Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Witam Wszystkich serdecznie,
Przez te wakacje w Poznaniu mam takie zaległości w dogo, ze nie nadążam z czytaniem, nie mówiąc o pisaniu.:evil_lol:

[B]Nitencja,[/B] gratuluję zdrowego, pięknego miotu Roxi, niech się dziewczynki zdrowo chowają.

Wybaczcie lakoniczność ale przy cudzym kompie jakoś mi nieskładnie wszystko idzie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry wszystkim:) Druga doba za nami, dziś już spałyśmy aż do czwartej:evil_lol: Dziewczynki przybierają na wadze, strasznie męczą Roksika, pijawki okropne, a Roksana jest doskonała mausią i już nauczyła się liczyć do czterech, zaraz szuka, gdy któraś się zawieruszy. Panowie (Alex, Matys, Jantar) nie bardzo rozumieją, co się dzieje. Pkazałam tatusiowi, co narobił, ale nie przejął się bardzo. Kasi mija powoli depresja poporodowa;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie z powrotem :lol:
Od 5:30 jestem już w domu :roll:. Zdrzemnąłem się jakieś 2 godzinki, ale po 9,5 spędzonych nocą za kółkiem nadal mam oczy na zapałkach i jestem całkiem "pitomy" :shake:. I pomyśleć, że jeszcze wczoraj o tej porze pływałem w morzu :roll:
P.S. Aleście tych postów naprodukowali, kiedy mnie nie było :mad: :crazyeye: :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[B]Welszyk[/B]-zdrowiej szybciutko, bo pierwsze dni w nowej szkole sa ważne ..masz weekend na wyleczenie choróbska i w poniedziałek do szkoły :p ( nie lzja bolnym być ;))

[B]Bo[/B] -teraz będzie coraz lepiej, spoko. A to,że panowie nie kumaci w kwestii dzieci-nie dziwota ;):diabloti: i tak dobrze,że Alex nie zemdlał podczas porodu :diabloti:
Zawsze lubię ten czas pomiędzy 6-21 dniem, kiedy maluchów jeszcze nie dokarmiam, sunie po nich sprzatają, z kojca jeszcze nie wychodzą, nic nie zżeraja nadprogramowego...czas relaksu , relaksu to czas. Potem jest weselej, jak się towarzycho po chacie rozłazi i broi , koopy wali gdzie popadnie ,szama wszystko,co w paszczę wpadnie ( dzieciom Hexy "wpadł" kabel łaczący komp i aparat:diabloti: , odłączony od spzrętu,ale nie schowany,,no i miałam go w 5 kawałkach :mad:)

[B]ela[/B]-pierwsze koty za płoty-nawet jak we Wrocku cos nie wyjdzie, to w końcu po to sie ze szczeniakiem jeździ,żeby się uczył i nabierał doświadczenia. Więc spoko i luzik , będzie dobrze :p

[B]bogula[/B]-a we Wrocku będziesz ??? jakbys się mooooooocno postarała :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

[B]Nitencjo, bo,[/B]

Wielgasne gratulacje z okazji szczesliwego powiekszenia Rodziny :loveu: Ciesze sie razem z Wami i zycze zdrowego odchowu sceniakow, a potem znalezienia im fajnych, psiarskich i troskliwych domkow :loveu:
Fajne wybralyscie im imionka! Bardzo oryginalne, a zarazem takie, ktore doskonale sprawdza sie jako "domowe" :razz:
[B]
Welsh Terrier,[/B]

A co to za chorobsko w srodku upalnego lata, he? Kuruj sie, bo inaczej ostatnie promienie slonka bedziesz ogladac zza okna, z aspiryna i pewnie jakims paskudnym syropem ... brrrrr ... Duzo zdrowka! :-)

[B]bosik,[/B]

My juz po urlopie ... Rany ... czy mozna porzadnie wypoczac w ciagu 3 dni? :shake: Mamy jednak ogrom wspomnien, bo nie uronilismy ani minutki z tego urlopu. Czas na maksa wypelnilismy fajnym zwiedzaniem, spacerami, masazami, troche sie biologicznie odnowilismy :razz: i odrobinke poleniuchowalismy :-) Najfajniejszy jednak bylo to, ze turystow byla wrecz ilosc sladowa. Glownie Ci, ktorzy przyjezdzaja do sanatoriow i mamy z dziecmi ...
Nie mniej juz teraz planujemy jakis bardziej obfity odpoczynek :p Przelom roku bedzie chyba najodpowiedniejszy na podroz w cieple kraje i zlapanie kolejnego oddechu natchnienia :cool3:

[B]Elu,[/B]

Nikt Cie nie pogoni. Wszyscy bedziemy tutaj za Ciebie sciskac kciuki i zobaczysz, wszystko bedzie dobrze. Tylko troszke wyluzuj, odprez sie i mysl pozytywnie :loveu:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swallow']No ja właśnie nie wiem czy na pewno dobrze :eviltong: . Kupując Serenę w książeczce zdrowia wypisanej przez hodowczynię jak byk mam napisane SERENA z Turzycowych Kniej i wydawałoby się że ona wie najlepiej jaki przydomek ma jej hodowla, natomiast w rodowodzie mam już zapisane SERENA z Turzycowych Kniei :cool3: . Zgłaszając sunię na wystawy zawsze zgłoszałam ją z pisownią przez "j", a bardzo często w katalogu już była pisana przez "i" . Muszę zapytać się p. Wilkowej co ona sama o tym myśli :evil_lol:[/quote]
Nazwa hodowli "z Turzycowych Kniej" jest na pewno prawidłowa :roll:, a to co wpisują do różnych dokumentów w oddziałach związku to całkiem oddzielna historia :crazyeye: :mad: :shake: :angryy:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Raczej na pewno nie z mojej rodziny ;-). A skąd w ogóle wyszło, że to miałam być ja? :niewiem:[/quote]

Tak jakoś usłyszało się od Pana który kupił od nas szczeniaczka. ;)
I podobno ten ktoś ładnie wytrymował pieska... :cool3: :cool3:

Jakoś padło na Ciebie albo na Twoją rodzinę ;) Ale to może był jakiś błąd ;) Widocznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Nazwa hodowli "z Turzycowych Kniej" jest na pewno prawidłowa :roll:, a to co wpisują do różnych dokumentów w oddziałach związku to całkiem oddzielna historia :crazyeye: :mad: :shake: :angryy:.[/quote]

My mamy dobrze napisane w rodowodzie "z Turzycowych Kniej". Jak się wpiszę w Google "Amir z Turzycowych Kniej" to znajdzie parę zagadnień, i jest napisane "[COLOR=#cc0000]Czy chodziło Ci o: [/COLOR][URL="http://www.google.pl/search?hl=pl&hs=oFV&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl-PL:official&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=amir+z+turzycowych+kniei&spell=1"]amir z turzycowych [B][I]kniei[/I][/B][/URL] " :mad: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']
Mam pytanko do Was - co to za grzyb?

[IMG]http://i45.photobucket.com/albums/f81/Ali26762/Inne/PICT9079.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.photobucket.com/albums/f81/Ali26762/Inne/PICT9074.jpg[/IMG][/quote]
Według mnie podgrzybek złotawy (bardzo smaczny) :cool3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bo']Ja jeszcze nie wiedziałam, jak płeć:) Hmmm i nie wiem, czy to dobrze, że same baby. A może się pomyliła Kasia, zmęczona taka i nie widzi;)[/quote]
Wielkie gratulacje dla szczęśliwej mamusi, tatusia i opiekunów :klacz: :klacz: :klacz:

[IMG]http://img391.imageshack.us/img391/3773/dzidzi26kp.gif[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/3773/dzidzi26kp.gif[/IMG]

Szkoda, że przebywałem tak daleko bo jestem niezłą akuszerką :cool3: :razz: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']
BTW.Apropo grzybkow i innych takich...Reflektuje ktos na takiego delikwenta ? :razz:

[IMG]http://img68.imageshack.us/img68/9440/tndsc04901ba9.jpg[/IMG]

:diabloti:[/quote]
Niestety, moja teściowa już dawno na tamtym świecie, więc nie potrzebuję ;) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Welsh Terrier']My mamy dobrze napisane w rodowodzie "z Turzycowych Kniej". Jak się wpiszę w Google "Amir z Turzycowych Kniej" to znajdzie parę zagadnień, i jest napisane "[COLOR=#cc0000]Czy chodziło Ci o: [/COLOR][URL="http://www.google.pl/search?hl=pl&hs=oFV&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl-PL:official&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=amir+z+turzycowych+kniei&spell=1"]amir z turzycowych [B][I]kniei[/I][/B][/URL] " :mad: :angryy:[/quote]
Moje sunie mają (na szczęście :roll:) w rodowodach wpisaną prawidłową nazwę hodowli: "z Turzycowych Kniej" :cool3: :loveu: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam serdecznie !!![/B]

Dzięki wszystkim za słowa otuchy :loveu:
Właściwie to jest mój cel obycie Szczęściarza i mnie z ringiem,
i mały stres ;) dobrze nam zrobi, ponieważ będzie to nasz debiut.
Dore zawsze wystawiał syn, a teraz wypchał się sianem :mad:
jak zwykle postawił nas przed faktem dokonanym :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...