Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='bogula']
[B][SIZE=5][COLOR=#00ff00]BRAWO !!! BRAWO!!![/COLOR][/SIZE][/B]

[B]borsaf[/B]---kobieto, jak Ty ich ułożysz? dajcie znać jak się bawicie:cool3:[/quote]
[B]BOGULA[/B] ułozy ich pokotem,a co do zabawy to chyba tylko zazdroscic:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[FONT=Arial Black] My już wróciliśmy, szczęśliwie. :) Reszta dogomaniaków zostala jeszcze na "żubrówce". :evil_lol: Po drodze były 4 wypadki. :shake: Najpierw 3 samochody się zderzyły, później jeden samochód centralnie wpakował się w drzewo. Następnie ciężarówka z cielakami, krowami wpadła do rowu. I na dodatek była kolejna stłuczka... Czyżby 13 piątek? Chyba nie... Amir dostał ocenę doskonałą, Gracja też. Konkurencja była ogromna i piękna! :cool3: Ja tymczasem lecę spać, bo jestem na nogach od 2. :D Pa :)
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogula']Gratulacje, [B]welsh'[/B] ku:loveu: ---jeszcze ciepła herbatka i wskakuj do łóżka i jeszcze wymiziaj psy! Brawo, dziewczyno![/quote]

[B] Dziękujemy! :) Ale się zmęczyłam, ojojoj. :cool3: Pieski wymiziałam, Ty swoją malutką śliczniutką też tam ode mnie wymiziaj. :loveu: DOBRANOC! :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie razem z tymi, ktorym udalo sie zaistniec w Poznaniu :multi: :multi: :multi: Oj, bedzie dobrych wrazen, zdjec i relacji! Juz nie moge sie tego wszystkie doczekac :cool3:
[B]
bogula[/B], ja tez ogladam ten film! Ktory raz, sama nie wiem ... mamy w domu specjalne wydanie DVD Tolkiena i czesto wracamy do tych filmow :loveu:

W.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[/SIZE][B]Wszystko prawda, co napisala Kardusia!!!![/B]
[B]Dziekuje wszystkim z calego serducha za gratulacje, cieple slowo i pomoc![/B]

[B]Kliwia: [/B]Bylas niezastapiona, po stokroc dziekuje!

Czika miala 7 sztuk slicznych welshy w klasie. Nie jest przyzwyczajona do halowych wystaw... i wszystkie halowki do tej pory nie byly dla nas udane. Dzis na pelnym luzie, z usmieszkiem na ryjkach udalo sie! :multi:

[B]Gratuluje wszystkim dzisiejszym wystawiaczom![/B]

[B]Dziekuje za fantastyczna impreze przy ringu 26! [/B]Mam nadzieje, ze placek (na ktory ciasto gniotlam ;) ) smakowal... bo ja ani kawalka nie zjadlam!

[B]Przepreaszam [/B]wszystkich, z ktorymi nie pozegnalam sie... ale to zabieganie wystawowe... sami rozumiecie :oops:

Caluje z Pily... opijajac sukces mojej brzydkiej, ale przeokropnie kochanej suni :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam !!![/B]

[B]Tak to prawda jesteśmy bardzo zmęczone, ale bardzo szczęśliwe[/B]
[B]fak że Lucky nie odniosł zadnego sukcesu ale nie poto pojechaliśmy.[/B]
[B]Pojechaliśmy zdobyć porzede wszystkim doświadczenie obycie[/B]
[B]w hali i popatrzeć na inne piękne Welsze:loveu: i udało się.[/B]

[B]Jestem dumna z mojego Czitersa brawo :laola: [/B]
[B]Kliwia Ibolya przepraszam że się nie pożegnałam z Wami[/B]
[B]ale pobiełyśmy kupić jeszcze jedzenie dla piesków no i niestety[/B]
[B]nie ładnie to wyszło :oops: z nasze strony[/B]
[B]Kliwia dziękuje bardzo za rady i pomoc moc buziaczków :buzi: [/B]

[B]Spotkanie było przednie jedzonko wyśmienite wódeczka dobra :loveu: [/B]
[B]Ali twoja sałatka pierwsza klasa Mietek bardzo dziękuje za[/B]
[B]pamięć, kochana dziękuje za wszystko.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam

Ja też juz wróciłam z Poznania jakies 15 min temu. Wystawa była cudowna, psy przepiękne a do tego grupę 3 wygrała przedstawicielka jednej z dwóch najbliższych memu sercu ras - rewelacyjna welszyca

[B]JULCHEN von der Hohen Flur[/B] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9971/julchenvonderhohenflurwa6.jpg[/IMG][/URL]

Więcej fotek wstawię jutro wieczorem, ale o foty welszy przede wszystkim prosze meczyc [B]BOSA i ZADZIORNEGO[/B]

Link to comment
Share on other sites

GRATULACJE DLA ZWYCIEZCOW I WSZYSTKICH CO WYSTAWIALI !!!!!!:loveu: :loveu: :loveu:
Bylam widzialam ,choc glownie szkoty to i na kawalek pieknych waszych Welshy sie zalapalam.BArdzo mi sie podobalo , ale tez juz padam z nog na dodatek pociag jeden mi uciekl a drugi po 1,5h oczekiwania w Poznaniu mial tyle samo spoznienia ...Pieknie bylo tylko strasznie meczaco.Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Siemka! no, to zapraszam na kawkę, herbatkę i wszystko inne!
Brawa dla każdego z Was...:multi:
A my po spokojnie przespanej nocy:loveu: . Livka zmienia barwę włosa na głowie i uszach. Bardzo już przypomina teriera: popiskuje przez sen, przeciąga się po drzemce wyciągając nogi...Ma fajny apetyt. Ale to podgryzanie i gryzienie jest najbardziej nieznośne(kółka przy fotelu od kompa, róg tapczanu, róg szafki pod tv, czasopisma i książki -jeszcze:evil_lol: -z dolnych półek biblioteczki.
Za to każdy spacerek usypia ją:evil_lol: ! Zaczyna poruszać się dość swobodnie po znanych "zakrętach", nie przysiada tyle. Chodzimy powoli z przerwami-przecież chyba się meczy:roll: .A ja boję się psów-dużych-, które biegają same---młodą na ręce i oby się nam nie trafiło, to co niedawno [B]Wind i Majce:shake: :angryy: [/B]
[SIZE=4][COLOR=blue]Czekam (nie_)cierpliwie na foty![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska'][SIZE=3]
[/SIZE][B]Wszystko prawda, co napisala Kardusia!!!![/B]
[B]Dziekuje wszystkim z calego serducha za gratulacje, cieple slowo i pomoc![/B]

[B]Kliwia: [/B]Bylas niezastapiona, po stokroc dziekuje!

Czika miala 7 sztuk slicznych welshy w klasie. Nie jest przyzwyczajona do halowych wystaw... i wszystkie halowki do tej pory nie byly dla nas udane. Dzis na pelnym luzie, z usmieszkiem na ryjkach udalo sie! :multi:

[B]Gratuluje wszystkim dzisiejszym wystawiaczom![/B]

[B]Dziekuje za fantastyczna impreze przy ringu 26! [/B]Mam nadzieje, ze placek (na ktory ciasto gniotlam ;) ) smakowal... bo ja ani kawalka nie zjadlam!

[B]Przepreaszam [/B]wszystkich, z ktorymi nie pozegnalam sie... ale to zabieganie wystawowe... sami rozumiecie :oops:

Caluje z Pily... opijajac sukces mojej brzydkiej, ale przeokropnie kochanej suni :cool3:[/quote]
[B]aga[/B] gratuluję . Pamiętam Twoje relacje z pierwszych wystaw.
:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][SIZE=7][COLOR=Sienna]G[/COLOR][COLOR=DarkOrange]R[/COLOR][COLOR=SandyBrown]A[/COLOR][COLOR=Orange]T[/COLOR][COLOR=Wheat]U[/COLOR][COLOR=LemonChiffon]L[/COLOR][COLOR=Yellow]U[/COLOR][COLOR=PaleGreen]J[/COLOR][COLOR=Lime]Ę[/COLOR] [COLOR=SeaGreen]W[/COLOR][COLOR=Green]S[/COLOR][COLOR=DarkGreen]Z[/COLOR][COLOR=YellowGreen]Y[/COLOR][COLOR=Olive]S[COLOR=DarkOliveGreen]T[/COLOR][/COLOR][COLOR=Teal]K[/COLOR][COLOR=MediumTurquoise]I[/COLOR][COLOR=Cyan]M[/COLOR][COLOR=PaleTurquoise]!
[SIZE=2][COLOR=DarkOrchid]bo nie zdążyłam pogratulować na wystawie. [/COLOR];) [/SIZE]
[/COLOR]:BIG::cunao::laola:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minio'][B]aga[/B] gratuluję . Pamiętam Twoje relacje z pierwszych wystaw.
:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]

A ja pamietam znamienita dyskusje o Czice jeszcze z Rybaczowki (pamietasz aga? :razz: ) i bardzo sie ciesze, ze aga tak mocno wierzyla w piekno swojego psa :loveu: :multi:
Jednym slowem najwazniejsze to robic swoje!!!

[B]aga[/B], naszego spotkania juz sie doczekac nie moge :multi: Musimy gdzies wyskoczyc na smakowita kawe albo pifffko :cool3:

[B]bogula[/B], doskonale rozumiem Twoje obawy o duze psy :roll: Ja tez najchetniej ukrylabym teraz i siebie i Majuta przed kazdym wilkowatym. Ale to se nie da ... kazdy spacer to dla nas terapia, odczulanie i wewnetrzna walka, czy dany osobnik jest przyjacielem czy "wilkiem" :-( I jest coraz lepiej a u Majutka to juz calkiem dobrze :multi:

[B]swallow[/B], cos mi sie wydaje, ze tymi zdjeciami bedziemy miec niezla uczte dla oka :loveu:

W.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich:)
Nie wiem, czy zdążyłam pożegnać się wczoraj ze wszystkimi:roll: Ale już niektóre dogomanizczki identyfikuje. Super, że jesteście:multi: Wstawię później zdjątka. [B]bogula[/B] mam dla Ciebie kalendarz:) fafol cudny.
Kasia już w Giessen, "za gruby ale piękny Alex odpoczywa". Sałatka śledziowa Ali nie do opisania:lol: Bardzo miło było Was spotkać. Myślę o jakims spędzie dogomaniackim na Bykowinie. Moze przy okazji wystawy w Katowicach... Mysleć proszę:)

Link to comment
Share on other sites

Bo,trzymam kciuki za czworonogi.
Nam z kolei wczoraj probowal zrobic "kuku" doberman,a wlasciciela oczywiscie ani widu ani slychu w promieniu 500metrow...I jak ja potem mam sie dziwic,ze Malenstwo zaczyna samo dazyc do burdy z kazdym psem z ktorym kiedys tam mialo konflikt (pozostale,"neutralne" wciaz olewa) ? :evil: :evil: :evil:

A sukcesow i tych wiekszych i tych mniejszych serdecznie gratuluje ! Ja chcialam pojechac towarzysko i aby nawiazac kontakt z hodowca od ktorego marzy mi sie szczeniak,ale koniec koncow nie udalo sie :-(

A w wilczarzach moj zdecydowany faworyt,EVIL ENCHANTER Conchobar pana Valeraniego,zabral Zwyc.Swiata,Zwyc.Rasy i BOG.Zaluje,ze nie moglam go zobaczyc na zywo,bo jest to pies,ktory wpadl mi juz w oko w relacjach z Tulln,gdzie odniosl swoj pierwszy znaczacy sukces.I chyba nie jestem tak do konca slepa,bo od tamtego ml.zw.euro. zgarnal dotychczas rowniez m.in.BOB na Cruft's '06 (nieco ponad 2lata !) i w wieku 2.5roku (urodzony jest na poczatku marca 2004r.) BIS na EIWC '06 ! A teraz dorzucil zwyc.grupy na swiatowce w wieku nieco ponad 2.5roku...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :multi::multi:

Ja na chwilkę, na kawkę wpadłam :multi:
Dopiero wstałam :evil_lol:

WYSTAWA BYŁA [B]SUUUUUPEERR !!!!!!!!!

Dogomaniacy jesteście wspaniali!!
A impra przy ringu 26 była na [COLOR=Red]102 :eating: :knajpa: :drink1::drink1:[/COLOR]
[/B]
Później napiszę więcej, teraz muszę lecieć z Bodrychem i po Neseczkę, bo już się za nią stęskniłam bardzo :loveu:

Narazie chcę tylko Wam pokazać odrobinkę [B][COLOR=Red]SUKCESU[/COLOR][/B] naszej [B]agi_o[/B]

Foty fatalne, [B]bosa[/B] i [B]zadziornego[/B] napewno bedą lepsze, ale nie patrzcie na jakość, tylko podziwiajcie sukces [B]CZITERSA i Agi :cool2:

Prezentacja
[/B][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/6494/10listopada20060251tn5.jpg[/IMG][/URL]

Finał, nawet słonko wyszło na chwilkę, żeby oświetlić zwycięstwo [B]Agi i Cziki :cool2: :klacz: :klacz: :klacz: :siara: :huh::huh::ylsuper::ylsuper:

[/B][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/8443/10listopada20060311ag5.jpg[/IMG][/URL]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ze specjalną dedykacją dla coztego - obiecana kawka w JEJ ulubionym kubku! :evil_lol:
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/8034/obraz033mu5.jpg[/IMG]

Przede wszystkim GRATULACJE RAZ JESZCZE!!!! SZCZEGOLNIE DLA AGI I CZITERSA - BRAAAAAWO!!!! :multi::multi::multi:

Było FENOMENALNIE! Pomysł z kupnem erdla mimo że upadł jest jednym z moich lepszych pomysłów, bo dzięki temu poznałam tylku FANTASTYCZNYCH ludzi! :multi::loveu::loveu: Atmosfera przy ringu welshy nie do opisania i nie do podrobienia - przy żadnym innym ringu takiej nie ma i nie będzie! :multi:

ZAKOCHAŁAM się w Lucky'm vel Szczęściarzu vel Zarazku! :loveu::loveu::loveu: Od noszenia tego małego kombinatora mam zakwasy, ale po prostu nie da się go nie kochać. Jak stwierdził Andrzej, TZ Ali, - to 100 welshy w jednym.:loveu: Stworzenie po prostu przeboskie, z charrrrrakterkiem w moim typie. :loveu:

Zachwyciła mnie też Locia :loveu:, niestety spotkana tylko na parę minut podczas zakupów. Bardzo fajna, zakręcona sunieczka! I JEST SZCZENIAKOWATA! :crazyeye::evil_lol::loveu::loveu::loveu: Koniecznie muszę ją kiedyś zobaczyć w akcji w warunkach sprzyjających szaleństwu. :cool3::lol:

Niezmiernie miło było mi poznać wszystkich tych Dogomaniaków, którzy przestali być już tylko nickami. :cool3: Flaire, borsaf, coztego, INA, Ela_h, bos, zadziorny, Magda od Dexia, swallow, Mokka i wszyscy, których znałam już wcześniej - buźka! :loveu:

Szczególnie duża buźka oczywiście dla Ali za sałatkę śledziową (:loveu::loveu::loveu:) i za PRZEMIŁĄ podróż! :multi:

Lukier właśnie szaleje ze swoim nowym, barankowym duszkiem, ale czas zabrać ją wreszcie na spacerek. Potem jadę robić te testy intelig., zajrzę wieczorkiem. :cool3:
Wszystkim, którzy jeszcze są w Poznaniu wysyłam dobre fluidy na spokojną podróż powrotną. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...