednimi seniorami... Inny zupełnie niż niż ten przynależny młodym i zdrowym. Starowinki też na swój sposób cieszą się życiem nawet jeśli cierpią. Czasem bardzo potrzebują pomocy człowieka ale o nią nie proszą. Mają swoją godność.... Czekają.... Kiedy ją dostaną to wstydzą się trochę swej nieporadności, ale tak pięknie za nią dziękują, Wystarczy spojrzec Im w oczka.... nawet te niewidzące[/B].[/QUOTE]

jakie to piekne, jak ładnie napisane.

A u nas rano lekki przymrozek, wszystko było oszronione tak na bialo - aż z psami wyszłam na pola z rana a nie kolo poludnia jak zawsze (czyli dziś mają w gratisie poranny spacer w pola, bo nie wychodze z nimi tam kilka razy na dzień a raz, a na sik i qup tylko na podwórko sobie chodzimy)

Link to comment
Share on other sites

[B]Zapraszamy na bazarek z ozdobami Almi Decor dochód idzie na moje psiaki[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/217880-ALMI-DECOR-śliczne-ozdoby-choinkowe-do-25.11.11?p=18021035#post18021035[/URL]

[B]MAM TEŻ W SPRZEDAŻY KALENDARZE WYBIERZ MIŚKA NA 2012. Cena kalendarza 20 PLN czy ktoś chętny?Zapraszamy:-)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Zmniejszyłam racje żywnościowe dla Bonisława o całe 10 dkg.... Wystraszyłam się bo przez 2 miesiące na doopce narosło prawie 5 kg. Niby dostawał nawet o 5 dkg mniej niż przewiduje norma bo zawsze jest domieszka mokrego, ale doopka rosła.
No to dietka dla Pięknego ze skłonnością do tycia.
Co na to Bonisław?
Awanturuje się że głodny, potrafi ciskać miską.... Pochłania swoje i pędzi do Lunki. Zły jak osa. Warczy i odgania Ją od miski oczywiście tylko po to żeby zassać to czego nie zdążyła jeszcze zjeść.
Lunka? Ona nie ma jakoś parcia na jedzenie, no i zdecydowanie woli coś ukraśc albo porwać ze śmieci....

Ą śniegu dalej nie ma.....

Link to comment
Share on other sites

Apetyt u Bonisława może być przejściowy. Tina, jak przyjechała do mnie, ważyła 11 kg i w bardzo krótkim czasie doszła do 18 kg. A jak się już nasyciła, to łakomstwo minęło i potem już nie tyła, nawet spadła nieco na wadze.
A Lunka woli najwidoczniej to, co sama sobie upolowała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=royalblue][B]I jeszcze jeden bazarek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/218082-Ceramika-i-nie-tylko-%E2%80%93-zr%C3%B3b-prezent-komu%C5%9B-lub-sobie.-Na-Bono.-Do-2-XII-22.00.?p=18042901#top[/url]

[/B][/COLOR][/SIZE] Polecamy się względom naszych drogich podrzucaczy!

Link to comment
Share on other sites

Lunka skociała. Gra w hokeja z Hektorkiem jakimś wykopanym skądś guzikiem... A jaki raban przy tym.... Lusia siedzi na komodzie i "wychodzi z siebie" rada by się przyłączyć ale lęk przed Luną jak dotąd zwycięża, choc już dzisiaj były już pierwsze nieudolne próby zabawy z Lunią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...