Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[COLOR=blue][B]Nesia pięknie dziękuje za życzonka [COLOR=red]Wujkowi zadziornemu, Cioteczce Niedźwiedzicy, [/COLOR][COLOR=red]Cioteczce ricie [COLOR=blue]i[/COLOR] Paryskowi[/COLOR], któremu przesyła niśmiałego buziaka w suodki pycholek :oops: :buzi: [/B][/COLOR]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]Szczęściarzu, Szczęściarzu żyj [COLOR=red]STO latek[/COLOR], niech ci życie upływa szęśliwie z twoją Pańcią, mamusią Dorcią i kuzyneczką Agapcią[/B][SIZE=2][COLOR=lightblue](i odnieś sukces w Bydgoszczy!)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Ibolya'][COLOR=blue][B]Nesia pięknie dziękuje za życzonka [COLOR=red]Wujkowi zadziornemu, Cioteczce Niedźwiedzicy, [/COLOR][COLOR=red]Cioteczce ricie [COLOR=blue]i[/COLOR] Paryskowi[/COLOR], któremu przesyła niśmiałego buziaka w suodki pycholek :oops: :buzi: [/B][/COLOR]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]Szczęściarzu, Szczęściarzu żyj [COLOR=red]STO latek[/COLOR], niech ci życie upływa szęśliwie z twoją Pańcią, mamusią Dorcią i kuzyneczką Agapcią[/B][SIZE=2][COLOR=lightblue](i odnieś sukces w Bydgoszczy!)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
Parysek dziekuje za buziaka,zarumienił sie az po same uszy/a to wysoko:lol: /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']A teraz juz do obowiązków ....ale tych przyjemnych...[SIZE=3][COLOR=sienna][B].KAWA Z RANA JAK ŚMIETANA.....[/B][SIZE=2][COLOR=black]tak więc komu kawka rozpusczalska, komu fusiasta, komu herbatka...........ooooo i cukier, mleczko.[URL="http://imageshack.us"][/URL][/COLOR][/SIZE]

[/COLOR][/SIZE][/quote]

Bos - ja poproszę capuccino z posypką czekoladową i cynamonową i pączka z ajerkoniaczkiem :Cool!: mniam...

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=blue][U]Śliczna Nesiu, przystojny Szczęściarzu[/U][/COLOR] życzymy Wam super duzo smakołyków, niesamowitych zabaw z kumplami psimi, zabaw z Waszymi przyjacółmi i szalonego biegania, szczekania, zadkowania.... [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=blue]Niech Wasze psie marzenia się spełniają każdego dnia.[/COLOR][/SIZE] [/B]

[SIZE=3][COLOR=darkred]Magda i Dexio, który przekazuje jubilatom szczególne gryzy w zadek[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=red]hauuuuu, hauuuuu.......[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=darkorchid]Bawcie sie, bawcie się i bawcie się.....[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Melduję sie spóźniona na kawce. Ale rano latałam z łyżką wazową wokół Bunga, aby nałapać mocz na badanie. Znowu widziałam dziwne spojrzenia ludzi:razz: Czy te rozmaite zabiegi z psami sie nie skończą ?[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Sirion, będzie dobrze, urodza się maluchy ,to zawsze radośc i szczęście w domu, odsuwa na bok zmartwienia :loveu:
Takie przedwiosnie to trudny czas dla psiaków,zwłaszcza starszych. Zimno, wilgotno, łatwo o infekcje :roll: Tez tak ciągle na Kokę popatruję, żle łapą stąpnie, to denerwuję się. Starość nie radość a człowiek by chciał ,żeby psy wiecznie młode i zdrowe były. No i żeby w ogóle [B]były [/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=pink][COLOR=plum]Spóźnione, ale najlepsze życzenia z okazji roczku [COLOR=blue]dla Szczęściarza[/COLOR] i z okazji dwóch latek [COLOR=blue]dla Neseczki[/COLOR]!![/COLOR] [/COLOR][/SIZE]


[SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]Dużo zdrówka, samych pogodnych dni z długimi spacerami i mnóstwem ulubionych psich zabaw, wielu przyjaciół psich i ludzkich, i mnóstwa uwagi i czułości od waszych właścicieli! :tort: :BIG: :new-bday: [/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=#9932cc][/COLOR][/SIZE][/B]

[COLOR=black]Wzięłam sobie od Was kawkę, na erdelach prawie Silent Hill :-( , nawet tutaj posmutniało.... :placz: Trzymając się wersji [B]swallow -[/B] Wy jesteście Bolki, czy Lolki? Bo nigdy nie pamiętam, który brat był mniejszy :hmmmm: ...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie...Lolki...:loveu:

[SIZE=4][B][COLOR=Red]Wszystkiego najradosniejszego dla solenizantów![/COLOR][/B][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black]

[B]Zadziorny[/B], skypa mam zalozonego ale mi sluchawki cos szwankują i mam podłaczone glosniki, a do nich nie ma co mówić:evil_lol:
Jeszcze sie nie zabrałam za porządkowanie Mozilli, nie mam czasu narazie, bo u mnie to duuużo czasu zajmie zanim dobrze to wykonam. Tylko wpadam, cos tam napiszę i lecę wołana przez ospe, ze swędzi:angryy:
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B][COLOR=SeaGreen]Wszystkiego najpsiejszego we dnie i w nocy dla Zarazka-Szczęściarza i dla Niesiuni:loveu::BIG::tort:
[COLOR=Black]
[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Black][SIZE=3]Kurcze nie nadążam czytać Was. Tyle się dzieje, że jak mnie nie ma 2 dni to wypadam z "obiegu":roll:

[quote name='INA']OMM - przeczytałam o świerzbowcu i bądz dobrej myśli nie jest żle, tylko żeby zabezpieczyć drugie psa jak już ktoś pisał i po przeleczeniu będzie ok Powodzenia[/quote]
No własnie nie wiem jak zabezpieczyć Maxa:roll:

[quote name='Wind']OMM, po pierwsze to super z Ciebie osobka, ze taka cudna sierotke przygarnelas Podziwiam, gratuluje i zycze szybkiego uporania sie z dolegliwosciami u piecha Podobno dobro, ktore dajemy wraca do nas w podwojnej ilosci, czego serdecznie Ci zycze [/quote]
Wind Wy tutaj jesteście wspaniali, wszyscy bez wyjątku. Ja tylko przygarniam foxterrory do domku. A Figi po prostu nie sposób nie kochać. To jest niesamowity pies. Skrzyżowanie kozicy górskiej z psem obronno-kieszonkowym. Przekochana jest.
[quote name='coztego']OMM, spoko to wszystko do wyleczenia Zapalenie uszu to jest standart u psów ze schroniska, chyba wszystkie psiaki, których adopcje przeszły przez moje ręce miały zapelenie uszu W leczeniu oczek już masz wprawę A przed świerzbem chyba by trzeba było zabezpieczyć też Twojego chłopczyka Wszystko będzie dobrze! Malutka w ciepłym domku szybciutko dojdzie do siebi[/quote]
Mam nadzieję, że szybko, bo to kłębek nerwów jest, takie maleństwo a przezyło strasznie dużo.
[quote name='Ali26762']OMM, bidy ze schroniska zwykle są schorowane, ale popatrz na Metamorfozach jak pięknieją z dnia na dzień. Co tam świerzb, co tam inne przypadłości, Ty patrz w jej oczy i w serducho! Z resztą się uporacie! (Tylko zabezpiecz Maxia, na wszelki wypadek)[/quote]
No, ba! Ali Ty wiesz, że ja tylko w serducho i te oczyska niesamowite patrzę. Reszta to pikuś. Zrzedły nam miny, bo szkoda psiaka, a nie bo jesteśmy rozczarowani. Na metamorfozach też Figa jest:)
[quote name='bos']OMM, napiszpotem coś więcej, i tak jak pisał zadziorny......wszystko jest do wyleczenia......powolutku.....do skutku.
Jeśli trzeba pomocy .....pisz śmiało.....może coś zaradzimy.

A tak przy okazji......to i mnie dziś ścięło z nóg........jak mnie łupnęło w krzyżu......to myslałem że się ........posram.....oczywiście z bólu.
Teraz chodzę jak ta starowinka kaszląca , słaba i skulona we dwoje.......
.........ach....przydał by się jakiś młody okład....[/quote]
Bosiku i Zadziorku, wy mam nadzieję wiecie jak jestem głęboko wdzięczna za Waszą pomoc:modla::modla:
Figa jest ze schroniska w Ostródzie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36983&page=25"]tutaj jest jej wątek[/URL]
Ma ok 2 lata. W/g moich obserwacji pies był bity i kopany przez mężczyznę. Panicznie bała się mojego TŻ, szurania nogą, gwałtownych ruchów i odgłosów. Je wszystko, zabiera Maxowi kostki i chowa, ale to zdaje się normalne u psiaków ze schronu. Jest tak wdzięcznym pieskiem za każdy głask, za każdą chwilkę jej poświęconą. Jak widzi któreś wolne kolana, natychmiast się na nich kokosi, patrzy przy tym tak, że nikt nie ma siły jej zabronić. Na łóżko, żeby wejść pyta wzrokiem, jeśli pozwolisz dopiero wchodzi.
Jedno tylko mnie dziwi, bo codziennie raz sika mi w jednym miejscu nie wiem o co jej chodzi?:roll:To jest tylko raz dziennie i w tym samym miejscu.
Maxio się ożywił, zaczął się bawić z nami, pieski razem jeszcze się nie bawią, ale Figa Maxa pociesznie zachęca. Max się rusza więcej, interesuje otoczeniem, łazi za Figą wzdycha i próbuje amorów:mad: dziewczynka sobie z nim radzi sama więc my tylko mamy ubaw:evil_lol:
Nie sądziłam, że posiadanie dwóch psów to taka radość. Suczka to jednak baba a baby mają wspólny język ze sobą:lol:
Żałuję jedynie, że wcześniej na to nie wpadłam.
I mam teraz z kim chodzić na spacerki:multi:
Ach:oops::oops:
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OMM'][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][COLOR=Black][SIZE=3]
Jest tak wdzięcznym pieskiem za każdy głask, za każdą chwilkę jej poświęconą. Jak widzi któreś wolne kolana, natychmiast się na nich kokosi, patrzy przy tym tak, że nikt nie ma siły jej zabronić.[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/quote]
Skąd ja to znam :hmmmm: :cool3: :loveu: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'][SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black]
[B]Zadziorny[/B], skypa mam zalozonego ale mi sluchawki cos szwankują i mam podłaczone glosniki, a do nich nie ma co mówić:evil_lol:
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote]
Ja też słucham przez głośniki, a ze słuchawek mam podłączony tylko mikrofon :cool3:. Wczoraj w supermarkecie widziałem sam mikrofon do kompa za 16 zł i chyba się zdecyduję na niego (będzie wygodniej :cool1:).

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Blue][B]Bardzo spóźnione - ale bardzo serdeczne życzenia dla [COLOR=Red]Szczęściarza i Neseczki[/COLOR] od kolejnej cioteczki - :BIG::tort::new-bday:
Żyjcie zdrowo i szczczęśliwie :laola:.
Niech wasze ogony zawsze merdają, pychole i oczy się śmieją - a ręka pana i pańci zawsze niech będzie gotowa do pieszczot :loveu::loveu::loveu:.
[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Ja też słucham przez głośniki, a ze słuchawek mam podłączony tylko mikrofon :cool3:. Wczoraj w supermarkecie widziałem sam mikrofon do kompa za 16 zł i chyba się zdecyduję na niego (będzie wygodniej :cool1:).[/quote]
[COLOR=blue]Ja też słucham przez głośniki. Żedne słuchawki, które wypróbowałam, jakoś mi nie podpasowały :shake: [/COLOR]
[COLOR=#0000ff]A mikrofon mam bardzo fajny, malutki, na takim pałączku sprężnującym, kupiony za 4 zł, w sklepie "wszystko po 4" :evil_lol: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam właśnie od weta.
Uśmiałam się. Ci moi weci są bardzo sympatyczni.
Wymaz z uszka wykazał martwe świerzbowce. Wet stwierdził, że martwe czy nie, to znaczy, że coś jest i dał stronghold 120mg. Podobno to jest też na jakieś inne robale:roll: oprócz świerzbowca.
Oczy Figi już po kilku kropieniach wyglądają znacznie lepiej i być może skrobanie tej trzeciej powieki nie będzie konieczne. A poza tym Mała podobno wygląda dużo lepiej niż w poniedziałek:crazyeye:. Stres i nerwy też mają wpływ na zdrowie i wyniki, więc zdecydowaliśmy się dać jej spokój na razie. Poza zabezpieczeniem oczu, lekiem na wątrobę i tym na świerzbowca nic nie robimy i obserwujemy.
Maxa też. Bo on bierze tyle leków, że wet stwierdził, iż może tak być, iż nic nie załapie.
Czyli idzie kulepszemu bardzo dużymi krokami. Ale ciiicho...ja nic nikomu nie mówiłam jakby co, żeby nie zapeszyć:diabloti::diabloti::diabloti:

a tutaj zdjęcie 2 sępów
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/9/dc1e7e854b0a0fdc.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=105929bc85756850"][IMG]http://images20.fotosik.pl/9/105929bc85756850m.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...