Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

ufff przedzierając się przez krzaki i błota dotarłam wreszcie do pracy, po tym karkołomnym wysiłku pozwolę sobie poczęstować się kawką rozpuszczalską od [B]bosa [/B]na dobry początek dnia.
Byle do "łikendu" ;)
[B]
zadziorny [/B]fotkę trochę przycięłam, bo z drugiej strony patyka był przyczepiony mój Dziadek :) następne będą większe obiecuję

MIłEGO PIĄTKU WSZYSTKIM!

Link to comment
Share on other sites

[B]bosik[/B] - dziękuje za kawkę wzięłam rano cichaczem po ciemku jeszcze w bamboszach i wałkach;) więc nic nie mówiłam -- pychotka była:loveu:
[quote name='zadziorny']Taa :roll:, basen zaliczony, norma wykonana i pobasenowe piffko skonsumowane :loveu: :multi:. [B]INA[/B], a jak z Twoim pływaniem :???:[/quote]
[B]zadziorny[/B] - nie mogłam być bo nie mogłam:cool3: ale mama wyrabiała za mnie metry za to ja czytałam całą pocztę którą mi podsyłałeś - dzięki:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']...[B]Magicnesca[/B].......Nesca z mleczkiem i cukrem, [B]Flaire.[/B]...herbatka......pychota:eviltong::cool3:
[B]Ibolya,Wind,INA,rita,Kardusia,Kliwia,Ela-h,borsaf,OMM,jovana,coztego[/B]....właśnie[B] coztego [/B]ostatnio gardzi naszymi kawusiami i herbatkami.....bo jakiś wielbiciel nam ją podkrada..:mad: :evil_lol:...i serwuje........rogaliki[/quote]
Dla mnie nikt kawusi nie przewidzial, to SE sama zrobie! :kaffee_2: :-( ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']I zrób wreszcie ze swoim domowym kompem porządek :mad: :shake: :cool1:[/quote]
Nie potrafie sama... tam wszystko sie chyba posypalo... :-( a moj kumpel infomatyk, zafundowal sobie zone i dziecko...teraz czasu dla mnie juz nie ma.

[quote name='zadziorny']BTW co to za lamę masz w avatarku :cool3: :evil_lol:[/QUOTE]
Hihihi... to moja najslodsza podkolderkowa lama wleshowa :lol:
Ps. ja ten avatarek to juz jakies 2 m-ce mam ;)

Link to comment
Share on other sites

Częstuję się herbatką podwójnie.
Lecę z Figą-Frygą do weta, ja to się nalatam, mietłę muszę sobie wymienić bo mi rozmokła na tym dzisiejszym błocku.

[B]Dolika[/B] świetne zdjęcie dziadka:eviltong:
[B]zadziorku[/B]- gratulcje dla szanownej małżonki, zdjęciem się chyba pochwalisz?
[B]Ali[/B]- no musi być tak samo, przeca bliźniaki nie?:evil_lol:
[B]Elu[/B]- zdjęcia MIODZIO
[SIZE=4][B][COLOR=Red]Kochani poszukuję dla Maxa piłeczki gumowej z dzwoneczkiem w środku (lub innym efektem dźwiękowym), jakby jeszcze była rażąco-kolorowa, to było by super.Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, bardzo proszę o wiadomość.

[/COLOR][/B][COLOR=Black]Howgh![/COLOR][B][COLOR=Red]
[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OMM']Wróciłam właśnie od weta.
Uśmiałam się. Ci moi weci są bardzo sympatyczni.
Wymaz z uszka wykazał martwe świerzbowce. Wet stwierdził, że martwe czy nie, to znaczy, że coś jest i dał stronghold 120mg. Podobno to jest też na jakieś inne robale:roll: oprócz świerzbowca.
Oczy Figi już po kilku kropieniach wyglądają znacznie lepiej i być może skrobanie tej trzeciej powieki nie będzie konieczne. A poza tym Mała podobno wygląda dużo lepiej niż w poniedziałek:crazyeye:. Stres i nerwy też mają wpływ na zdrowie i wyniki, więc zdecydowaliśmy się dać jej spokój na razie. Poza zabezpieczeniem oczu, lekiem na wątrobę i tym na świerzbowca nic nie robimy i obserwujemy.
Maxa też. Bo on bierze tyle leków, że wet stwierdził, iż może tak być, iż nic nie załapie.
Czyli idzie kulepszemu bardzo dużymi krokami. Ale ciiicho...ja nic nikomu nie mówiłam jakby co, żeby nie zapeszyć:diabloti::diabloti::diabloti:

a tutaj zdjęcie 2 sępów
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/9/dc1e7e854b0a0fdc.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=105929bc85756850"][IMG]http://images20.fotosik.pl/9/105929bc85756850m.jpg[/IMG][/URL][/quote]

[quote name='OMM']Częstuję się herbatką podwójnie.
Lecę z Figą-Frygą do weta, ja to się nalatam, mietłę muszę sobie wymienić bo mi rozmokła na tym dzisiejszym błocku.

[B]Dolika[/B] świetne zdjęcie dziadka:eviltong:
[B]zadziorku[/B]- gratulcje dla szanownej małżonki, zdjęciem się chyba pochwalisz?
[B]Ali[/B]- no musi być tak samo, przeca bliźniaki nie?:evil_lol:
[B]Elu[/B]- zdjęcia MIODZIO
[SIZE=4][B][COLOR=red]Kochani poszukuję dla Maxa piłeczki gumowej z dzwoneczkiem w środku (lub innym efektem dźwiękowym), jakby jeszcze była rażąco-kolorowa, to było by super.Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, bardzo proszę o wiadomość.[/COLOR][/B][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=black]Howgh![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[/quote]
[B]OMM[/B]
Tak się cieszę że choróbska okazały się nie takie groźne jak brzmiały--Super:multi: :multi: :multi:
Piękna foteczka foxy wyglądają z tymi szelkami jak rodzeństwo:loveu:

Hmm ja mam z dzwoneczkiem ale to nie piłeczka a ciężarek - ma pomarańczowy kolor i Vigo nie lubi się tym bawić chcesz:lol: ...??

Link to comment
Share on other sites

Hej o poranku :-)

[B]Ali[/B], jak rozumiem jestes w szale trymowania, przygotowywania i ekscytacji :razz: Zobaczysz, bedzie dobrze i wrocicie z medalikiem :loveu: :multi: Bedziemy za Was trzymac wszystkie kciukasy :-)

[B]aga[/B], a moze ten kompik nadaje sie juz tylko na zlom :cool3: :evil_lol: Ostatnio moja mama tez cos marudzi, ze komputer czyni jej coraz wiecej przykrych niespodzianek i chyba nalezaloby zainwestowac w nowy. Tylko czemu mnie to opowiada :roll: :lol:

[B]Mokka[/B], sadzac po czasie w jakim tkwisz w unieruchomieniu, to pewnie juz perfekcyjnie opanowalas technike kustykania na czas i przenoszenia pelnych kubkow na precyzje. Popatrz, popatrz Ty taka sportowa dusza jestes, a tu taaakie nowe mozliwosci w zmodyfikowanym agility sie otwieraja :evil_lol: Niezmiennie zdrowka zycze, no i wiesz ... przyjemniej rehabilitacji :-)

Wszystkim milego dnia zycze i ekspersowego zakonczenia zimy :-)

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska'] [quote name='zadziorny']BTW co to za lamę masz w avatarku :cool3: :evil_lol: :eviltong:[/quote]Hihihi... to moja najslodsza podkolderkowa lama wleshowa :lol:
Ps. ja ten avatarek to juz jakies 2 m-ce mam ;)[/quote]
Tak rzadko tu ostatnio zaglądasz, że dopiero teraz zauważyłem :roll: :cool3: ;)

BTW tak jak pisała [B]Wind[/B], być może już czas pozbyć się złomu i sprawić sobie nowego kompa :cool3: :razz: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[B]bos[/B], dzisiaj popijam Twoją kawkę z mleczkiem :loveu: Niestety, tajemniczy rogalik był jednorazowym cudem... Dzisiaj chyba sama sobie jakiś kupię :cool1:
[quote name='aga_ostaszewska']a moj kumpel infomatyk, zafundowal sobie zone i dziecko...teraz czasu dla mnie juz nie ma.[/QUOTE]
Bezczelny! :angryy: Mój informatyk wykręcił ten sam numer, dzięki czemu znacznie więcej rzeczy robię teraz sama w moim kompie i jeszcze żyje :evil_lol: Ale już niedługo... ja po prostu muszę kupić nowy i czuję się jak dziecko we mgle :shake:

[quote name='OMM']
[SIZE=4][B][COLOR=Red]Kochani poszukuję dla Maxa piłeczki gumowej z dzwoneczkiem w środku (lub innym efektem dźwiękowym), jakby jeszcze była rażąco-kolorowa, to było by super.Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, bardzo proszę o wiadomość[/QUOTE]
Piłeczki z dzwoneczkami są dość powszechne, powiedz jeszcze tylko jaka twardość gumy jest Ci potrzebna to będziemy się rozglądać. Kreśka miała taką z dzwoneczkiem, ale dzwoneczek się był zgubił podczas pierwszego spaceru :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']
Bezczelny! :angryy: Mój informatyk wykręcił ten sam numer, dzięki czemu znacznie więcej rzeczy robię teraz sama w moim kompie i jeszcze żyje :evil_lol: Ale już niedługo... ja po prostu muszę kupić nowy i czuję się jak dziecko we mgle :shake:
[/quote]
No jakich ty Wy tych kumpli macie :shake: :mad: :hmmmm:. Bezczelni i nieużyci tacy, wredoty jedne :diabloti:. Takie numery wyciąć swoim kumpelom :mad: :cool1: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']


Piłeczki z dzwoneczkami są dość powszechne, powiedz jeszcze tylko jaka twardość gumy jest Ci potrzebna to będziemy się rozglądać. Kreśka miała taką z dzwoneczkiem, ale dzwoneczek się był zgubił podczas pierwszego spaceru :evil_lol:[/quote]
No widzisz [B]coztego[/B] to chyba ja jakaś niepełnosprytna jestem, bo tylko materiałowe spotykam.:roll: Dzwoneczek lub cokolwiek wydające dźwięk musi być w środku a piłeczka raczej nie jednorazowa. Czyli umiarkowanie twarda.
Chodzi o to by niewidomy pieseczek mógł się bawić ukochaną piłeczką, teraz się gubi biedak i piekielnie wkurza, że Figa sprytniejsza i dwie piłki na raz goni:evil_lol: Normalnie, jak facet:mad:
[B] Ineczko[/B]- uszyska naszej damy już wyglądają lepiej, łapy ślicznie, oczy może być a reszta psa nawet macha ogonem:lol:
Ja nie wiem ale mam chyba piesę obronno-kieszonkową, potrafi drzeć się na labradora-olbrzyma (swoją drogą nie widziałam tak ogromnego w życiu) z pozycji kolan tak, że labek wieje:diabloti: ubaw po kokardy:diabloti:

[SIZE=3][COLOR=Lime][B]Miłego dzionka wszystkim!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...