Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='zadziorny']No jakich ty Wy tych kumpli macie :shake: :mad: :hmmmm:. Bezczelni i nieużyci tacy, wredoty jedne :diabloti:. Takie numery wyciąć swoim kumpelom :mad: :cool1: :evil_lol:[/quote]



nie ma się co dziwić to Roman G. ich skusił becikowym:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='zadziorny']No jakich ty Wy tych kumpli macie :shake: :mad: :hmmmm:. Bezczelni i nieużyci tacy, wredoty jedne :diabloti:. Takie numery wyciąć swoim kumpelom :mad: :cool1: :evil_lol:[/QUOTE]
Bądź lepszy kumpel i powiedz co można kupić, żeby sobie krzywdy nie zrobić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][B]Ali[/B], jak rozumiem jestes w szale trymowania, przygotowywania i ekscytacji :razz: Zobaczysz, bedzie dobrze i wrocicie z medalikiem :loveu: :multi: Bedziemy za Was trzymac wszystkie kciukasy :-)[/QUOTE]
Heyka :)

Ooooo, dokładnie to mam, [B]Wind[/B], ten szał :D
O kciukasy będziemy prosić jutro, a co do medalu to mamy szansę na złoto i w takim samym procencie nawet na srebro :multi:
Jesteśmy już po śnieżnym spacerku, zaraz piesa zostaje w domu, a ja mykam na zakupy przedwystawowe.

Miłego popołudnia wszystkim :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OMM']No widzisz [B]coztego[/B] to chyba ja jakaś niepełnosprytna jestem, bo tylko materiałowe spotykam.:roll: Dzwoneczek lub cokolwiek wydające dźwięk musi być w środku a piłeczka raczej nie jednorazowa. Czyli umiarkowanie twarda.
Chodzi o to by niewidomy pieseczek mógł się bawić ukochaną piłeczką, teraz się gubi biedak i piekielnie wkurza, że Figa sprytniejsza i dwie piłki na raz goni:evil_lol: Normalnie, jak facet:mad:
[quote]
[B]OMM[/B] - Vigusiowa piłeczka ciężarek jest prawie nie używany - z lanej gumy jaskrawo - pomarańczowy w środku ma miluśi dzwoneczek -jak nic nie znajdziesz w sklepach to mogę przysłać:lol: w prezencie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']
[B]OMM[/B] - Vigusiowa piłeczka ciężarek jest prawie nie używany - z lanej gumy jaskrawo - pomarańczowy w środku ma miluśi dzwoneczek -jak nic nie znajdziesz w sklepach to mogę przysłać:lol: w prezencie:loveu:[/quote]
Ach:multi::multi: my chętnie odkupimy, skoro nie używacie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Oczywiście :)[/quote]
Wszystko zależy od tego, do czego jest Ci potrzebny i jaką kasą dysponujesz :cool3:. Gdybym kupował dla siebie, to wybrałbym taki około 2500 PLN. Bez zbędnych bajerów, ale z dwurdzeniowym procesorem, co najmniej 1 GB pamięci operacyjnej i niezłą kartą graficzną (min. 256 MB pamięci). Nie wiem czy nie warto byłoby trochę poczekać i kupić go już wraz z Vistą na pokładzie :hmmmm: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Wszystko zależy od tego, do czego jest Ci potrzebny i jaką kasą dysponujesz :cool3:. Gdybym kupował dla siebie, to wybrałbym taki około 2500 PLN. Bez zbędnych bajerów, ale z dwurdzeniowym procesorem, co najmniej 1 GB pamięci operacyjnej i niezłą kartą graficzną (min. 256 MB pamięci). Nie wiem czy nie warto byłoby trochę poczekać i kupić go już wraz z Vistą na pokładzie :hmmmm: :roll:[/quote]
[B]zadziorku[/B] ale teraz z Vista na pokładzie na pewno nie będzie kosztował 2500 PLN netto:roll: o tych parametrach co piszesz. Trzeba by było poczekać z rok:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Zadziorny[/B], ja slyszałam od mojego "mózga" komputerowego, który miał/ma Vistę na teście, ze to nie żaden cud, ze nowości to tam tyle, co kot napłakał, słowem skóra nie warta wyprawki i tylko rozreklamowane ([SIZE=1]trudne słowo[/SIZE]):evil_lol:

Teraz sobie przypomniałam, że mówił, że duzo programów nie jest kompatybilnych z tą Vistą, na gwałt je przeprogramowują.

Co nazywasz zbędnymi bajerami? Proszę uściślić. Ja mysle, ze extra, super karta graficzna to potrzebna plastykowi albo młodym do gier.
Czy ta, którą podałes to poprostu dobra, czy taka extra?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']
Co nazywasz zbędnymi bajerami? Proszę uściślić. Ja mysle, ze extra, super karta graficzna to potrzebna plastykowi albo młodym do gier.
Czy ta, którą podałes to poprostu dobra, czy taka extra?[/quote]
Dla mnie zbędny bajer to np. czytnik kart pamięci "9 w 1" lub "16 w 1", funkcja "light scribe" w nagrywarce czy karta graficzna za 2000 PLN :shake:. Ja niedawno podrasowałem nieco swojego kompa poprzez dodanie 512 MB pamięci i wymianę karty graficznej z MX440 64 MB na Radeon 9550 z 256 MB :roll: i komp śmiga teraz jak złoto :cool3: :multi:.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]To się nazywa Intel Pentium Duo Core. Ostatnio kupowałam służbowe komputery. Z takim procesorem i średnia kartą, monitorem płaskim 17 cali można nabyć w granicach 2600-2800 (Windows XP home edition).[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Z komputerami jest jak ze sprzetem fotograficznym. Dopasowanie jednego i drugiego nalezy zaczac od identyfikacji i potrzeb i srodkow :-)

Np. komputer dla mojej Mamy i Babci, to przede wszystkim maszyna do pisania, komunikator ze swiatem (poczta internetowa, faxowanie, przesyl glosu i obrazu), narzedzia dla prostych gier i nieskomplikowanej obrobki zdjec, oraz (co absolutnie konieczne) TV wraz z cyfrowym zapisem filmow :evil_lol:
Nie ma wiec sensu inwestowac w najnowszy system operacyjny, czy doskonale karty graficzne lub muzyczne. Optymalizacja sprzetu nie moze oczywiscie powodowac dyskomfortu wynikajacego z opoznien w pracy programow lub niewydolnosci systemu, stad na pewno decyzja o sredniej klasy procesorze i co najmniej 1GB pamieci podrecznej. Reszte kasy zainwestuje (tak, tak moje drogie na Zajaczka moja Mama dostanie nowy sprzecik :loveu: ) w sliczna klawiature i myszke, bo moja Mama to taka estetka jest :p

Taki zestaw bylby natomiast zupelnie bezuzyteczny dla mnie, zaczynajac od systemu operacyjnego a konczac na myszy :loveu: I nie gancie tak Visty. Dla mnie istotna jest wersja 64 bitowa, poniewaz optymalizuje m.in. prace z PSCS2, ktory jak wiadomo jest dla mnie kluczowy ;) Gdyby nie to, to spokojnie moglabym na XP Home Edition pracowac :-)

[B]coztego[/B], istnieje takie powiedzonko "Nie musisz byc zlotnikiem, aby kochac diamenty. Wystarczy, ze zlotnika zatrudnisz". Bardzo pozyteczne, oszczedzajace czas, oraz wbrew pozorom oszczedzajace rowniez pieniadze. Mocno doswiadczam tego teraz. Zatrudnilam dobrego Insektora Nadzoru :loveu: (to juz wiemy, nie? :cool3: ), ktory optymalizuje moje zapedy w kupowaniu tego i owego, przy czym to i owo bywa czasami zgubnym bublem dla portfela :evil_lol:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Ale ona ma tylko 320 pikseli wysokości :roll:.[/quote]

nie chcę z Tobą zadzierać :roll:, już się poprawiam.

Zdjęcie w całej okazałości + Dziadek jako bonus :razz:
[IMG]http://img110.imageshack.us/img110/6610/wisics9.jpg[/IMG]

Jak już szaleć to szaleć - zeszłotygodniowe harce na śniegu:

[IMG]http://img185.imageshack.us/img185/5500/sniegej0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3268/snieg2bo9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']
[B]coztego[/B], istnieje takie powiedzonko "Nie musisz byc zlotnikiem, aby kochac diamenty. Wystarczy, ze zlotnika zatrudnisz". [/QUOTE]
No przecież mam [B]zadziornego[/B] :cool3:
[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]To się nazywa Intel Pentium Duo Core. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
I to jedyny dwurdzeniowy? No to jeszcze pociągnę watek, co nam daje taka dwurdzeniowość? :razz:
Aha, i co to są te czytniki kart 9w1 czy 16w1? :roll:

Jednak muszę się co nieco dokształcić, nawet nie będąc złotnikiem, trzeba odróżniać karaty od kilogramów :p Wydobędę jakieś fachowe strony i będę czytać (skoro Wind kupowała Muratora, to ja tez mogę się poświęcić ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'][B]dolika[/B], teraz fotki są za duże :( maksymalna wielkość to 500x500 pikseli[/quote]

już się poprawiłam [B]coztego :oops:[/B]

a nawiązując do kącika informatycznego - to czasem można trafić na ciekawą okazję, gdy jakaś firma robi wymianę sprzętu.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Te czytniki kart, to są do odczytu różnych kart, które masz np w aparatach fotograficznych czy komórkach z bajerami. Zamiast wgrywać specjalny program do swojegu typu aparatu i łączyć aparat z komputerem, wsadzasz kartę w paszczę i kopiujesz. Zamiast wbudowanego czytnika można kupić zewnętrzny podłączany do portu USB. Kosztuje to cudo 30-40 zł. A że producenci elektroniki nie porozumieli się co do standardów kart to funkcjonuje ich bardzo dużo. I im więcej formatów taki czytnik obsługuje to wygodniej.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...