Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='Flaire']
A co do zdejmowania poprzez moczenie w jeziorku - to też, w przypadku Mokki, PUDŁO! Bo ona ma gips hi-tech, w wodzie się nie rozpuści! :cool3: Trzeba go pilarką rozcinać i baaaaardzo przy tym uważać, coby prawidłową głębokość zastosować, bo inaczej... :cool3: :shake: :-([/quote]

I tak właśnie powstał horror "Piła" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='nikit1']Mam jeszcze jeden super pomysł!
Jakbyś już tak się na tym Twoim transporterku nr. 6 transportowała to mogłabyś mieć taki drugi malutki transporterek do transportowania kubeczka z kawką i byś sobie tak transportowała siebi i kawkę robiąc mały pociążek :p [/quote]Ciepło, ciepło, jeszcze cieplej...!

Ja, gdy poruszałam się o kulach, używałam w domu stoliczka na kókach, na którym stawiałam to, co musiałam przeniść z miejsca na miejsce. Chodziłam sobie o kulach, a przed soba popychałam stoliczek. Transporterek nr 6 z przykręconymi kółkami świetnie by robił za taki stoliczek. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']Przynajmniej sie zmobilizuję do wysprzatania góry, no moze nie dokładnie, ale ogarnięcia. Potem, gdyby nic rodzinnego nie wyskoczylo, to bym moze sie z Wami zabrała???Ale to nic pewnego...za to zaproszenie pewne![/quote]

Borsaf a jaki masyw górski masz w gnieźnie?? I jeszcze go musisz sprzątać?? :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Niewygodne to, prawda, ale najgorsze jest to, że mi zawody koło nosa przechodzą jedne po drugich :placz: . W ostatni weekend miałam być w Czechach (zgłoszona byłam już od listopada), [COLOR=red][U]w lutym Pruszków[/U][/COLOR] - nawet jeśli mi gips zdejmą, to się nie doprowadzę do jako-takiej sprawności, zaraz potem Ostrava, też jestem pełna wątpliwości, czy dam radę pobiec. Taki intensywny, obfity sezon, a ja zagipsowana :-( .[/quote]
[COLOR=blue]Kiedy :confused: gdzie :confused: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=blue]Kiedy :confused: gdzie :confused: [/COLOR][/quote]
Ibolya, na małej hali Klubu Sportowego "Znicz", czyli w miejscu, w którym się poznałyśmy już prawie rok temu :loveu: , Klub Agility Fort organizuje w najbliższym czasie aż trzy imprezy! 25 lutego - zawody. 3-4 marca - seminarium z holenderskim trenerem. 11 marca - kolejne zawody, pierwsza edycja Fort Cup, z udziałem Terrier Terror Team (nazwa robocza), czyli zachraniarkowego Ludwika i moich dwóch panien. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'] Transporterek nr 6 z przykręconymi kółkami świetnie by robił za taki stoliczek. :evil_lol:[/quote]
Zmieściłby się na nim obiad z 3 dań :evil_lol: .

[quote name='Ibolya']
[COLOR=#0000ff]Kiedy :confused: gdzie :confused: [/quote][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][COLOR=black]Tam, gdzie zawsze[/COLOR] :evil_lol: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Rety, ile postów do kawy potraficie naprodukować :p
[quote name='nikit1']Mam jeszcze jeden super pomysł![/QUOTE]
Jakaś Ty twórcza z rana :evil_lol:

[quote name='borsaf'][B]Bos, Zadziorny, Coztego[/B],....czyżbym miedzy wierszami czytała, ze do Bydgoszczy sie wybieracie??? [/QUOTE]
Między którymi wierszami to było napisane? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Relax Roxy :) jej pasuje piosenka "Budzikom Śmierć" :diabloti:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/8665/01022007cb0.jpg[/IMG][/URL]


[U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/3060/01022007001cy6.jpg[/IMG][/URL][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Rety, ile postów do kawy potraficie naprodukować :p

Jakaś Ty twórcza z rana :evil_lol:

[/quote]

Ba! Jem sobie pyszną sałatkę hand-made, piję pyszną kawkę express-made i taka mnie wena twórcza naszła ;)

Flaire - a może Błyskawice? Pioruny? Torpedy?? Nazwy dla Waszego Teamu.. Torpeda Team :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Relax Roxy :) jej pasuje piosenka "Budzikom Śmierć" :diabloti:

[URL="http://imageshack.us"][/URL]


[U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/3060/01022007001cy6.jpg[/IMG][/URL][/U][/quote]

do twarzy jej w niebieskim :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mokka, biedna Ty z tą nogą. :shake::-(

Ja od tygodnia chora, dopiero dzisiaj zdołałam wstać z łóżka i usiąść chwilę przy komp., ale już czuję, że to chyba nie był dobry pomysł... Do lekarza oczywiście nie poszłam, bo po co... :roll: Przynajmniej mam tydzień ferii od pracy. ;)

Także ambitny plan podnoszenia Luce kondycji na razie zawieszony... Dieta warzywna też... Chyba jednak poczekam z takimi planami do końca pracy, a to już 15 lutego - jak ten czas leci... Ale nareszcie wrócę do żywych i będzie czas na wszystko. :loveu:

Egzamin jeden zdałam (ten najważniejszy, jedyny na całych studiach, przez który można się ze studiowaniem psychologii pożegnać). :multi: Kciuki jak zwykle pomogły. :loveu: Drugi jeszcze nie wiem, czekamy na wyniki...

[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][B]zach, INA, coztego i wszyscy inni świętujący 18-ki - 100 lat!!!
[IMG]http://stickersnstuff.bizland.com/store/media/312%20birthday%20dog.jpg[/IMG]
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ach, i jeszcze przymierzam się do kupna klatki dla Luki - takiej "normalnej", metalowej, składanej... Tylko nie mogę zdecydować się na rozmiar... Ali, jaki rozmiar ma ta Twoja? Dla Luki musiałaby być taka o rozmiar mniejsza? Czy o dwa? I jaka firma produkuje najlepsze (najlżejsze) klatki?
Tak dla zobrazowania w ramach "terrierowych" rozmiarów Luka jest chyba najbliżej norwicha...
Help...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1']Flaire?

No i jak się nazwa podoba?
Czy ja i Jura będziemy matką i ojcem chrzestnym "tego związku" ? :evil_lol:[/quote]
Skubane Torpedy? Dla mnie - może być. Ale jeszcze zach się musi wypowiedzieć. Błyskawice raczej odpadają, bo to ksywa Misi :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][B]jovanna [/B]daj spokoj z tymi lekarzami:cool3: wez sunie i idz na długi spacer.......dla zdrowia:lol:[/quote]

Bardzo bym chciala sobie z nimi dac spokoj ale nie moge :shake: ...Komisja lekarska mnie czeka...
Angie od wczoraj jakas niemrawa jest...:roll: ...Pol nocy przespala w klatce co jest nie lada wyczynem, bo przeciez pod kolderka u panci jest przyjemniej. I rano jak moja mama pojechala (ubostwiaja sie na wzajem) tez tam sie polozyla i wciaz tam spi bidula. Mam nadzieje ze to nie jakies chorobsko...tfu tfu...:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Heyka :-)

Ja teraz na chwilę, mam gości cały dzień i nie mam czasu nawet przeczytać co napisaliście.
Słuchajcie, potrzebuję pomocy. Nie znacie kogoś, kto chce jamnika szorstkiego? W marcu skończy rok. Pies ma tatuaż, ale papiery od hodowcy są nieodebrane jeszcze (w każdej chwili można odebrać, hodowla jest niedaleko Gdańska).
Piesek jest niezwykle kontaktowy, wesoły, śliczny, tylko trochę niszczy w domu. Przypuszczam, że z nudów...
To Shaggy...
Błagam, popytajcie wśród znajomych, nie chcę, żeby trafił do byle kogo...

:([/quote]
Jesuu, Shaggy'ego chcą oddać?? :crazyeye: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Ali, jaki rozmiar ma ta Twoja? Dla Luki musiałaby być taka o rozmiar mniejsza? Czy o dwa? [/quote]Gosia, Ty się Ali nie sugeruj, bo Deryl ma klatkę na doga niemieckiego. Albo dwa. ;-) W każdym razie, klatka Deryla jest większa od klatki Misi.

A dlaczego Ty chcesz klatkę raczej niż taki plastikowy kennelek? Dla małych piesków takie się chyba lepiej sprawdzają...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka'] Ali, jaki rozmiar ma ta Twoja? Dla Luki musiałaby być taka o rozmiar mniejsza? Czy o dwa? I jaka firma produkuje najlepsze (najlżejsze) klatki?
[/QUOTE]
Z tego co pamiętam, z dyskusji wokół derylowej klatki, twierdzono, że Deryl ma klatkę za dużą :cool3:

A dlaczego postanowiłaś zapakować Lukra za kratki? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Flaire, ja wiem, widziałam tą klatkę na żywo, ale ja bym chciała, podobnie jak chciała Ali, żeby Luka miała w środku trochę przestrzeni, żeby mogła tam sobie pochować wszystkie swoje skarby i żeby jeszcze miska z żarciem się mogła spokojnie zmieścić...

A kennelek plastikowy mam, problem z nim jest taki, że się nie daje złożyć, a długi jest na ponad 50cm, więc nie należy do maleńkich - zwłaszcza, jak się chce z nim gdzieś jechać... :roll: Przydaje się super w domu jako budka do spania, ale np. w aucie zajmuje już 1/3 tyłu... Poza tym on jest chyba trochę dla niej za mały, nie może np. swobodnie stanąć, bo te transportery mają to do siebie, że jak są OK na długość i szerokość, to zawsze są za niskie... Gdybym kupiła taki dobry na wysokość, to dopiero byłby olbrzym i na bank do auta by nie wszedł... I dlatego mam opory przed zamykaniem tam białej na dłużej...

coztego - klatka przecie przydatna jest. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Gosia, Ty się Ali nie sugeruj, bo Deryl ma klatkę na doga niemieckiego. Albo dwa. ;-) W każdym razie, klatka Deryla jest większa od klatki Misi.

A dlaczego Ty chcesz klatkę raczej niż taki plastikowy kennelek? Dla małych piesków takie się chyba lepiej sprawdzają...[/quote]

Gosia chce Lukierowi skromne "M4" zakupić :cool3: z antresolą ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...