Jump to content
Dogomania

RACIBÓRZ 28.08.2005 - KRAJÓWKA


Aluzja

Recommended Posts

[quote name='matrix.....']Owczarki szkockie długowłose
Psy klasa otwarta
ARAB MAN Wielowiejska Zgraja
CENT z Psiej Oazy
OLD GOLDEN GATES Zero
PIERRO Junior
Suki klasa młodzieży
LADY DAYANA Złote Gwiazdy Szkocji
MON AMOUR Ducatti
klasa pośrednia
ABA Wielowiejska Zgraja
AMA Wielowiejska Zgraja
LUCRECJA Actis
klasa otwarta
REDA Actis[/quote]


No dziękuję ślicznie za stawkę matrix :lol: !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My jeszcze nie wiemy czy pojedziemy. Wszystko okaże się po wyst. w Nowym Sączu - też mamy champ. mł. do skończenia... W sumie to chcielibyśmy troszkę odpocząć, choć do Raciborza nie mamy daleko...

[b]matrix...[/b] jak już masz ten katalog, to mogłabym prosić o zeszłoroczną stawkę dogów niem. (arl. i czar.)

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Anovi jestem :)

sprawdzam ten katalog i sprawdzam i zwątpiłem:dogów niemieckich w umaszczeniu czarnym i arlekin nie było :D

Były natomiast dogi niemieckie błękitne 3 psy i 2 suki,
a także dogi niemieckie w umaszczeniu żółtym i pręgowanym odwrotnie niż poprzednio 2 psy i 3 suki :)

Anovi tym bardziej powinnaś jechać to wstyd, żeby nie było zadnego arlekina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"aniaDark"']Można prosić o zeszłoroczną stawkę owczarków szetlandzkich (sheltie)?[/quote


Pojedyńczo w klasach:
psy
klasa młodzieży
JON BON JOVI Ventora
klasa pośrednia
ORFEUSZ SWEET BOY Metamorfoza

suki
klasa szcczeniat
SAMBA SALISSANTE From Beardetkowo z Szetlandu
klasa pośrednia
HONORIS CAUSA Excellens Vivarium
klasa otwarta
AMIDALA Ze Zguby Elfów
klasa championów
BELLA Kropelka Oceanu
klasa weteranów
JENNY Kropelka Oceanu


Ja już zglosiłem Matrixa, opłaciłem i czekam teraz na potwierdzenie. Pewnie i w naszej rasie nie będzie tłoku :)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, może idiotyczne, ale...
Wczoraj wpłaciłam na konto związku w Raciborzu opłatę za wystwę za dwa pieski. Jednak dziś okazało się, że nie możemy jechać. I tu moje pytanie do Was: czy można tą sume jeszcze jakoś odzyskać? Dodam , że zgłoszenia jesszcze nie wysłałam. Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kattka']Mam pytanie, może idiotyczne, ale...
Wczoraj wpłaciłam na konto związku w Raciborzu opłatę za wystwę za dwa pieski. Jednak dziś okazało się, że nie możemy jechać. I tu moje pytanie do Was: czy można tą sume jeszcze jakoś odzyskać? Dodam , że zgłoszenia jesszcze nie wysłałam. Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź.[/quote]
Oczywiście, że możesz odzyskać sumę, ale - podejrzewam - że parę złotych na opłatę manipulacyjną utracisz. Zadzwoń do O/RAcibórz i powiedz o swoim problemie. Prawdopodobnie będziesz musiała napisać pisemko w tej sprawie i wysłać do Raciborza.
A więc telefon do Raciborza i ... do dzieła. Daj znać na forum, jak Ci poszło.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Wyslalam zgloszenie mailem ,ale nie przyszlo mi potwierdzenie odebrania ...tak ,ze nie wiem czy jedziemy czy nie???[/quote]

Mi wysłali potwierdzenie mailem ze pies przyjety, ja najczesciej robie tak ze oprocz maila drukuje wysłana wiadomość i faksuje dodatkowo

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj dostalam priorytetem potwierdzenie i mam numer 597 :o :eek2: :eek: :eek3: -strasznie malo psow zgloszonych - pewnie dlatego tak przedluzali termin...
Katalog powinien byc lada moment,bo mi wyskakuje,ze nie mozna wyswietlic strony ,wiec pewnie wprowadzaja zmiany.

Link to comment
Share on other sites

No to rzeczywiscie malo, ale fajnie, ze masz to potwierdzenie :wink: . W Czestochowie naliczylam sie ok.300 wystawcow, wiec nawet jakby to przez 2 pomnozyc to i tak tez malo :roll:
Co do strony Raciborza - to o tej godzinie ktos pracuje w oddzialach :o :lol:.....obys miala racje [b]resuruss[/b] :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...