Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='coztego'][quote name='zadziorny']Dooobreeee :cool3: :lol: :loveu:. Albo [B]Skubane Gizdy[/B] :multi:.[/quote]Sam jesteś gizda skubana :eviltong: :evil_lol:

Może Skubane Wancki :diabloti: :evil_lol:[/quote]
Oj [B]coztego[/B] :roll:, zaraz widać że nie znasz się na medycynie :shake:. Gizd jest rodzaju męskiego, więc najwyżej mogę być "gizdem skubanym" :evil_lol: :eviltong: (na dodatek gizd nie ma nic wspólnego z robactwem :diabloti:).

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Blue][COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Black][FONT=Verdana][SIZE=2]Flaire - to było takie coś:[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=2][COLOR=Blue][COLOR=Red][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]
FLERZACH-CZIPSY [/SIZE][/FONT][/I][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Red][B][SIZE=2][COLOR=Blue]- proszę przygotować się do startu :multi:

lub[FONT=Arial Narrow][I] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]ZACHFLER-CZIPSY - ????[/SIZE][/FONT][/I][/FONT]
[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Ja zauważyłam wśród zgłoszonych już drużyn pewien trend do wieloczłonowych nazw opartych na kinie... Więc mam taki pomysł:

The Terrierators: Skubane Torpedy

Co wy na to?[/quote]

Dal mnie bomba, tylko czy prowadzący imprę dobrze Was wyczyta :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Oj [B]coztego[/B] :roll:, zaraz widać że nie znasz się na medycynie :shake:. Gizd jest rodzaju męskiego, więc najwyżej mogę być "gizdem skubanym" :evil_lol: :eviltong: (na dodatek gizd nie ma nic wspólnego z robactwem :diabloti:).[/QUOTE]
Że nie ma nic wspólnego z robactwem to ja wiem :evil_lol: Gizd czy gizda, jeden pieron :diabloti:
[QUOTE]Gizd to w gwarze śląskiej łobuziak, postrzeleniec, sowizdrzał[/QUOTE]
To może Skubane Sowizdrzały :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1']Dal mnie bomba, tylko czy prowadzący imprę dobrze Was wyczyta :evil_lol:[/quote]Spoko, u mnie prawie cały klub jest wybitnie anglojęzyczny... :-)

[quote name='nikit1']a jak filmowo to moze Atak Klonów :evil_lol:[/quote]Też dobre - żeby one jeszcze podobne do siebie były ;-) :evil_lol:

Dla inspiracji, inne nazwy drużyn od nas to:

Przyczajone Harpagany, Ukryte Wyrwipióry

DEATH WISH VI - Ostateczna Demolka

SpeeD: Niebezpieczna Prędkość

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'][quote name='zadziorny'][quote name='coztego'] [quote name='zadziorny']Dooobreeee :cool3: :lol: :loveu:. Albo [B]Skubane Gizdy[/B] :multi:.[/quote]Sam jesteś gizda skubana :eviltong: :evil_lol:

Może Skubane Wancki :diabloti: :evil_lol:[/quote]Oj [B]coztego[/B] :roll:, zaraz widać że nie znasz się na medycynie :shake:. Gizd jest rodzaju męskiego, więc najwyżej mogę być "gizdem skubanym" :evil_lol: :eviltong: (na dodatek gizd nie ma nic wspólnego z robactwem :diabloti:).[/quote]Że nie ma nic wspólnego z robactwem to ja wiem :evil_lol: Gizd czy gizda, jeden pieron :diabloti:

To może Skubane Sowizdrzały :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
[B] Coztego[/B], ciąg wyrażeń: "dzikuny", "gizdy", "wancki" wskazuje że jednak myślałaś o robakach :cool3: :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

:diabloti: :angryy: :diabloti:

piszecie tyle, ze nie nadazam ... mam braki w ok. 8 stronach :crazyeye:
Jedyne co rzucilo mi sie na oczy to leki [B]Ali [/B], zupelnie nieuzasadnione :mad: [B]Ali[/B], glowa, nos i samopoczucie do gory! Ja zawsze zakladam, ze bedzie ok :-) I jest! Jestem przekonana, ze gdy mocno wierzymy w dobry los, zyczliwych ludzi, sprawiedliwe osady, a ponadto sami wlasna praca pomagamy w realizacji zamierzen to musi byc dobrze :-)
Jak to powiedzial Seneka "chetnych los prowadzi, a niechetnych wlecze" :p

[B]Mokka[/B], sklepy z zabawkami pelne sa duzych samochodzikow na sznurek ;) Na takim przyciagniesz nie tylko kawke, ale tez caly obiad z podwieczorkiem :evil_lol: No i zdrowka Ci zycze, a po zdjeciu usztywniacza szybkiej i bezbolesnej rehabilitacji ... bo Ty wiesz, ze to nic przyjemnego, prawda :-(

[B]zadziorek,[/B] milo powspominac takie "kluskowe" maluszki :loveu: A moze Ci teskno za nowym sceniakiem? :cool3:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']
[B]Mokka[/B], sklepy z zabawkami pelne sa duzych samochodzikow na sznurek ;) Na takim przyciagniesz nie tylko kawke, ale tez caly obiad z podwieczorkiem :evil_lol: No i zdrowka Ci zycze, a po zdjeciu usztywniacza szybkiej i bezbolesnej rehabilitacji ... bo Ty wiesz, ze to nic przyjemnego, prawda :-( [/quote]
Kurza twarz, tymi tekstami o rehabilitacji, to chcecie mnie chyba dobić :angryy: . Sama już nie wiem, czy chcę się tego gipsu pozbyć, bo potem będzie już tylko gorzej :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Kurza twarz, tymi tekstami o rehabilitacji, to chcecie mnie chyba dobić :angryy: . Sama już nie wiem, czy chcę się tego gipsu pozbyć, bo potem będzie już tylko gorzej :evil_lol: .[/QUOTE]

[B]Mokka[/B], ja Ci dobrze radze ... pozostaw sprawe tak, jak jest :cool3: Przywykniesz ... a moze nawet zaczniesz hopkowac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny'][B] Coztego[/B], ciąg wyrażeń: "dzikuny", "gizdy", "wancki" wskazuje że jednak myślałaś o robakach :cool3: :evil_lol: :eviltong:[/quote]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Hmmm, a to jakaś nowa moda czy niki zmieniacie?:diabloti:


A ja tak trochę nieśmiało chciałam się pochwalić, że ta oto dama do nas zawita w sobotę
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f074739d03854332][IMG]http://images14.fotosik.pl/44/f074739d03854332m.jpg[/IMG][/URL]

Jednak, bo już traciłam nadzieję dlatego siedziałam cichutko.
Także dziadek Maxio będzie miał swoją kobietę:oops: to chyba ostatni moment, bowiem dziadek nam rośnie w szerz nieruchawy się zrobił i nic tylko śpi.
Mawiają, że młodsza babka potrafi i dziadka rozruszać;) obaczymy.
Bardzo prosimy o kciukasy, Wasze są bardzo skuteczne:loveu:
a[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3031632#post3031632"] tutaj[/URL] jest wątek tejże damy.

[B]Mokka[/B]- zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy-będą Ci potrzebne;)
[quote name='Wind'] Jak to powiedzial Seneka "chetnych los prowadzi, a niechetnych wlecze" [/quote]- święte słowa!!
[B]Ali[/B]- ma być dobrze, inna opcja odpada, promocja jest na DOBRZE i OK!
[B]Flaire[/B]- a co to za konkurs?
Bo nie nadążam czytać dogo z domu mnie chcą wurzucić, może mnie kto zaadoptuje?:diabloti:zwykle jestem grzeczna, jak śpię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OMM'][B]Flaire[/B]- a co to za konkurs?[/quote]OMM, zachraniarka i ja, wraz z naszymi terierami, czyli Lordem Ludwikiem, Misią i Lotką, zgłosiłyśmy sie jako drużyna na zawody aglity Fort Cup i ogłosiłyśmy konkurs na nazwę dla tej drużyny. :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...