Jump to content
Dogomania

RACIBÓRZ 28.08.2005 - KRAJÓWKA


Aluzja

Recommended Posts

[quote name='karenina']Jakies takie małe te wystawy teraz, to fakt. My na jutro do rzeszowa mamy 560, a chyba po nas jeszcze 10 psów jest tylko.[/quote]
Trochę odbiegnę od tematu - we Lwowie/UA (CACIB) zgłoszonych było 449 psów! A do Kiszyniowa/Mołdowa (też CACIB) - coś ok. 350. Może to sprawa finansów? Bo wystawy są coraz droższe. I jedynie na stronie O/Chorzów doczytałam się, że nie tylko drugi jest tańszy, ale i trzeci pies też!!! To warto rozpropagować, bo ja ostatnio biorę 4 psy. :lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='resuruss']Asiaczek!!!Ja spotkalam sie juz z taka "promocja" ze : pierwszy normalna cena
drugi tanszy od pierwszego
trzeci tanszy od drugiego
czwarty od trzeciego piaty 50% ceny
a szosty i wzwyz za darmo!!!!!
I to tez Chorzowski oddzial!!!![/quote]

:loveu: WOW :loveu: No to juz wiem, gdzie napewno bede jezdzic na wystawy. Na razie mam jednego psa, narazie :evilbat: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anyia']kochani..
czy ja mam zwidy czy jeszcze w ub tygodniu na stronie oddzialu raciborskiego byla informacja o tym ze termin przyjmowania zgloszen przedluzono do 14.0.05.. czy widzialam to gdzies indziej???
a & malamuty[/quote]

Nie martw sie, z twoimi oczami wszystko w porzadku :lol: . Tak, taka informacja byla jeszcze 2dni temu :wink: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][quote name='anyia']kochani..
czy ja mam zwidy czy jeszcze w ub tygodniu na stronie oddzialu raciborskiego byla informacja o tym ze termin przyjmowania zgloszen przedluzono do 14.0.05.. czy widzialam to gdzies indziej???
a & malamuty[/quote]

Nie martw sie, z twoimi oczami wszystko w porzadku :lol: . Tak, taka informacja byla jeszcze 2dni temu :wink: :evilbat:[/quote]

no to cos tu nie halo
wlasnie dzwonilam do oddzialu w sprawie wyjasnienia ale mimo iz napisane jest ze sekretariat czynny jest dzis do 17stej, nikt nie odbiera.. odzywa sie tylko ,, sekretarka''
otoz przyszlo do mnie dzis potwierdzenie zgloszenia.. z adnotacja ze do doplaty mam 20 pln
60 zaplacone do zaplaty 20
ciekawe dlaczego skoro oplaty dokonalam 10.08 a termin zgloszen byl do 14stego
napisane jest owszem ze po terminie oplata jest wyzsza o 20 pln.. ale do diabla przeciez na dowodzie wplaty mam wyrazna pieczatke ze zaplacono 10.08
i o co tu chodzi??
znowu bede tracila czas na stanie w kolejce po numer startowy mimo iz powinnam dostac go do potwierdzenia
krew mnie zalewa :evil:
a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']Nie wiem o co chodzi, to wyglada na zwyczajny blad. Szkoda tylko, ze ty na tym ucierpisz :-? Chyba nie masz wyjscie i bez stania w kolejce sie nie obedzie :roll:[/quote]

tylko przez ten blad musze wyjechac jakas godz wczesniej niz planowalam
podejrzewam ze kolejka do sekretariatu bedzie spora
rany!! jak wszystkiego trzeba pilnowac
od dzis bede wydzwaniala do oddzialow z zapytaniem czy aby wszystko w porzadku z moimi zgloszeniami i oplatami :evilbat:
a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

Itka,a ska ty masz taka informacje? Bo na stronie o/racibórz w info o wystawie jest kwota 60 zł. 80 zł dotyczy wpłaty po terminie, czyli po 7.08.:

Termin przyjmowania zgłoszeń : 07.08.2005 r.

krajowi zagraniczni

Wysokość opłat : za pierwszego psa z katalogiem : 60zł 20€

za następne psy (bez katalogu) : 55zł 15€

interchampiony, szczenięta, weterani (bez katalogu) : 20zł 10€

konkurs Młody Prezenter: 10zł 5€

Opłaty wnoszone po terminie oraz w dzień wystawy

niezależnie od klasy i ilości zgłaszanych psów : 80 zł za każdego psa !

Wszystkie zgłoszenia faxem i e-mailem prosimy potwierdzać ich czytelność w biurze Oddziału.

Link to comment
Share on other sites

na stronie oddzialu byla informacja ze termin przyjec zostal przedluzony do 14.08.05.. a co za tym idzie i jest calkiem logiczne termin oplat uplywa z dniem przyjec
skoro ja zaplacilam 10.08 a termin przyjmowania zgloszen byl do 14stego to chyba cos tu nie gra
dlaczego mam robic doplate skoro zmiescilam sie w terminie
a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']anyia, nie wiedze powodu zebys miała dopłacac.. Fakt, przeciez było przedłuzone.. Widac ktos kto ksiegował wymyslił sobie inaczej.[/quote]
:D to chcialam uslyszec :D
niby 20 pln to nie majatek ale nie widze powodu dla ktorego mialabym je doplacac
bede walczyc :evilbat: :wink:
a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Asiaczek!!!Ja spotkalam sie juz z taka "promocja" ze : pierwszy normalna cena
drugi tanszy od pierwszego
trzeci tanszy od drugiego
czwarty od trzeciego piaty 50% ceny
a szosty i wzwyz za darmo!!!!!
I to tez Chorzowski oddzial!!!![/quote]
Naprawdę!? No to trzeba będzie pochwalić p. Prezesa Wojtka z O/Chorzów. Ja nie wiedziałam o takiej ciekawostce, ale teraz już wiem. :lol:
Ależ z Niego pionier...!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie niezly pomysl byl !!!Jak ja zalowalam ,ze nie mam tylu psow zeby chociaz raz za frico wystawiac. :wink:
Niemniej jednak takie postanowienie organizatorow wzbudzilo mieszane uczucia wsrod wystawcow.Hodowle posiadajace duzo psow pozglaszaly wszystkie ( nawet po kilka w klasach ) i blokowaly "pojedynczych" wystawcow.Kazdy medal ma dwie strony. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Faktycznie niezly pomysl byl !!!Jak ja zalowalam ,ze nie mam tylu psow zeby chociaz raz za frico wystawiac. :wink:
Niemniej jednak takie postanowienie organizatorow wzbudzilo mieszane uczucia wsrod wystawcow.Hodowle posiadajace duzo psow pozglaszaly wszystkie ( nawet po kilka w klasach ) i blokowaly "pojedynczych" wystawcow.Kazdy medal ma dwie strony. :wink:[/quote]

No fakt :splat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...