Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='zadziorny']Ty się lepiej ciesz że was nie porwało :cool3: :roll: (przyznaj się ile cegieł miałaś w plecaku? :eviltong:)[/QUOTE]
Sześć :diabloti:

Maliźnie zdjęcie szwów i kołnierza całkiem pomieszało w małej łepetynce. Biega po całym domu jak szalona i goni Kreskę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']?
Ostatnio to [B]Dzikie Łabędzie Trzy Córy Chin, Jung Chan[/B] tak do 2.30 czytalam. Polecam lekturę....fantastyczna. Na poczatku trzeba sie tylko przebic przez te ich imiona:-o, gdzies w polowie ksiązki juz czlowiek wie, bez kartki, o kim jest mowa.[/quote]

wlasnie ja wypozyczylam, ciesze sie bo dosc gruba jest :lol: ...

Link to comment
Share on other sites

Slyszeliscie jaka ma byc powietrzna pandemia :crazyeye:
Jutro siedzimy w domu, opychamy sie fistaszkami, pijemy cole i patrzymy za okno :cool3:

[B]coztego[/B], dzielna masz kocice. A do tego chyba nie brakuje jej wigoru :lol:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']Na dlużej starcza....dla pochłaniacza to ważne, nie trzeba tyle do biblioteki biegać. A to dodatkowo bardzo interesująca pozycja.[/quote]
[B]borsaf [/B]corka na gwiazdke kupiła mi ksiazke Zapiski stanu powaznego autor-Monika Szwaja,idealna na te zimowe:cool3:wieczory,duzo w niej humoru.

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie ja sie do dobrych ksiazek przywiazuje (do jej bohaterow) i zawsze cierpie gdy czytam ostatnia strone...dlatego im grubsza tym lepiej im wiecej tomow calosci tym lepiej...
Kurcze dzis widzialam ta ksiazke Szwaji w bibliotece nie wzielam bo i tak mi pani dala ksiazki z zaplecza i nie chcialam jej naciagac...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A ja z innej beczki. Remont mi się rozwija. Dziś było podłączanie zmywarki i montaż prowizorycznego zlewozmywaka. Znajomy spalił wiertarkę:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Za tydzień ma przyjechaś blat, po ponagleniach TZ-ta. Co by było bez nich:crazyeye: Ponadto zapomnieli, że w takiej wysokiej szafce kominie mają być wysuwane kosze, że pod płytą kuchenną trzy szuflady (zrobili dwie). W szafce cargo nie działają teleskopy. Uff!!!!! No a potem jeszcze tylko kładzenie kafelków i drobne prace wykończeniowe..... Jak się do końca stycznia skończy to cud będzie......[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][B]Kardusia,[/B]

Przymierzam sie do takiego co jest w stanie surowym otwartym. Wiec sa sciany, dach, instalacja elektryczna i tynki na zewnatrz i to wszystko ... no i kawalek dzialki tez jest ... Reszte trzeba sobie zrobic :cool1:

Nie mniej dziekuje za rady ... teraz to dla mnie kazda na wage zlota ... :cool3:

W.[/quote]
Wind, powodzenia życzę. Ja szukałem domu pół roku, a zdecydowałem się wybudowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtek']Wind, powodzenia życzę. Ja szukałem domu pół roku, a zdecydowałem się wybudowac.[/QUOTE]


[B]Wojtek,[/B] jeszcze dwa tygodnie temu myslalam, ze do szczescia potrzebna jest mi tylko dzialka ;) Teraz jakos mi sie zmienilo i rozpatruje domy/segmenty w stanie mocno surowym ... A dzisiaj spoznilam sie o jeden dzien w sprawie zakupu nowego segmentu :placz: ... Moze okazja to nie byla, ale przy samym Kabackim lesie czyli tam gdzie lubie ... Poki co ogladam, wyliczym i koniecznie musze nabyc walonki ... szpilki na budowach zdecydowanie sie nie sprawdzaja :diabloti: :evil_lol:

[B]sirion,[/B]

Jak czytam forum Muratora, to tak jakbym Ciebie czytala :cool3: Co robota to pisk i zgrzytanie zebow ... oczywiscie zleceniodawcow :evil_lol:


Maja bidulka przez nasze domowe zamieszanie wynudza sie jak mops :placz: Zal mi suczy, ale nic na to nie poradze :-( Po tlustych latach szkoleniowych przyjdzie pare miesiecy chudych i nudnych ... ehhh psie zycie :placz:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][B]sirion [/B]a ty zamiast swietowac to o remoncie:cool3:[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A bo chyba TZ myśli, że ten remont to prezent dla mnie.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Włozyłam pierwszy zestaw garów do mycia... Ciekawa jestem co będzie ?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A w ogóle to piję piffko....[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Futra wyprowadziłam, mało mi głowy nie urwało..[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Muszę kiedyś spróbować zrobić im fotki na wietrze. To jest coś ślicznego. Gorzej, gdy jest wystawa na powietrzu i wieje:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

U nas zaczęło się o 3 w nocy... 40 minut temu wróciliśmy z Deryśkiem. Poszedł na siku w ubranku i szelkach samochodowych, przypięty do Flexi 3-8. Została po Beruszku. Było psoko, póki co to pikuś w porównaniu z tym, co wiało u nas przed tygodniem. Póki co...

Andrzej poszedł ze mną, pomimo, iż - nauczona doświadczeniem - zabrałam komórkę ze sobą. Na wszelki wypadek...

Dochodzi piąta, więc wstawiam wodę na kawkę i herbatkę i zostawiam na małym gazie. W szafce jest słoik z fusiastą, obok z rozpustną, mleczko w lodówce, a cukier na blacie. Szklanki i łyżeczki są na swoim miejscu :)

Miłego i cichego dnia, Kochani :)

Link to comment
Share on other sites

Witam bladym świtem chciało by się powiedzieć......a tu ciemnica jak 150 :-o
[B]Zapraszam na kawkę.......i herbatkę[/B]

[B]Ibolya,INA,zadziorny,bogula,Wind,rita,Flaire,OMM,Kadrusia,borsaf.......i reszta.......dawać no tu a pieronem[/B]......by nie zabrakło

[B]bogula [/B]gdzie te drożdżówki..............:mad:
...a nasza [B]Wind[/B] podreptała .......no właśnie ...po chrupiące pieczywo .....czy szuka dziennika budowy.....i walonek:eviltong: ;)
Biedny Majutek zabiega się na tych hektarach.
Jedno bedzie pozytywne.....będzie gdzie spędy dogomaniackie robić.....:eviltong:
Myślę że i [B]Wojtek[/B] o nas nie zapomni........i juz wkalkulował......odbiór pierwszego etapu budowy przez dogomaniaków

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :multi:

[B]Ali [/B]wszystko przygotowała ślicznie, nic tylko się częstować[B] :multi:
[/B]U nas wieje bardzo mocno, dużo drzew połamało w parku :angryy:
A przed chwilą powiedzieli w radio, że są dwie ofiary śmiertelne, a na Śnieżce wiatr wiał z prędkością 200 km/godz. :crazyeye:
[B]OMM[/B] mam nadzieję, że prąd Wam włączyli i odebrałaś pocztę :multi:
Biorę jedną kawkę rozpuszczalską :kaffee_2: i znikam.

Miłego piątku Dogomaniacy.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jestem:lol: Witam Cieplutko i dziękuje[B] bos[/B] za zaproszenie:loveu:
poczęstuje się jedną kawką :kaffee_2:
U nas też wiało całą noc okropniaście:angryy: - rano wyszłam z Vigo [SIZE=1]opatuliłam go[/SIZE] [SIZE=1]w szalik w razie czego nawet nic nie protestował[/SIZE] :razz: wyszliśmy na na siusie i koope ale tak wiało że biedak nie zdążył się wykoopować:shake: skrócilismy spacer do min.. a ważniejsze było dla niego polowanie na koty niż komfort osobisty.:mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

I ja się melduję:loveu:
Za herbatkę łapię i do nauki lecę. Dzięki [B]BOS-[/B]ie, poczestuję się też u [B]Ali[/B]. Jutro egzamin a ja mam czarną dziurę:stormy-sad:

Ibloya foty pięknoty doszły wszystkie, dzięki po stokroć:))
A ponieważ ja niedaleko Śnieżki mieszkam, więc u nas wiało równie mocno jak tam, a prąd włączyli dopiero o 7:30 dziś ;)

MILUSIEGO WIATRODNIA!!!

Link to comment
Share on other sites

Szczególny ukłon w stronę Nitencji oraz innych bardziej znających się na terierach
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2792785&postcount=1198"]tutaj[/URL]
jest prośba o określenie "mniej-więcej" ile w tej suni jest z foxa :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...